Şimdi Ara

İphone dan sonra mp3 Player onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iTunes ve iPhone ile muzik dinlemekteyim ama artık sıkıldim. Ya bişeyleri yanlış yapıyorum yada gercekten bana uymadı Apple in sistemi. Sebebi;

Bilgisayarda oluşturduğum muzik klasorunu iTunes ile telefona atıyor , arabada aux girişi ile müzikleri dinliyor ve beğenmediklerimi iPhone dan siliyorum fakat gelin görün ki her senkronizasyondan sonra sildiklerimin tamamı geri geliyor. İsin yoksa bilgisayarda da sil öyle senkronize et.yoruldum valla.
    Lutfen bana hafiza kapasitesi yüksek ve ses kalitesi en az iPhone kadar olacak bir mp3 player tavsiyesinde bulunurmusunuz.
    Klasoru sürükle bırak yaparak en azından iTunes in bu saçma sapan sıkıntısından kurtulmuş olurum.
    Öneride bulunacaklara şimdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herge76 -- 22 Ekim 2012; 21:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: herge76

iTunes ve iPhone ile muzik dinlemekteyim ama artık sıkıldim. Ya bişeyleri yanlış yapıyorum yada gercekten bana uymadı Apple in sistemi. Sebebi;

Bilgisayarda oluşturduğum muzik klasorunu iTunes ile telefona atıyor , arabada aux girişi ile müzikleri dinliyor ve beğenmediklerimi iPhone dan siliyorum fakat gelin görün ki her senkronizasyondan sonra sildiklerimin tamamı geri geliyor. İsin yoksa bilgisayarda da sil öyle senkronize et.yoruldum valla.
    Lutfen bana hafiza kapasitesi yüksek ve ses kalitesi en az iPhone kadar olacak bir mp3 player tavsiyesinde bulunurmusunuz.
    Klasoru sürükle bırak yaparak en azından iTunes in bu saçma sapan sıkıntısından kurtulmuş olurum.
    Öneride bulunacaklara şimdiden tesekkurler.

Öneri verecek birileri var mı acaba?Teşekkürler.

• Yok mu kimse öneri verebilecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.