Şimdi Ara

İphone görünümlü LG G2 kapagı müthiş!(Türkiyede yok !!!)Çin'den getirttim.. ilk yazan alir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık LG Model #G2
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar çin sitesi aliexpress ten aldigim bu kapak 52 günde elime ulastı ve ben o sürede telefonu satip g3 aldım:) o yüzden su an hic kullanılmamıs halde cinlilerin gönderdigi paketinde duruyor...harika bir tasarımı var sitede satıs rekoru kırıyor.
    not: türkiyede hic biryerde yoktur bosuna aramayın !!
    alırsaniz yarin gönderebilirim izinliyim
    fiyat 36 TL dir.. aliciya hayirli olsun şimdiden sanalpazardan odemesini yapabilirsiniz.
    link..http://www.sanalpazar.com/Iphone-Gorunumlu-Lg-G2-Kapagi-Muthisturkiyede-Yok__isp44016429

İphone görünümlü LG G2 kapagı müthiş!(Türkiyede yok !!!)Çin'den getirttim.. ilk yazan alir

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djali01 -- 12 Mayıs 2015; 1:36:57 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Telefona takıp orjinal resimi görme imkanı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta ürün aliexpressde satılıyor ürünü gelenler resim cekip koymus bakabilirsin.. ben 52 gün bekledim.. gelmedi o aradada g3 ü aldim buda bosta kaldı olay bu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djali01 -- 12 Mayıs 2015; 1:37:43 >

• günceldir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.