Şimdi Ara

iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
165.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende şirkete güvenlik sistemi kurdurma aşamasındayım avenir ile ilgileniyordum hala araştırıyorum tavsiye edermisiniz özellikle telefondan izleme çok önemli benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYIBOGAN

Bende şirkete güvenlik sistemi kurdurma aşamasındayım avenir ile ilgileniyordum hala araştırıyorum tavsiye edermisiniz özellikle telefondan izleme çok önemli benim için

avenırla ılgılı 2 adet cıhaz aldık bırısı 8 dıgerı 16 kanal 8 kanaldan memnunuz ama 16 kanal o kadar ıyı degıl ne yazıkkı almadan once test etmenızde fayda var ama kameralarından cok memnunuz gayet ıyıler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

quote:

Orijinalden alıntı: AYIBOGAN

avenırla ılgılı 2 adet cıhaz aldık bırısı 8 dıgerı 16 kanal 8 kanaldan memnunuz ama 16 kanal o kadar ıyı degıl ne yazıkkı almadan once test etmenızde fayda var ama kameralarından cok memnunuz gayet ıyıler

Teşekkürler bilgilendirmeniz için ben tek 32'lik bir makina takmayı düşünüyorum ama dediğiniz gibi taktırmadan önce bi görmek lazım performansını

• SCSI SDR T421 için önerisi olan?
  • wholucy W kullanıcısına yanıt
    Merhaba bütün dvrlar kayıt cihazlarınız için İphone yada android telefondan izlemeniz için kısaca güncel anlatım yapmak istiyorum;

1 : modem arayüzüne 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 ilemi bağlanıyorsunuz bunu tespit edin
    2: MODEM ARAYÜZÜNE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA MODEM İÇERİSİNDE GELİŞMİŞ NAT DMZ BÖLÜMÜNE GİRİP DMz ETKİNLEŞTİR KUTUCUNU İŞARETLİYORUZ HİÇ BİR ŞEYE DOKUNMADAN 2 SATIR ALTINDAKİ İP ADRESİNE BÖLÜMÜNE MODEM ARAYÜZÜNE bağlandığınız adresteki gibi 192.168.1.200 VEYA 192.168.2.200 YAZIYORUZ(MODEM ARAYÜZÜNE HANGİ ADRESLE GİRDİYSEK SONUNA .200 EKLİYORUZ)
    3: Bütün avenir cenova neutron dvrların menülerinde sistem ağ ayarları, gelişmiş ayarlar ağ ayarları, ayarlar network ayarları menülerinden NETWORK YADA AĞ AYARI BÖLÜMÜNE GİRİYORUZ BURDA İP ADRESİ KISMINA MODEMDE DMZYE YAZDIMIZ İP ADRESİNİN AYNISINI YAZIYORUZ 192.168.1.200 YADA 192.168.2.200 YAZIYORUZ
    4: O SATIRIN ALTINDAKİ YEREL AĞ GEÇİDİ EĞER MODEMİNİZİN ARAYÜZÜNE GİRİŞtE AYNIYSA 192.168.1.1 YADA 192.168.2.1 ŞEKLİNDE DÜZELTİYORUZ
    5: BAZI MARKALARDA BU SATIR İKİ SATIRDIR İKİ SATIRIDA 192.168.1.1 YADA 192.168.2.1 ŞEKLİNDE BİREBİR YAPIYORUZ( dvda gözükecek örnek görüntü)
    1.SATIR İP: 192.168.2.200
    D.D.N.s: 255.255.255.0
    2.SATIR YEREL AĞ: 192.168.2.1
    3.SATIR YERELAĞ2: 192.168.2.1(ÇOĞU DVRDA BU SATIR OLMAYA BİLİR)

6: Kaydet ve uygula diyoruz ve çıkıyoruz, Şuan port ayarları yapıldı
    GELELİM HANGİ PORGRAM İLE İZLEECEĞİZ 01.01.2014 İTİBARI İLE GÜNCEL PROGRAMLAR

AVENİR TC SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN : AVENİR SUPER
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN
    İSİM : KAMERA
    İP ADRESİ: DIŞ SABİT İPNİZ
    PORT : 34567
    KULLANICI ADI: admin
    ŞİFRE : BOŞ BIRAKIN
    kanal sayısı: kaç kanal dvrnız varise seçin
    KAYDETE BASINIZ. GERİ DÖNÜN CANLI İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

AVENİR(DVR-3104) VEYA NETURON(TR-04H) SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN :
    AVENİR LİTE NEUTRON ADMSS
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN VE + İŞARETİNDEN
    PORT : 37777
    ŞİFRE : admin
    KAYDE DEYİN GERİ DÖNÜN İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

cenova CN SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN : CENOVA VEYA VİEWCAM
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN
    PORT : 9000
    ŞİFRE : BOŞ BIRAKIN
    KAYDE DEYİN GERİ DÖNÜN CANLI İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

UMARIM BU BİLGİYİ ARAŞTIRAN ARKADAŞLARA FAYDALI BİR BİLGİ OLUR. HERKESE KOLAY GELSİN
     iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek

• quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

quote:

Orijinalden alıntı: dogandlx

selam arkadaslar piyasadaki bütün programlar bildiginiz gibi ya sıkıntılı yada desteklemiyor. şimdi size detaylı bir açıklama yapacağım
    app storede gördüğünüz gibi bir çok kamera izleme programları mevcut dvrclient,eagle vs ... ancak sorunsuzca çalışan bir program var ister bilgisayarınızdan kayıt yapın ister ayrı kayıt makineniz olsun her 2 sinide sorunsuzca çalıştıran bir program mevcuttur.
    programımızın ismi TOUCH CMS ücretli ve ücretsiz 2 versiyonu bulunmaktadır. tabiki ücretsizi işimizi görmektedir
    şimdi gelelim programın kurulum ayarlarına.

1. ilk kutucukta izliyeceğimiz mekanın kameralarına bir ad veriyoruz örnek : işyerim, gibi
    2. ikinci kutucukta kameranın ip ve port numarasını yazıyoruz . örnek : 192.168.1.145:1231 gördügünüz gibi ip ve port numarasını aynı anda yazmam gerekiyor (ip:port) bu arada kemaranızın baglı oldugu modemden seyrederken local ip vermeniz gerekiyor. eğer başka bir internetten bağlanıyorsanız örneğin 3g ile diyelim ozaman modeminizin dış ip adresini yazmanız gerekiyor ip nizide http://www.bilisimterimleri.com/ip_adresim_nedir.php]... adresinden ögrenebilirsiniz
    3. bu kısma kamera programından ayarlana bilen id mizi yazıyoruz. genelde id hep aynı olur admin dir
    4. dördüncü kısmada belirlediğimiz şifremizi yazıyoruz ve son olarak save diyoruz

artık telefonumuzdan kamera takibi yapma keyfi size kalmıs görüşmek üzere iyi forumlar

arkadasim biraz sallama bilgi vermissin..kayit cihazini ureten fabrika hangisi ise kendi dvr cihazina destek verir ve appstore da yayinlar..a firmasinin urettigi cihazi appstore da b firmasinin programi calistirmaz..eagleyeeyes avtech kpsec cpcam dvr lar icindir..sizin dediginiz touch cms biges firmasinin ithal ettigi pinetron marka dvr cihazlari icindir...

haklısın dostum konuya 1 yıl sonra cvp veriyorum ama dediğin gibi her markanın farklı bir programı var....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

quote:

selam arkadaslar piyasadaki bütün programlar bildiginiz gibi ya sıkıntılı yada desteklemiyor. şimdi size detaylı bir açıklama yapacağım
    app storede gördüğünüz gibi bir çok kamera izleme programları mevcut dvrclient,eagle vs ... ancak sorunsuzca çalışan bir program var ister bilgisayarınızdan kayıt yapın ister ayrı kayıt makineniz olsun her 2 sinide sorunsuzca çalıştıran bir program mevcuttur.
    programımızın ismi TOUCH CMS ücretli ve ücretsiz 2 versiyonu bulunmaktadır. tabiki ücretsizi işimizi görmektedir
    şimdi gelelim programın kurulum ayarlarına.

1. ilk kutucukta izliyeceğimiz mekanın kameralarına bir ad veriyoruz örnek : işyerim, gibi
    2. ikinci kutucukta kameranın ip ve port numarasını yazıyoruz . örnek : 192.168.1.145:1231 gördügünüz gibi ip ve port numarasını aynı anda yazmam gerekiyor (ip:port) bu arada kemaranızın baglı oldugu modemden seyrederken local ip vermeniz gerekiyor. eğer başka bir internetten bağlanıyorsanız örneğin 3g ile diyelim ozaman modeminizin dış ip adresini yazmanız gerekiyor ip nizide http://www.bilisimterimleri.com/ip_adresim_nedir.php]... adresinden ögrenebilirsiniz
    3. bu kısma kamera programından ayarlana bilen id mizi yazıyoruz. genelde id hep aynı olur admin dir
    4. dördüncü kısmada belirlediğimiz şifremizi yazıyoruz ve son olarak save diyoruz

artık telefonumuzdan kamera takibi yapma keyfi size kalmıs görüşmek üzere iyi forumlar

arkadasim biraz sallama bilgi vermissin..kayit cihazini ureten fabrika hangisi ise kendi dvr cihazina destek verir ve appstore da yayinlar..a firmasinin urettigi cihazi appstore da b firmasinin programi calistirmaz..eagleyeeyes avtech kpsec cpcam dvr lar icindir..sizin dediginiz touch cms biges firmasinin ithal ettigi pinetron marka dvr cihazlari icindir...

haklısın dostum konuya 1 yıl sonra cvp veriyorum ama dediğin gibi her markanın farklı bir programı var....

Tr deki çoğu marka çinden aynı ürünleri ithal ediyor..aynı olanlar isimleri appstore da farklı olsada uyuyor..çünkü aynı yerden alınmış ve çindeki firma senin adına apstore uygulamasınıda koyuyor..burdaki firmalar hiç biri cihazları kendi yapmıyor..programları sadece türkçeleştiriyor..tek yapılan türkçeleştimek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saatlerdir uğraşıyorum birkaç program denedim başarıya ulaşamadım.İşyerimdeki kameralardaki görüntüyü iphone 4 s imden izlemek istiyorum.
    Bu işlem için sabit Ip şartmıdır?
  • Samsung akilli tvlere touchcms uygulamadi kurulabiliyor mu acaba ? Ipad iphone,samsung telefonlara kurulabiliyor da,samsung tv ye de kurulabiliyormu emin olmak istiyorum veya samsung tv den dvr a baglanmak icin program var midir ? Yeni bir tv alma arefesindeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknik destek için 0246 218 2 218www.maxiguvenlik.com
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.