Şimdi Ara

iphone değişimden gelen telefonun imei kaydının yapılmaması. telefonun kapatılması. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
4.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sana düşen görev eski cihazin imei sini apple müşteri hizmetlerine verip kayit dişi oldugunu söyle ayip olmasin alan kullanan kişiye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam arayacağım apple storeu da böyle bi olay olsa kaç aya gelir mesaj 3 değil mi maksimum?

Ben telefonu değişimden alalı 5 ay oluyor yahu normal mi ki bı süre? adam büyük ihtimalle anakartla bi daha oynattı.

Bana neden mesaj geliyor?

Şu anki telefonumla ilgili bi durum yok değil mi

• ardelis A kullanıcısına yanıt
    Bnmde değişimden gelen cihazim kapandi 7 ay içerisinde kapandi aradim ilettim peşini birakmam haftaya belli olucak o yüzden sende ara senin cihazlik bişeyin yok sanirim imei kayitli sanirim da nie geldi bilmiyorum eski cihazin imei si değil mi öyleyse ara yada birak sana kalmiş bişey..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam apple la konuştum

Değişime verdiğimiz cihazla değişimden gelen sıfır cihazın imeisi farklı oluyormuş ve bu esnada btkya bildirim yapılıyormuş.Bana gelen mesaj taa değişime giden telefon

O telefon sıfırıyla değişip değişimden gelmiş ben onu satmışım üstüne 7 almışım aylar sonra bana onun mesajı geliyor olcak iş değil

Şükür benim telefonluk bi sorun yok

• Bugün beni 353 ile başlayan bir numara aradı ve cihaz değişimi yapılacağı soylendi.Sizi arayan oldu mu?

• Selamlar Murat bey. İphone cihazınızla yaşadığınız "değişim cihazı kayıt dışı" sorunu benim de başıma geldi. Bu sorununuzu çözebildi mi Apple Destek Birimi. Bana yardımı olabilecek tavsiyeleriniz var mı. Şimdiden Teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.