Şimdi Ara

İPHONE HOME TUŞU HAKKINDA YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Vodafone Faturama ek olarak aldığım Iphone 5 Cihazımda Home tuşu sol tarafına basınca altında poşet katmışlar gibi çıtır çıtır tuhaf sesler çıkartıyor. telefon 3 aylık cihaz ama bu sorunun yeni farkına vardım herhangi düşme darbe almadı sıvı temasıda olmadı. Tuş normal şekilde çalışıyor ama o ses sıkıntı yaratıyor. Garantiye göndersem ne şekilde cevap alırım. Teleservice aradığım zaman müsteri temsilcisi cihazını yollayın teknik ekibimiz bakar diyorlar. Daha önce bu sorundan cihazını garantiye yollayan arkadaşlar varsa yardım lütfen.

• Garantiye yolla dostum düzeltip gerekirse değiştirip yollarlar sıkıntı çıkmaz.
  • Garantiye yolla değişim olabilir. Ama büyük bi sorun değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffsev kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bende yollamayı düşünüyorum erkenden sıkıntı varsa çıksın arada ilerde telefonu düşürsek kullanıcı hatası diyip yollarlar bu sefer hiç halledemeyiz
  • bu arıza şeklini başkasında da görmüştüm. sanırım belirli bir seride bu kronik bir problem.
  • bilgeolun kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER
  • Kaç konu daha açmayı düşünüyorsun ?
  • Hocam ben ipodu düşürmüştüm tuş içine göçtü verdim garantiye 2 gün sonra 0 cihaz cihaz elimdeydi.
  • Teşekkür ediyorum hocam pazartesi yollicam artık garantiye bakalım hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.doqan

Teşekkür ediyorum hocam pazartesi yollicam artık garantiye bakalım hayırlısı

Önemli değil hocam değiştirirler inşallah ben egemek e yollamıştım bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.