Şimdi Ara

iPhone için kol bandı (armband) tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Spor salonunda ve açık havada koşarken müzik dinlemeyi ve telefonumu yanımda taşımayı çok seviyorum, fakat sporun doğası gereği bu pek kolay olmuyor. Kaliteli bir kol bandı tavsiyesi istiyorum, mümkünse markasız çin mallarından olmasın. Ve anahtar koyma cebi bulunması benim için çok önemli.
    Belkin, casemate, incase, case logic vs vs gibi, Türkiye'de de bulabileceğim bir model olursa hepten sevinirim. Saygılar ve teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: More-TR

http://store.griffintechnology.com/aerosport-iphone4-black

Sevgili More-TR,
    Bunu biliyorum, ve bence de süper bir armband fakat bunu Türkiye'de nerede bulabileceğimi bilmiyorum...
    Bu konuda bana yardımcı olabilir misin?
  • Evet az önce genpatech internet sitesinden 49TL ye almış bulunuyorum:)
    Beni dürttüğünüz için teşekkür ederim..
  • size gelince hakkinda
    yorum yazarsaniz makbule gecer
    bendede var buna benzer ama ebay den 5 tl ye aldigim
    basit kol bandi..sizinki iyiyse alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

size gelince hakkinda
    yorum yazarsaniz makbule gecer
    bendede var buna benzer ama ebay den 5 tl ye aldigim
    basit kol bandi..sizinki iyiyse alabilirim

hiç merak etmeyin, muhakkak yazacağım. ama benim yabancı sitelerde yapmış olduğum araştırmalara göre bu model, en iyi 3 modelden birisiydi zaten:)
    elime ulaştığında ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignorant

quote:

Orijinalden alıntı: More-TR

http://store.griffintechnology.com/aerosport-iphone4-black

Sevgili More-TR,
    Bunu biliyorum, ve bence de süper bir armband fakat bunu Türkiye'de nerede bulabileceğimi bilmiyorum...
    Bu konuda bana yardımcı olabilir misin?

Stoklarımızda bulunan bir üründü aslında. Ama satın aldıysanız, sorun halledilmiş görünüyor İyi günlerde kullanın

• Arkadaşlar, sırf buna yorum yapmak için üye oldum. Çünkü ben bu forumu okuyup Genpatech sitesinden Aerosport kol bandı sipariş ettim, hızla geldi ve hızla patladı!!
    geleli 14 gün oluyor, ben bu sürede 3-4 kere max spora gittim, iphone'umu koyduğum kısım yan taraftan patladı  iPhone için kol bandı (armband) tavsiyesi ve dün telefonum pat diye düştü!
    genpatech'in müşteri hizmetlerini aradım, üstüne bi soğuk su içmemi tavsiye ettiler, zira aksesuarlar garantisizmiş, hiç bir şey yapamazlarmış!!!!

Patlayınca gördüm ki.. üzerindeki şeffaf kısım ve kumaş kısım yapıştırılarak yapılmış, dikiş oraya ulaşmıyor yani, eninde sonunda patlaması kaçınılmazmış aslında!
    Ayrıca 3 kerelik deneyimimden de şunu söyleyebilirim, bence hiç rahat değil, kayıyor kolda aşırı sıkmazsan- ki o zaman da rahatsız ediyor. (bu arada bunlar bir kadın yorumları, fyi..)

ama siz siz olun aksesuarları genpatech falan buralardan almayın, en azından mağaza olsa arkasında durur malının, en kötü gidip çatar sinirini çıkarırsın!!
     iPhone için kol bandı (armband) tavsiyesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.