Şimdi Ara

Iphone için hangi internet paketini almalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AprilThe1st (9 mesaj) myfranco (3 mesaj) AhmedKaymakcı (3 mesaj) detroit21 (3 mesaj) alpcuvas (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Iphone için hangi internet paketini almalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar jb'li iphone 4 kullanıyorum . internet paketi almayı dusunuyorum telefona 1 gb'lik fakat şuphelerim var dolarmı hemen diye .. Bilgili olan arkadaşlar bilgilendirme yaparsa ufak çok sevinirim. Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Öncelikle sorunsal değil sorunu. Öte taraftan sormuş olduğun soru bir sorun değil tavsiye isteği. "Iphone için hangi internet paketini almalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir?" en uygun başlık olurdu. Kitabın adı konusu ile bir bütünlük sağladığı gibi, konu başlığı da soru ile bir bütünlük sağlamalı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Myfranco nerde sorun olsa ordasın teşekkürler uyarıların içinde. Madem bu kadar uyarı yaptın bide konu hakkında bişeler deseydinde hora gitmeseydi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Öncelikle sorunsal değil sorunu. Öte taraftan sormuş olduğun soru bir sorun değil tavsiye isteği. "Iphone için hangi internet paketini almalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir?" en uygun başlık olurdu. Kitabın adı konusu ile bir bütünlük sağladığı gibi, konu başlığı da soru ile bir bütünlük sağlamalı.

Gercekten bazen cok abartiyorsunuz sanki burda staj felan görüyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    9037 Mesaj
    Avea hattımla 1 gblık internet paketi kullanıyorum. Her ay 700-800 mb artıyor kullandığım 300 mb ile neler yaptığımı yazıyım gerisine sen karar ver. Çok sık twitter kullanıyorum ayda 1000 twet atıyorumdur hergün 1-2 saatim bazen 5-6 saatim twitterda geçiyor 7/24 güncelleniyor aynı şekilde facebook , instagram da güncelleniyo ama onları sık kullanmıyorum haftada en fazla 1-2 saat kullanıyorumdur.Whatsapp kullanıyorum ayda 500-600 mesaj atıyorumdur.Arada radyo dinliyorum haftada 4-5 saat falan , açıyorum youtube günlük yarım saat falan kullanıyorumdur aklıma takılan videolara falan bakıyorum arkadaşların elindede izleniyor bayağı , iphondan şarkı indiriyorum 2 haftadır kullanıyorum 15 şarkı indirmişim.Appstoredan geçen 24 uygulama güncelledim birikmiş bayağı. Aklıma gelen bunlar birde arada google falan giriyorum.Kısacası 1 gb internet hergün 3-4 tane film izlemiceksen , 500-600 mblık hatta 1 gblık oyun indirmiceksen fazlasıyla yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 17 Eylül 2011; 3:35:44 >

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Avea hattımla 1 gblık internet paketi kullanıyorum. Her ay 700-800 mb artıyor kullandığım 300 mb ile neler yaptığımı yazıyım gerisine sen karar ver. Çok sık twitter kullanıyorum ayda 1000 twet atıyorumdur hergün 1-2 saatim bazen 5-6 saatim twitterda geçiyor 7/24 güncelleniyor aynı şekilde facebook , instagram da güncelleniyo ama onları sık kullanmıyorum haftada en fazla 1-2 saat kullanıyorumdur.Whatsapp kullanıyorum ayda 500-600 mesaj atıyorumdur.Arada radyo dinliyorum haftada 4-5 saat falan , açıyorum youtube günlük yarım saat falan kullanıyorumdur aklıma takılan videolara falan bakıyorum arkadaşların elindede izleniyor bayağı , iphondan şarkı indiriyorum 2 haftadır kullanıyorum 15 şarkı indirmişim.Appstoredan geçen 24 uygulama güncelledim birikmiş bayağı. Aklıma gelen bunlar birde arada google falan giriyorum.Kısacası 1 gb internet hergün 3-4 tane film izlemiceksen , 500-600 mblık hatta 1 gblık oyun indirmiceksen fazlasıyla yeter.

Yapmak istedikilerimi anlatmışssın çoğunu zaten teşekkür ederim vakit ayırıp geldiğin için . Şunuda sormak istiyorum . Evde Wi-fi kullanıyorum . Hani avea bağlantısını durdurma imkanımız oluyor mu ?

@ersins yapıcak bişey yok kardeşim :)
    |
    |

• Teğmen
    172 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xsea

quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Yapmak istedikilerimi anlatmışssın çoğunu zaten teşekkür ederim vakit ayırıp geldiğin için . Şunuda sormak istiyorum . Evde Wi-fi kullanıyorum . Hani avea bağlantısını durdurma imkanımız oluyor mu ?

@ersins yapıcak bişey yok kardeşim :)

Hücresel veri ağını ve 3G yi kapattığın sürece hattan girmezsin. Sadece wifi açık olsun. İyi geceler.
    |
    |

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkürler anladım kardeşim . Bilgilendim sayenizde iyi geceler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1088 Mesaj
    ben açıkcası vodafone sınırsız paketini kullanıyorum ayda 8 tl ve fazlasıyla yetiyor. gün içersinde internetten film izlemiceksen, video izlemiceksen hiç bir problemin olmaz. ben onları akşam evimde wi-fi ile yapıyorum zaten. gün içersinde haberleri okumak, facebook'ta yorum yazmak yani öyle çok hızlı bir internet gerektirmeyen işler için vodafone sınırsız bence çok iyi. ayda 8 tl zaten.. yani ayda 25 tl verdiğin paketle 8 tl verdiğin paketi karşılaştırma bile. 8 tl'ye işini görebiliosan bence tasarruflu davran ayda 15 tl cebinde kalsın. bütün güncellemelerini, yüklemelerini akşam wi-fi'den yap. gün içersinde o güncellemeler hayati bir önem arz etmiyor sonuçta..
  • Binbaşı
    1003 Mesaj
    100mb'den sonra hizi cok dusuyor sinirsiz pakettte...
    |
    |
  • Binbaşı
    1169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: andruil

ben açıkcası vodafone sınırsız paketini kullanıyorum ayda 8 tl ve fazlasıyla yetiyor. gün içersinde internetten film izlemiceksen, video izlemiceksen hiç bir problemin olmaz. ben onları akşam evimde wi-fi ile yapıyorum zaten. gün içersinde haberleri okumak, facebook'ta yorum yazmak yani öyle çok hızlı bir internet gerektirmeyen işler için vodafone sınırsız bence çok iyi. ayda 8 tl zaten.. yani ayda 25 tl verdiğin paketle 8 tl verdiğin paketi karşılaştırma bile. 8 tl'ye işini görebiliosan bence tasarruflu davran ayda 15 tl cebinde kalsın. bütün güncellemelerini, yüklemelerini akşam wi-fi'den yap. gün içersinde o güncellemeler hayati bir önem arz etmiyor sonuçta..

Bende kullanıyorum

• Yarbay
    8766 Mesaj
    Ayin birinde aldigim turkcell 1 Gb paketten su an 120 mb falan kaldi. Genelde Dh ye giriyorum, facebooka girip resimlere, videolara bakiyorum yorum vs yapiyorum facebooka resim yukluyorum 600-700 tane whatsapptan mesaj atiyorum, msn e giriyorum, surekli ntv habere giriyorum, metro uygulamasindan tren saatlerine bakiyorum uygulama indiriyorum vs vs.

Arkadaslarin yaptiklarina bakilirsa benim ki biraz az gidiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    Valla hocam açıkcası bende tereddüt ederek aldım ancak aveadan su ana kadar çok iyi gidiyor hemen hemen cogu sitelerin mobil versiyonları old. İçin çok fazla mb olmuyor açıkcası orn. Bir dh acmak 100 kb civarı birde zaten ayarlar kullanım genelden ne kadar girdiğine bakabiliyorsunuz ayrıca 9333 ücretsiz öğrenebiliyorsunuz.wifi ile 3g zaten bağımsızdir 3g kapatıp wifi ye gönül rahatlığıyla girebilirisiz.ben günde 3 saat dolaşıyorum 4 gün oldu alali80mb civarı girmişim yani.birde önereceğim auto3g ile telefonu kapattığın anda 3g kesiliyor cydiadan bu programıda onerebilirim yoksa pil fazla dayanmıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2205 Mesaj
    Ben 300mb paketi aldım 3 günde kullanmadığım halde bitti diye mesaj geldi. Turkcelli aradım ne iş ben kullanmadım paketi nasıl bitti dedim arka planda facebook, milliyet,fanatik açıksa bitirmiş olabilir dediler. Şimdi vodafone cep limitsiz kullanıyorum iş görüyor hızı mızı gayet iyi haberde okuyorum facebookta takılıyorum bide hiç limiti aştım mı diye düşünmüyorum sayaçtan bakıyorum ay sonuna kadar allahtan hız düşüyor bu haliyle bile 2gbta yaklaşıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler. Vodafone kullanan arkadaşım var o da önerdi kendi kullandıgı paketi ama bi arkadasımızın dediği gibi 100 mb'dan sonra 3g'den Edge' hızına dusuruyorlarmış ondan pek cazip gelmedi. Avea hat kullandığım için o daha cazip geliyor şu anda ya o 19 liralık paket veyahut 9 liraya 1 gb internet . Çok saolun arkadaşlar sayenizde baya aydınlandım bu konuda.
    |
    |
  • Yarbay
    5873 Mesaj
    Ben de Vodafone sınırsız kullanıyorum. Aylık en fazla 300Mb gidiyor, video izlenemediği için internet siteleri çok Mb tutmuyor. Forumda rahat rahat gezebilir, Whatsapp ile istediğiniz kadar mesajlaşabilir, internette dilediğiniz gibi dolaşabilir ve istediğiniz kadar radyo dinleyebilirsiniz. Ama 100Mb dolduktan sonra video izlemeyi unutun.
  • Yarbay
    8579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

quote:

Orijinalden alıntı: andruil

Bende kullanıyorum

Aaa ciddi misiniz ? Bende 8tl sinirsiz kullaniyorum ne tesaduf.

Uygunlar kampı :))

quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Gercekten bazen cok abartiyorsunuz sanki burda staj felan görüyoruz

Abartmak değil, düzen bu. Yarın birgün başkasının ihtiyacı olduğunda konuya daha kolay ulaşması için.

Soruya gelince ben vodafon1 gb kullanıyorum ipadde. Bana yetiyor rahat rahat. Iphoneda 100mblık Turkcell var ama 3G'i bile çok nadir açıyorum. Benim kullandığım cihaz ipad açıkcası.
    |
    |

Adam bölüm yetkilisi istediği konuya girip yanlişlarini yuzune vurma hakki var

Vodafone hattin varsa sinirsiz 8 tl onu oneririm . Bittimi ne kadarim kaldi acaba bu siteye girsem kota cok gidermi diye bir sıkıntın olmayacaktir
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: detroit21

Adam bölüm yetkilisi istediği konuya girip yanlişlarini yuzune vurma hakki var

Vodafone hattin varsa sinirsiz 8 tl onu oneririm . Bittimi ne kadarim kaldi acaba bu siteye girsem kota cok gidermi diye bir sıkıntın olmayacaktir

Adam bölüm yetkilisi istediği konuya girip yanlişlarini yuzune vurma hakki var ..

Bu nasıl bi zihniyettir ya. Saol senin dusuncelerine ihtiyaç yok.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.