Şimdi Ara

Iphone ekranı sağa kaydırma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tuş kilidini ekranı sağa doğru kaydırın diyerek açmak istediğimde telefon kendini otomatik yeniden başlatıyor...çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim...

• Başka herhangi bir şey yapınca kapanmıyo sadece sağa çekince mi kapanıyo? Cihaz ne sürüm ne hayatımda ilklez böyle bir şey duydum. Jb varsa belki bir problem çıkartmış olabilir, yoksa hiç dfu alıp baştan kurmayı denemediyseniz telefonu bi deneyin derim. Yoksa servislik yani. Hatta apple store da bu tarz bi yazılım sorunu için direk cihaz değişimi bile olur. Siri düzgün çalışmıyo diye cihaz değiştirenler buna kesin değişim verir 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter15

Başka herhangi bir şey yapınca kapanmıyo sadece sağa çekince mi kapanıyo? Cihaz ne sürüm ne hayatımda ilklez böyle bir şey duydum. Jb varsa belki bir problem çıkartmış olabilir, yoksa hiç dfu alıp baştan kurmayı denemediyseniz telefonu bi deneyin derim. Yoksa servislik yani. Hatta apple store da bu tarz bi yazılım sorunu için direk cihaz değişimi bile olur. Siri düzgün çalışmıyo diye cihaz değiştirenler buna kesin değişim verir 😄

ip6 idi sorun aynen ekran parolasını girdiğim anda makine kendini restartlıyodu ama sorunu çözdüm power tusuna bastıktan sonra sağ altta cıkan kamerayı yukarı kaydırarak açmayı denedim tekrar şifre istedi girdiğimde menüye filan girebildim bi iki kere tekrar denedim sonra düzeldimi diye fakat aynı sorun devam ediyodu neyse olay çözdükten sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm telefonu suan düzeldi problemim

• İyi hocam çözüldüyse sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.