Şimdi Ara

iPhone eSIM hakkında (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
32
Favori
153.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ve Apple’dan beklenen cevap sonunda geldi. Artık biraz da telefonu bekleyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgacenil

Ve Apple’dan beklenen cevap sonunda geldi. Artık biraz da telefonu bekleyecem.

Bu durum sadece "hücresel plan ekle" ayarı olmadığı için oluyorsa, Apple büyük sıkıntı aşar Türkiye'de :)

• arkadaşlar merhaba bugün vodafondan esimi aldım etkinleştirdim sorun yoktu. fakat eşimle telefonumu değiştirdik.yeni telefona esimi tanıtmak istediğimde aşağıdaki ekran hatasını veriyor.ne yapmam gerekir tşk.

iPhone eSIM hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirce03 -- 7 Aralık 2020; 21:8:24 >
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama ile bazı telefonlarda sorun düzeliyor. Düzelmeyenlerin yoğunluğu nedir bilmiyorum ama Apple için sıkıntı olmaz :) Biz uğraşıp dururuz işte böyle. Bu problemin ortaya çıktığı cihazlar belli bir seri ise pil yada ekranda yaptıkları gibi komple geri çağırma yapabilirler.
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Vodafone dan alınan e-sim barkodu tek kullanımlık.

iPhone eSIM hakkında
  • tolgacenil kullanıcısına yanıt
    yeni kart alınırken ücret ödeyecekmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaskursun

Bende Bugün vodafone kurumsal hattımı iPhone 11 telefonuma tanıttım baktım Turkcell den ses seda yok en azından tek telefon taşıyım dedim.. :)

K ve i harflerinin anlamı nedir?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    k-kişisel i-iş amaçlı
    Standart sim kart değişim ücreti 😳
    zaten e sim alırken 31 lira ödedim her kod verdiklerinde bu parayı alırlarsa bunun adı soygundan başka biley olamaz

Aynı sorun için ben günlerde uğraştım. Çıkar çıkmaz almıştım. 10 gün sorunsuz kullandım. Sonra birden şebeke yok uyarısı felan gördüm.

Hani hattı çıkar tak yaparsın gibi Hücresel planı silip tekrar yükleyeyim dedim. Ki bir daha yükleyemedim. Bu kod artık geçersiz oldu.

Günlerce uğraştım. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, Bayilere defalarca gittim. Bayilerde zaten doğru dürüst bilen yok.

MH desen aynı şekilde. En sonunda Twitter @VodafoneDestek üzerinden yazdım 5-6 kez. orda da ilk başta anlayan çözen olmadı.

En sonunda bugün mantıklı kendinden emin bir cevap geldi. "e-Sim kodları tek kullanımlık. Öyle silip tekrar yükleyemezsiniz. Gidin tekrar yeni bir esim kart yenilemesi yapın (35TL bedeli var aynı sim kart değişikliği gibi) yeni kodu okutun aktif olur.

Keza ki öyle oldu. Yeni sim aldım. daha bayiden çıkmadan okuttum ve aktif oldu.

Sonuç olarak e-Sim kodları tek kullanımlık. Bilginiz olsun :)

• nucLear kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok tşk ederim.Bugün bayiye gidip soracacağım eğer sizin dediğiniz gibi yeniden para talep ederlerse btk cimer bimer heryere şikayet edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirce03

cevabınız için çok tşk ederim.Bugün bayiye gidip soracacağım eğer sizin dediğiniz gibi yeniden para talep ederlerse btk cimer bimer heryere şikayet edeceğim

eSIM Kart üzerinde daha sonraki kullanımlar için saklayınız diye bir not var..

iPhone eSIM hakkında
  • savaskursun kullanıcısına yanıt
    daha bayiye gitmedim hocam.gidince soracağım.ama aynı kodu okutunca bu qr kod artık kullanılamıyor diye hata veriyor

Hocam teli niye değiştiriyorlar e sim menüsü yok diye mi?yazılım güncellemesi ile çözerler diye düşünmüştüm bu konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 8 Aralık 2020; 22:24:29 >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Evet onun İçin verdim servise.
  • quote:

arkadaşlar merhaba bugün vodafondan esimi aldım etkinleştirdim sorun yoktu. fakat eşimle telefonumu değiştirdik.yeni telefona esimi tanıtmak istediğimde aşağıdaki ekran hatasını veriyor.ne yapmam gerekir tşk.

eski telefondan silip mi yaptınız ?

evet eski telefonu sıfırlamıştım
  • quote:

evet eski telefonu sıfırlamıştım

eski telefona tekrar eklenebiliyor mu peki?

hayır eklenemiyormuş verdikleri kod tek kullanımlıkmış böyle saçma birşey yok btk dahil bi kaç yere şikayet ettim sonuç ne olaoacak bakalım
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.