Şimdi Ara

İphone'den G2'ye geçenler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
2.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 4s kullanıyorum. Andoid her zaman korkutmuştur beni. Stabil olamaması, farklı işletim sistemi olması vs. Fakat ios 7 beklediğim gibi gelmedi iphone'da artık sıktı diyebilirim. Lg G2 çok hoşuma gitti 1 haftadan fazladır inceliyorum. İphone'den geçenler varsa yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

İphone 4s kullanıyorum. Andoid her zaman korkutmuştur beni. Stabil olamaması, farklı işletim sistemi olması vs. Fakat ios 7 beklediğim gibi gelmedi iphone'da artık sıktı diyebilirim. Lg G2 çok hoşuma gitti 1 haftadan fazladır inceliyorum. İphone'den geçenler varsa yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim. Teşekkürler

ben iphone 4s kullanıyordum lg g2 ye geçtim sonra tekrar iphone 4s e geçtim şimdi kararsızım galaxy note 3 mü yoksa lg g2 mi note 3 te IPS ekran olsaydı düşünmeden note 3 alırdım ama sanırım yine lg g2 olacak düşünme aşamasındayım note 3 ile g2 arasında karşılıklı gol atıyorum beni zor duruma sokan amoled ekran gibi saçma sapan bir ekranın olmasıdır. Şu samsung telefonlarına ips ekran koysa emin ol daha fazla satar. G2 nin Sesi ve kamerası iyi olsaydı bu dünyada ilk sıraya otururdu ama sesi ve kamerası kötü buna rağmen G2 yi yine sırf ekranı için tercih edeceğim ama note 3 te alabilirim kafam karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

İphone 4s kullanıyorum. Andoid her zaman korkutmuştur beni. Stabil olamaması, farklı işletim sistemi olması vs. Fakat ios 7 beklediğim gibi gelmedi iphone'da artık sıktı diyebilirim. Lg G2 çok hoşuma gitti 1 haftadan fazladır inceliyorum. İphone'den geçenler varsa yorumlarını yazarlarsa çok sevinirim. Teşekkürler

ben iphone 4s kullanıyordum lg g2 ye geçtim sonra tekrar iphone 4s e geçtim şimdi kararsızım galaxy note 3 mü yoksa lg g2 mi note 3 te IPS ekran olsaydı düşünmeden note 3 alırdım ama sanırım yine lg g2 olacak düşünme aşamasındayım note 3 ile g2 arasında karşılıklı gol atıyorum beni zor duruma sokan amoled ekran gibi saçma sapan bir ekranın olmasıdır. Şu samsung telefonlarına ips ekran koysa emin ol daha fazla satar. G2 nin Sesi ve kamerası iyi olsaydı bu dünyada ilk sıraya otururdu ama sesi ve kamerası kötü buna rağmen G2 yi yine sırf ekranı için tercih edeceğim ama note 3 te alabilirim kafam karışık

13mp ois kamera 4s'e göre nasıl hocam ? İkisinide kullanmışsınız ios 7 den sonra iphone'de ses düştü zaten. Sesden kastınız zil sesi felan mı ?

• Majorca kullanıcısına yanıt
    kamera 4s e göre iyi değil mp3 dinlemede iyi değil alacaksan ona göre al bu telefonun tek artısı hızlı çalışması ve ips ekran olması ...bu telefonda mobil kamera deneyimi yaşayamazsın keyif alamazsın dinlediğin müziklerden ...
  • ben de geçtim. kullanım olarak çok işlevli android bana göre. bu arada kilitli ekradayken whatsapp mesajı gelince görüntüle dedğimde mesajı açmıyor direk bunun ayarını bilen varsa anlatırsa çok sevinirim
  • quote:

kamera 4s e göre iyi değil mp3 dinlemede iyi değil alacaksan ona göre al bu telefonun tek artısı hızlı çalışması ve ips ekran olması ...bu telefonda mobil kamera deneyimi yaşayamazsın keyif alamazsın dinlediğin müziklerden ...

Abartma...nesı var applestore harıcı..(bu yazıyı ıpad ıle yazıyorum ve tum ıphone modellerını kullandım)

Applestore harıc zerre aramassın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ses hadi tamam da kamera nasıl iyi değil? 1.5 sene 4s kullandım arkadaşımda da g2 var. İkisi ile de foto çektim karşılaştırdım ve 4s g2 ile kıyas bile edilemez.
    G2 nin kamerası ancak 5S ile kıyas olabilir ki ben ondan da üstün olduğunu düşünüyorum.

Bu arada ses konusunda da G2 nin sıkıntısı yüksek ses verememesidir. Yoksa ses çıkışı kötü değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Ses hadi tamam da kamera nasıl iyi değil? 1.5 sene 4s kullandım arkadaşımda da g2 var. İkisi ile de foto çektim karşılaştırdım ve 4s g2 ile kıyas bile edilemez.
    G2 nin kamerası ancak 5S ile kıyas olabilir ki ben ondan da üstün olduğunu düşünüyorum.

Bu arada ses konusunda da G2 nin sıkıntısı yüksek ses verememesidir. Yoksa ses çıkışı kötü değildir.

hoparlör nasıl bide onun yorumunu yapın ayrıca film izlerken kulaklıkta ses bozulmuyor mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

hoparlör nasıl bide onun yorumunu yapın ayrıca film izlerken kulaklıkta ses bozulmuyor mu

Hoparlör için konuşmuyorum. Zaten müzik stereo dinlenir ve iki telefonda da tek hoparlör var.
    Müzik dinlenecekse bu 2 telefonda kulaklıkla dinlerim ve bu konuda da telefon tatminkar.

Telefonun hoparlörleriyle müzik dinlemek isteyenler One almalı.
    Sonuçta 2 telefon da mono ses veriyor ve keyif vermeyecektir.

• şu android beni bu kadar düşünmese bir dakika durmam alacağım g2 ama ilk kasarmı ? yavaşlar mı ? soruları hep aklımda
  • Alüminyum veya cam kasa olmayan telefonu tavsiye etmiyorum arkadaşlar ya da kaliteli plastik olsun en azından nokialar ya da 5c gibi. Yumuşak plastikten yapmışlar maliyetten kısmak için bu sefer de içe bastırınca oynaması, gıcırdaması falan çok rahatsız edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vires -- 24 Ekim 2013; 8:40:57 >
  • iphone 5 ten g2 ye geçtim ,1 aydır kullanıyorum ,kasma donma çatlama patlama yok kaymak gibi akıyor cihaz ,1 kere bile restart etmedim henüz,muhteşem ekran ,süper hızlı bir cihaz.kamerasıda 5 ten daha güzel.ayrıca pili ,iphone 5 ten 2 kat fazla gidiyor normal kullanımda ben 2 günü çıkarıyorum..

tereddütsüz alınası bir telefon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 24 Ekim 2013; 11:44:47 >
  • Günaydın

Yıl 2013 hala I-Phone'u telefon diye kullananlar var

Dünyanın parasını verip dünya kadar mahrumiyet yaşamak...

Iphone'un eksileri:

- Kuş kadar ekran
    - Basit, kullanışsız ve sınırlayıcı menü.
    - Her cihazda olması gereken standart özellikleri kısıtlama(Bluetooth paylaşımı, Usb paylaşımı vs.)

Bunları gidersin biz de alalım IPhone...
  • Iphone 5 ten g2 ye gectim. G2 nin ip5 ten tek kitu yonu klavye kullanimi. Iphone 5 te dogru harfe basma basarisi cok yuksek. Ancak g2 de yanlis yazmamak icin saglam ugras veriyorum klavye kalibrasyonu kotu. Onun disinda herseyiyle on numara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Iphone 5 ten g2 ye gectim. G2 nin ip5 ten tek kitu yonu klavye kullanimi. Iphone 5 te dogru harfe basma basarisi cok yuksek. Ancak g2 de yanlis yazmamak icin saglam ugras veriyorum klavye kalibrasyonu kotu. Onun disinda herseyiyle on numara

Bunu duymak güzel bende iphone 5 ve g2 arasındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Iphone 5 ten g2 ye gectim. G2 nin ip5 ten tek kitu yonu klavye kullanimi. Iphone 5 te dogru harfe basma basarisi cok yuksek. Ancak g2 de yanlis yazmamak icin saglam ugras veriyorum klavye kalibrasyonu kotu. Onun disinda herseyiyle on numara

1 dolara android marketten swype satın alın.
    Bir daha iPhone klavyesinin yüzüne bakmayacaksınız.
    Swype ve swiftkey; iki klavye de iPhone'un standart klavyesinden birkaç gömlek üstün.
  • Efe E kullanıcısına yanıt
    Arkadaş da yazmış zaten. Swipe kullanmadım ama swiftkey 2 yıldır kullanıyorum ve muhteşem bir tahmin özelliği var. Kısa sürede cümle kalıplarınızı da öğreniyor ve harflere bile basmadan mesaj yazabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg__

ben de geçtim. kullanım olarak çok işlevli android bana göre. bu arada kilitli ekradayken whatsapp mesajı gelince görüntüle dedğimde mesajı açmıyor direk bunun ayarını bilen varsa anlatırsa çok sevinirim

Uyarı barını aşağı çekip mesaja basınca açılması gerekir.

• Swype ve swift key de var ancak yine de kalibrasyon olarak bir ip5 degil. Yazilin guncellemesi ile cozulur umarim.

• Ben geçtim gayet iy.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.