Şimdi Ara

iphone ekranı çizilmez mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
18.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben eski iPhone'umu bıçak ile çizmeyi denemiştim. Ama çizilmemişti. Çizebilenleri ayakra alkışlıyorum..
  • Çizmek için neden uğraşıyorsunuz ki çizilince görürüm sizi.
  • her telefon çizilir...
  • zamanında ilk 5210 u almıstım akşamı su geçiriyormu die bir bardak suyun içine bırakıp baska telefondan aramıstım

çaldı tabi ama bir ay sonra pert

bir arkadasın parcasal arızalı cihazı vardı MAKET BIÇAGI İLE DENEMESİNİ YAPTIM bir çizik bile kalmadı ama cihaz 2g iphone 3g de denemdim

• ben de o kadar denemiştim çizilmez dedikleri zaman iğne sürttüm çizilmedi anahtar fln denedim çizilmedi
    baktım çizilmiyo koruyucuyu çıkardım öyle kullandım
    bigün bi baktım ekranın yarını kaplayan bi çizik
    evet zor çiziliyo ama çiziliyo yani zorlamayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: stevensons

arkadaşlar ekran çizilmez dediler çıkarttım koruyucu jelatini..

ama şu anda 1 cm kadar bir çizik var nasıl oldu bilmiyorum. ekran beyaz olunca göze batıyor.

ekran çizilmez değil miydi hani :) ??

• Çizilmez dediysek onunda bi sınırı var arkadaşlar. İnanmayanlar youtube'dan videolara bakabilir. Daha önce de çizilmez ekran telefon kullandım. arkadaşın başına geldiği gibi cebimde çizilmiş. Oysaki cebime telefondan başka hiç bişe koymazdım çizilmesin diye..
  • Yok mu çizenlerden resim koyacak kimse?
  • Netten bulduklarım:

iphone ekranı çizilmez mi?

iphone ekranı çizilmez mi?
  • çelik yeleklerde kuruş geçirir, eğer hiç çizilmeyecek bişey lazımsa taş verelim :D
  • arkadaşlar 1g ipod touch, 1g ve 2g iphone'ların camı safir cam kesinlikle çizilmez.bende 1g ipod touch var maket bıçağı ile kenarından bir yeri çizmeye çalıştım ama çizilmiyor kayıyor camın üstünde, makasla ve kalemlede denedim çizilmiyor.Ama 2g touch ve 3g iphoneların bazı serilerinde safir cam kullanılmıyormuş.örnek benim birader de iphone 3g var onun camı da çizilmiyor ama bi başka arkadaşımdaki 3g de ekranı çizildi.birader amerikan almıştı,diğer arkadaş türkiyeden büyük bir ihtimal bazı serilerde farklılıklar var.
  • hoparlörün ortasından bir çizik geçiyor benimkinde nasıl yapabildiysem
  • yenı ıphone sahıbı oldummm ekran koruyucu taktım aldıgımda ilk ama ufak bır baloncuk yuzunden ıcıme sınmedı cıkardım koruyucuyu sımdı tırsıyorum ya camı cızılırse dıye sızce yıne koruyucu taktırayım mı? yoksa boyle kullansam nasıl olur guzellıgını golgelemek ıstemıyorum ama ekranı da cızılmesın :S:S
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.