Şimdi Ara

iphone gereksiz programları silme programı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i wipe tarzı bir program arıyorum gerçekten işe yarıyan gereksiz dosya temizleme programı tavsiyeniz var mı ?

• gereksiz program ?

gereksiz dosya ?

tam olarak ne oluyor hocam bunlar ? yükleme artıklarından vs. mi bahsediyorsunuz ?

Other bölmesinin şişmesini engelleyemiyoruz bu arada, eninde sonunda restore istiyor cihaz..
  • Cydia'dan clean up isimli tweak'i denemenizi öneririm. iwipe tarzı bir uygulama.
  • hemen deniyorum tşk ederim , aslında restore tek çözüm ama cydiadan tekrar indirmek insanı çok sıkıyor bunun kolay bir yolu yok mu hala cydiya backup vardı ama işe yarıyor mu ?
  • Aynen öyle cydia çok can sıkıyor. Source ekle, tweak kur, ayar yap vs. Cydia için birden fazla backup uygulaması gördüm ama hiç denemedim. Aslında en stabil olanı bulup sürekli yedek almak ve bu eziyetten kurtulmak lazım. Siri'yi denemek için restore lazım, işin içine cydia girince hiç yapmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: triposi

Aynen öyle cydia çok can sıkıyor. Source ekle, tweak kur, ayar yap vs. Cydia için birden fazla backup uygulaması gördüm ama hiç denemedim. Aslında en stabil olanı bulup sürekli yedek almak ve bu eziyetten kurtulmak lazım. Siri'yi denemek için restore lazım, işin içine cydia girince hiç yapmak istemiyorum.

selam arkadaşım siriyi ben iphone4 e kurdum gecen hafta 2 3 gun takıldım telefonda hafif yavaşlama yaptı yada belki başka cydia eklerindendir yavaşlama sebebi zaten bi traşa yaramıyo dün temiz bir restore yaptım uğraşma hiç ama benim vaktim bol uğraşır 2 gün sonra silerim basarım restoreyi dersen sen bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

gereksiz program ?

gereksiz dosya ?

tam olarak ne oluyor hocam bunlar ? yükleme artıklarından vs. mi bahsediyorsunuz ?

Other bölmesinin şişmesini engelleyemiyoruz bu arada, eninde sonunda restore istiyor cihaz..

Eninde sonunda restore istiyor?

Restore olmadan o bahsettiğin Other bölmesini temizleyemiyomuyuz? Ve oranın yoğunluğuna nerden bakabiliriz?
  • slm lar arkadaslar sıtenıze yenı uye oldum yardımınza ıhtıyacım var .cydıa dan bı program bulup ındırmek ıstedım Mcoolphone adlı program bu downlaoad ettıkten sora tlfnadkı imlec yaklasık yerım saatır dönüo ve tlfn hıc bısekılde acılmadı reset yapamyı denedım kapandı fakat aynı imlec hala dönüo tlfna hıc bısekılde mudahıle eddemıorum ne gıbı problem olabılr yardmcı olursanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

gereksiz program ?

gereksiz dosya ?

Restore olmadan o bahsettiğin Other bölmesini temizleyemiyomuyuz? Ve oranın yoğunluğuna nerden bakabiliriz?

iTunes'a bağladığında gözükür hocam altta.. Apps, photos, videos vs. vs. en son Other yazar.

o Other sekmesi efsane oldu resmen, temizlenemiyor restoresiz.. bazen devasa boyutlara ulaşıyor.. benim cihazda şu an 1gb a yakın alan kaplıyor.. belkide daha fazla arada sapıtıyor çünkü.. Other sekmesinin içindeki şeylerin tamamı çöp değil, uygulamaların çalışması için gerekli şeylerde bulunuyor, ancak bunların yanında uygulama artıkları, yükleme artıkları vs. de burada birikiyor hep.. Gereksiz şeyleri silmek için restore tek çözüm malesef.

• bende de other 1.29 gb gözüküyor 32 gb nin 15 gb si boş ancak free bellek max available memory 310 olarak gözüküyor freeing yaptıktan sonra
  • hocam ısın aksı tarafı ı tunes tlfnu gormuo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

gereksiz program ?

gereksiz dosya ?

iTunes'a bağladığında gözükür hocam altta.. Apps, photos, videos vs. vs. en son Other yazar.

o Other sekmesi efsane oldu resmen, temizlenemiyor restoresiz.. bazen devasa boyutlara ulaşıyor.. benim cihazda şu an 1gb a yakın alan kaplıyor.. belkide daha fazla arada sapıtıyor çünkü.. Other sekmesinin içindeki şeylerin tamamı çöp değil, uygulamaların çalışması için gerekli şeylerde bulunuyor, ancak bunların yanında uygulama artıkları, yükleme artıkları vs. de burada birikiyor hep.. Gereksiz şeyleri silmek için restore tek çözüm malesef.

Bu çok saçmaymış ya...

Nasıl olmaz ki bunu temizlemenin bi yolu bi tweak fln..

• Bende sağlam bir temizleme aracı arıyorum. Telefona ıwipe yüklü pc'dede phone clean var ama genede tel bir zaman sonra yükle sil doluyor ve yavaşlıyor. İlla restore yapmak gerek oda uzun iş bir sürü tweak'i tekrar yükle iTunes'ten uygulamaları yükle çok zaman kaybı hemde internet paketim gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tongbu Assistant , 25pp benzeri PC programı. Ben kullanıyorum ve küçük resimlerden tutun safari geçmişine kadar aşağı yukarı her temizlememde 600 700 mb çerez siliyor ve bu ciddi bi boşluk çıkartıyor. Programın 25pp lik cracked app kısmı alıştığımız gibi çince fakat ana sayfa tamamiyle ingilizce. Umarım işinize yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.