Şimdi Ara

İphone'dan Xiaomi'ye geçen varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İphone'dan xiaomi cihaza geçen varmı ? iosu özletiyormu cihaz yorumlarınız nelerdir ?

• Majorca kullanıcısına yanıt
    Ben her ikisini de kullanıyorum. Öncelikle hiçbir Android cihazın iOS gibi çalışmasını beklemeyin, uygulama açılış kapanışları, animasyonlar, kullanıcı deneyimi, kararlılık vs anlamında iOS her zaman bir kaç gömlek üstündür Android'den. Bu "saf Android"de dahi böyle.

Bunun dışında Android'de geçmek istiyor ama görselliğe de önem veriyorsanız Miui bu konuda neredeyse tek özelleştirilmiş Android sürümüdür.(Alternatif olarak Huawei'nin Emui sürümleri de başarılı)
    Diğerleri stok Android tadında, asimetrik ve oldukça amatör yapıda.

Benim kişisel görüşlerim bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Ben her ikisini de kullanıyorum. Öncelikle hiçbir Android cihazın iOS gibi çalışmasını beklemeyin, uygulama açılış kapanışları, animasyonlar, kullanıcı deneyimi, kararlılık vs anlamında iOS her zaman bir kaç gömlek üstündür Android'den. Bu "saf Android"de dahi böyle.

Bunun dışında Android'de geçmek istiyor ama görselliğe de önem veriyorsanız Miui bu konuda neredeyse tek özelleştirilmiş Android sürümüdür.(Alternatif olarak Huawei'nin Emui sürümleri de başarılı)
    Diğerleri stok Android tadında, asimetrik ve oldukça amatör yapıda.

Benim kişisel görüşlerim bunlar.

alırsam bende senin gibi yaparım büyük ihtimal iphone 5i satmayı düşünmüyorum onuda arada ios özlemimi gidermek için kullanabilirim :)

• Ben geçtim. Şundan dolayı; apple'nin kullanıcılarına downgrade şansı tanımaması ve sürekli güncellemelerle cihazın kasması ve sizi yeni bir iphone almaya zorlaması yüzünden. Ayrıyetten düşük sürümde kalan insanları hiçe sayıp uygulama desteğini kesmesi gibi nedenlerle.

Xiaomi'ye gayet hızlı alıştım. Arayüzü benzer zaten. Geçmeni öneririm.
  • İos yazilimi gerçekten en iyisi. Ancak ara sıra farklı deneyimler denenmesi taraftariyim.Arayüz olarak iosa en yakın android. Bence pişman etmez çünkü fiyatı uygun,ozellik zirve,hemen hemen aynı kasaya daha büyük ekran,parlaklik vs.

• 2 yıl iphone 5s kullandıktan sonra, xiaomi modellerini kullanmaya başladım.yazılım ve arayüz anlamında eğer en iyisi miui diyorsanız, androidin daha çok fırın ekmek yemesi lazım. uygulama geçişleri, uygulamaların açılıp kapanması oldukça yavaş geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yes i dont

2 yıl iphone 5s kullandıktan sonra, xiaomi modellerini kullanmaya başladım.yazılım ve arayüz anlamında eğer en iyisi miui diyorsanız, androidin daha çok fırın ekmek yemesi lazım. uygulama geçişleri, uygulamaların açılıp kapanması oldukça yavaş geliyor bana.

Sonra tekrar iosa dondunuz heralde

• Majorca kullanıcısına yanıt
    iphone bu fiyatlara satıldıkça bir daha ios zor hocam.iphone nun 4 te 1 fiyatına cihazlarımızı kullanıyoruz.
  • 6S den geçtim . Zerre kadar aramıyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone almadim ama kullandim simdi plus olmayan model tamam boyut sknti degil cozunurluk belli ediyor kendini ve kasaya gore ekran kucuk .plus dada goruntu kaliteli olsada yine o ekrana gore bariz buyuk bu apple severlerin fanatikligini anlamiyorum .yazilim olarak on numara akici olsada insan kndini ozgur hissedemiyor.miui de istedigim uygulamaya izin verip interneti hangi uygulamanin nerden tuketecegi iznine ve diger cogu izinlerine bn karar veriyorum gayet akici zaten dengeli modda okadar akici olmasada batarya omrune faydasi oluyor tabiki.her ios cuya android onermem fakat her ioscuya xiaomi oneririm eksisi var artisi var fakat fiyatida var hic ucuz diye cop cihaz aldigini zannetme mi4 bile kullanirken premium havasi veriyor.ha bi apple ci androide neden gecsin diyorsaniz haklisiniz cunku apple i sadece stabilitesi icin degil bi nevi havasi icinde aliyorlar zaten havasindan vazgecenin xiaomiye yonlenmesi daha kolay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

iphone almadim ama kullandim simdi plus olmayan model tamam boyut sknti degil cozunurluk belli ediyor kendini ve kasaya gore ekran kucuk .plus dada goruntu kaliteli olsada yine o ekrana gore bariz buyuk bu apple severlerin fanatikligini anlamiyorum .yazilim olarak on numara akici olsada insan kndini ozgur hissedemiyor.miui de istedigim uygulamaya izin verip interneti hangi uygulamanin nerden tuketecegi iznine ve diger cogu izinlerine bn karar veriyorum gayet akici zaten dengeli modda okadar akici olmasada batarya omrune faydasi oluyor tabiki.her ios cuya android onermem fakat her ioscuya xiaomi oneririm eksisi var artisi var fakat fiyatida var hic ucuz diye cop cihaz aldigini zannetme mi4 bile kullanirken premium havasi veriyor.ha bi apple ci androide neden gecsin diyorsaniz haklisiniz cunku apple i sadece stabilitesi icin degil bi nevi havasi icinde aliyorlar zaten havasindan vazgecenin xiaomiye yonlenmesi daha kolay olur

Benim kullanma amacim tamamen aliskanlik ve stabilitesi cunku lg g2 ilk ciktiginda ip4 kullaniyordum g2 aldim 3 ay dayanabildim malesef sonra sattim tekrar iphone aldim. Simdi yine ayni sey olsun istemiyorum alip satmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

quote:

iphone almadim ama kullandim simdi plus olmayan model tamam boyut sknti degil cozunurluk belli ediyor kendini ve kasaya gore ekran kucuk .plus dada goruntu kaliteli olsada yine o ekrana gore bariz buyuk bu apple severlerin fanatikligini anlamiyorum .yazilim olarak on numara akici olsada insan kndini ozgur hissedemiyor.miui de istedigim uygulamaya izin verip interneti hangi uygulamanin nerden tuketecegi iznine ve diger cogu izinlerine bn karar veriyorum gayet akici zaten dengeli modda okadar akici olmasada batarya omrune faydasi oluyor tabiki.her ios cuya android onermem fakat her ioscuya xiaomi oneririm eksisi var artisi var fakat fiyatida var hic ucuz diye cop cihaz aldigini zannetme mi4 bile kullanirken premium havasi veriyor.ha bi apple ci androide neden gecsin diyorsaniz haklisiniz cunku apple i sadece stabilitesi icin degil bi nevi havasi icinde aliyorlar zaten havasindan vazgecenin xiaomiye yonlenmesi daha kolay olur

Benim kullanma amacim tamamen aliskanlik ve stabilitesi cunku lg g2 ilk ciktiginda ip4 kullaniyordum g2 aldim 3 ay dayanabildim malesef sonra sattim tekrar iphone aldim. Simdi yine ayni sey olsun istemiyorum alip satmak istemiyorum

g2 suan 4 den daha stabildir ayrica g2 o donanimla suan hala kullanilabilir.o boyuttaki ekrana ben alisamam zaten

• Androidden ios a gecen adam maddi sıkıntı yaşıyor derdim bir kaç sene öncesine kadar ama artık ios ve android cihazlar arasında fiyat farkı kalmadı neredeyse. Bir insan gidip 1.500 lira civarında bir paraya xiaomi mi5 alıyorsa ağır saçmalıyor demektir. Tamam 1000-1100 lira civari maksimum verilir ama daha fazlasi verilmez. Bir sürü sorunlarla uğraşıyorlar rezil oluyorlar paralarıyla, dil sorunu, rom sorunu ve yazılım sorunları, şebeke ve band sorunları ve garanti servis sorunları yaşıyorlar. Üstelik android için tüm bu eziyet. Ne gerek var yahu. iPhone SE çıktığından beri herhangi bir android cihaza 1500 tl den fazla veren adam kazıklanıyordur bana göre. Benim elimden çok android cihaz geçti ama sonunda hep yine ios a döndüm. Artık çok büyük bir değişiklik yapılmazsa androide bulaşmam diye düşünüyorum. Mesela Google pixelden umutluydum ama inceleme videolarında gördüğüm kadarıyla aynı tas aynı hamam, bir kere herşeyi geçtim tasarım diye bişey bilmiyorlar yahu. Bu konuda en iyisi miui, o da ios u taklit ediyor zaten. Ceo su bile itiraf etti zaten ios yolunda olduklarını ama bizim fanboylar ios u kötüleyecek kadar savunuyorlar miui yu. Neyse uzun lafın kısası ios dan şaşma derim, illa geçmek istersen xiaomi ve miui iyidir hoştur ama 1000-11000 liradan fazla verilmez. Bu fiyatlarin üstüne cikabiliyorsan zaten cok ciddi başka alternatifler giriyor devreye. Dedigim gibi SE var mesela ve tüm android cihazları tokatlayan atom karınca. Fiyatıda uygun ve 6S donanımı var cihazda. Android fanlarının özgürlük özgürlük dediği şeyler telefon ile yapmanın gereksiz olduğu şeyler aslında. Saçma sapan özelleştirmeler yüzünden sistem kasıyor ve gereksiz şeyler hep. Cihaz kasacaksa zaten yemişim öyle özgürlüğü. Ha belki işe yarar bazı artıları vardır bunu inkar edemem ama genel olarak android çöp bir işletim sistemi bence. Virüs eksik olmaz, hep daha fazla ram ister, 3000-5000 mah piller günü kurtarır ancak ve hep daha fazla pil ister, işlemci çekirdeği desen saymakla bitmez ama hala iki cekirdekli ios cihazlara yetişemez, şişer zamanla ve anlamsız durduruldu hataları verir, arayüzdeki frame atlamaları, güven vermeyen bazen hızlı bazen yavaş geçişler, bazen geç tepki vermeler vs... anlamsız daha bir çok kullanıcı deneyimi var android dünyasında saymakla bitmez, örneğin ısındığı için ekran ışığını açmaya izin vermeyenmi dersin yada ısındığı için video çekerken zınk diye kamerayı kapatanımı dersin her türlü sacmalik var android dünyasında. Miui yine iyi hoş ve stabil çalışıyor ama sonuçta android sisteminin süslenmiş giydirilmiş hali. Sonuçta android yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barocker -- 24 Ekim 2016; 2:35:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Androidden ios a gecen adam maddi sıkıntı yaşıyor derdim bir kaç sene öncesine kadar ama artık ios ve android cihazlar arasında fiyat farkı kalmadı neredeyse. Bir insan gidip 1.500 lira civarında bir paraya xiaomi mi5 alıyorsa ağır saçmalıyor demektir. Tamam 1000-1100 lira civari maksimum verilir ama daha fazlasi verilmez. Bir sürü sorunlarla uğraşıyorlar rezil oluyorlar paralarıyla, dil sorunu, rom sorunu ve yazılım sorunları, şebeke ve band sorunları ve garanti servis sorunları yaşıyorlar. Üstelik android için tüm bu eziyet. Ne gerek var yahu. iPhone SE çıktığından beri herhangi bir android cihaza 1500 tl den fazla veren adam kazıklanıyordur bana göre. Benim elimden çok android cihaz geçti ama sonunda hep yine ios a döndüm. Artık çok büyük bir değişiklik yapılmazsa androide bulaşmam diye düşünüyorum. Mesela Google pixelden umutluydum ama inceleme videolarında gördüğüm kadarıyla aynı tas aynı hamam, bir kere herşeyi geçtim tasarım diye bişey bilmiyorlar yahu. Bu konuda en iyisi miui, o da ios u taklit ediyor zaten. Ceo su bile itiraf etti zaten ios yolunda olduklarını ama bizim fanboylar ios u kötüleyecek kadar savunuyorlar miui yu. Neyse uzun lafın kısası ios dan şaşma derim, illa geçmek istersen xiaomi ve miui iyidir hoştur ama 1000-11000 liradan fazla verilmez. Bu fiyatlarin üstüne cikabiliyorsan zaten cok ciddi başka alternatifler giriyor devreye. Dedigim gibi SE var mesela ve tüm android cihazları tokatlayan atom karınca. Fiyatıda uygun ve 6S donanımı var cihazda. Android fanlarının özgürlük özgürlük dediği şeyler telefon ile yapmanın gereksiz olduğu şeyler aslında. Saçma sapan özelleştirmeler yüzünden sistem kasıyor ve gereksiz şeyler hep. Cihaz kasacaksa zaten yemişim öyle özgürlüğü. Ha belki işe yarar bazı artıları vardır bunu inkar edemem ama genel olarak android çöp bir işletim sistemi bence. Virüs eksik olmaz, hep daha fazla ram ister, 3000-5000 mah piller günü kurtarır ancak ve hep daha fazla pil ister, işlemci çekirdeği desen saymakla bitmez ama hala iki cekirdekli ios cihazlara yetişemez, şişer zamanla ve anlamsız durduruldu hataları verir, arayüzdeki frame atlamaları, güven vermeyen bazen hızlı bazen yavaş geçişler, bazen geç tepki vermeler vs... anlamsız daha bir çok kullanıcı deneyimi var android dünyasında saymakla bitmez, örneğin ısındığı için ekran ışığını açmaya izin vermeyenmi dersin yada ısındığı için video çekerken zınk diye kamerayı kapatanımı dersin her türlü sacmalik var android dünyasında. Miui yine iyi hoş ve stabil çalışıyor ama sonuçta android sisteminin süslenmiş giydirilmiş hali. Sonuçta android yani.

su sorunlarin hic biri iosda yokmus gbi knusman yokmu bni bitiriyor.gelmis bide ufacik ekranli telefonu ove ove bitirememen yokmu aferim iyiki almissin dusuk cozunurluk ve kucuk ekraninla sana mutluluklar :) bidahaki ios guncellemesinde aglayanlardan olmazsin ins batarya diyosun bide hic isinmiyor su apple lar hic batarya sorunlari yok degilmi bide gelip bana dusuk cozunutlukte iyi performans aliyorum diye hava atmalar yokmu 1500 tl olsa cidden apple urunlerinde alinabilecek fiyatini hakeden telefon flan mi var saniosun hos mi5 1280 tl iken 1100 gbi komik fiyat farkinami taktin 680 tl fiyat bandinda mi4 varken bna hangi ios cihazini savunabilirsin sirf ios diye ustune 400 tl koyalim hadi bin tl ye bna ios cihaz oner guncellemeyle androidden daha leş olmayan bi cihaz lutfen cok merak ettim senin premium cihazlarin 3 binin altina inmiyor premium ozelliklere sahip android cihazi 1100 tl degil diyemi mizliyorsun kusura bakmada kardes android kullanmayi bilmeyen harbi gitsin ios alsin bazi uygulamalarin androidden cok iosda sorun cikardigini biliyorum ki androidin okadar degisken donanim yelpazesine sahip olmasina karsin bu uygulamalarin her islemciye optimize olmasi daha zor ama durum ortada 6.0 dan snra yazilim olrak androidin neler basarabildigini gorduk

• 3 bucuk saattir sarjim yuzde yuz kardesim biraz forumda gezdim ve sana mesaj yazdim bekleme modunda gercekten sarji iyi gidiyor cihazinsaydigin eksiklikleri hangi cihazda gordun bilmem fakat ben cidden verdigim 680tl nin hakkini fazlasiyla aldgimi dusunuyorum fakirim haci buyuksun apple kullanamiyorum.ha hediye geldi bana iphone 6 dedim bunu alirsam sen kendine 7 alirsin yok dedim sende kalsin :) yazik o paraya sonucta hala oglu olur kendisi ailesi var cocugu var yaziktir o paraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 24 Ekim 2016; 5:49:14 >
  • quote:

3 bucuk saattir sarjim yuzde yuz kardesim biraz forumda gezdim ve sana mesaj yazdim bekleme modunda gercekten sarji iyi gidiyor cihazinsaydigin eksiklikleri hangi cihazda gordun bilmem fakat ben cidden verdigim 680tl nin hakkini fazlasiyla aldgimi dusunuyorum fakirim haci buyuksun apple kullanamiyorum.ha hediye geldi bana iphone 6 dedim bunu alirsam sen kendine 7 alirsin yok dedim sende kalsin :) yazik o paraya sonucta hala oglu olur kendisi ailesi var cocugu var yaziktir o paraya

Ben neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum, evde her telefonda kullanan var benim elimdende onlarca android ve ios cihaz geçti. ZUK, Oneplus, ZTE, Xiaomi vss hepsini kullandım. Şuan mesela elimde SE ve S7 Edge var, S7 Edge şuan android dünyasının en sağlam cihazlarından biri buna kimse karşı çıkmaz heralde, ama sana şunu söyleyeyim S7 edge mi yoksa SE mi dersen ben SE derim. Takmışsınız ekran boyutuna, zaten android dünyası ancak ekran boyutu ve çözünürlük vs gibi şeylerle avunuyor. Ama kullanıcı deneyimi ve güvenlik gibi noktalarda sıfır. Imei yazarlar içindeki verilere herkes istediği gibi ulaşabilir ama bir bir iphone u çalınsa bile uzaktan çöp yapabilirsin cihazı ve güvenlik budur vs.. Bunları herkes anlamaz tabi, ekrana çözünürlüğe falan bakıp kanıyorsunuz, ekrandan başka bişey yapamıyorlar zaten, en güzel yeri ekranlar onun dışında çöp. Bakınız LG :) çöpler efendisi, G2 den sonraki tüm cihazları çöp. Bu arada sana bir noktada katılıyorum şuan Mi4 bende kullandım, eski bir mi4 kullanıcısıyım, gerçekten tam bir fiyat performans canavarı ayrıca yazılım ve rom çeşitliliği olarakta gerçekten harika bir cihaz. İster miui ister cynaogen ister windows mobile yükleyebiliyorsun ve bu bence harika bişey. Ama işte o da 3gb ramli ve LTE modelinin depolama olarak 64 lüğü yok malesef. 16gb hiçbişeye yetmez. 64 lük sadece 3G versiyonda var. Neyse yani bide böyle saçmalıklar var, herifler tam güzel bir cihaz tutturdular bu sefer diyorsun hoppp bir bakıyorsun 64gb depolaması yok bulunamıyor, renk çeşidi zaten yok, garantiden servisten falan bahsetmiyorum bile. Şu garanti ve servis konusu başlı başına bir tartışma konusu, ''ucuz mal alacak kadar zengin değilim'' diye bir laf vardır bilirmisin. Dandik kundik telefonlara para veriyor millet sonra bozulunca servislerde sürünüyorlar yada uzak doğudan getiriyorlar bir sorun çıktığında cihaz ellerinde patlıyor yada gidiyorlar merdiven altı telefoncularda kazık üstüne kazıklar yiyorlar. Ucuz diye aldıkları telefon daha pahalıya geliyor hem zaman hem eziyet olarak daha pahalıya maloluyor. Neyse hocam mi4 güzel cihazdır benim için özel yeri olan cihazlardan biridir, mi4 oneplus one ve zuk z1 falan bunlar sağlam cihazlardır ama işte malesef hiçbiri bırakın iphone SE yi falan 5S in bile eline su dökemezler. 5S i tercih ederim hepsine. Tabi birazda kişisel zevk meselesi, ben küçük ve hafif cihazları daha çok beğeniyorum. Tepsi gibi telefonları cepte taşımak hammalık gibi geliyor bana, aynı şeyleri çok daha hızlı ve kaliteli yapabildiğim ve üstelik taşıması kolay küçük ve hafif bir cihaz varken neden tepsi taşıyayımki yanımda.

• barocker kullanıcısına yanıt
    Kol saati kadar telefonu tüm android telefonlara tercih ediyorsanız burada artık subjektiflik devreye giriyor. Elinize bir sürü android geçmiş olması da maalesef doğru değerlendirme yapacağınız anlamına gelmiyor (ki yazdıklarınızdan görünen de bu).

iPhone'lardan her anlamda bariz çok daha üstün bir android cihaz çıksa da siz yine iphone kullanıp onu savunacaksınız, çünkü kendinize onu yakın hissediyorsunuz. Aksini de söylemeniz anlamsız olur zira se > s7 edge diyorsunuz

• artik bnde subjectif oldugunu dusunmemeye basladim baya abartti apple guvenli flan diyince guvenligi sanki ona birakmis gbi telefonuna kimin grip cikacagina apple karar veriyor sen degil suan fbida belkide bilgilerin ama sen farkinda bile degilsin telefonunda arka kapi var haberin yok hic yoktan androidin kok dizinine erisiyorsun ve neyin virus olup olmadigini o anda hangi yazilim veri iletisimi yapiyor goruyorsun ama apple da hic birseye erisim yok bnim icin guvenlik daha derinlere inebildigim telefondur ancak telefonuna sacma sapan bi apk indiginde onun verilerini okuyacak bi yazilim oldugunu anlamayan cahiller apple gecmeli kendini korumayi bilmiosun bari seni apple korusun tabi senin bilgilerini bilmek sartiyla:) bak ben buyuk ekran diye hava atmadim ortada soyle bi durum var diyorum yazdiklarimdan bi anlam cikaramamissin yada anlattigimi anlamak istememissin senin plus cihazindaki ekraninda ayni ekran boyutuna sahip ama kasasi daha kucuk ve icinde 2k cozunurluk olan bi cihaza laf ediyorsun ve bu cihaz karsin apple in daha performansli calistigini soyluyorsun bak kardesim o islemci o cozunurlukte iyi performans vermesi cok normal enerji tuketiminin az olmasi cok normal yaw tutupda bana insan gozu iste sukadar ppidan ilersini gormuyor zavazingolari yapma millet o laflara doydu performans elde etmek icin bu yola basvuruyorlar cunku biliyorlar 2 guncellemeden sonra cop olacagini cihazin suan ove ove bitiremedigin 5s in kamerasi suanki android cihazlara erisemezken o fiyatlara satiliyor bilader kusura bakmada apple im var okadar para verdim diye hava atsan daha normal karsilardim

• İsteyen 700-1000 arası android alır memnun da olabilir ama elindeki cihaz en ufak bi hatada çöp de olabilir. İsteyen 1500e kadar kutulu garantili temiz iphone 5s-se ve 6 lar var onları alır ne garanti problemi yaşar ne de stabilite problemi. İlla ki android fazla donanıma sahiptir, çünkü ona ihtiyacı vardır ama o donanımı en efektif şekilde kullanmakta başarısız olduğu aşikardır. Biri fazla donanım mı dedi? note 4ile 6plusla yaptığım gibi 3Gden 3saat internete girdiğimde şarjım su gibi bitmişti ve şaşırmıştım. Ayrıca 5sin kamerasıyla android cihazları karşılaştırmak biraz saçma, hangi android cihazlar? neden 7 plus değil? Çevremde 5sin kamerasından memnun kalmayan kimse görmedim herşeyin mp olmadığını sağır sultan duydu, lens aralığı daha geniş olsa tabi ki daha iyi olur o ayrı konu ama apple kamera yazılım optimizasyonu konusunda çok başarılı bu şüphesiz. Kamerayı şak aç ve çek o kadar. Örneğin normalde note 4ün kamerası çok daha iyidir 5sten ama o güzelim kamera bile stabil değil 😀 bir gün loş bi restaurantta yemek yerken masayı çekmek istedim telefondan utandım, 5si olan tık çekti geçti, note 4o loş ortama ayak uyduramadı telefon kafayı yedi... Ben şu an 2 yıllık bataryada %10 kaybı olan 6 plus kullanıyorum cihaz hala hiçbir andorid amiralin veremediği batarya değerlerini veriyor. ios9.3.5de çok stabildi. Şu anda ios 10.1 geldi ve cihaz 9.3.5ten daha da stabil diyebilirim, tabi eksileri de yok değil. Seneye 2.el temiz uygun fiyata bi 6s plusla takas yapmazsam ios 11e yükseltmem ve ios10la canavar gibi kullanırım. Şu anda temiz 2.elleri de 1600-1700lere kadar düştü tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 25 Ekim 2016; 1:04:38 >

• android kullanmayi bilmeyen android almasin kardesim sende alma bu applecilar gbi bi kafaya sahipsen kullanamazssin android flan samsung s6 ya kadar androidin yuzkarasiydi biz fiyat araligina gore karsilastirma yapiyoruz adam bize mi5 le iphone7 kiyaslamamizi istiyor :) her yorumunuzu okurken bunun kendilerininde bilincinde olupkendi soylediklerine savunduklarina kndilerinin bile inanmadigini hissediyorum yada adamlar kendilerini bile kandirabilecek ikna edicilige sahipler note 4 e yuklersen onlarca sosyal medga programi arka planda acilan kasar yani ozamanlar applein albeniside bitek oydu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.