Şimdi Ara

iPhone'dan Dizi veya Film Izleyebilecegim Siteler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
14.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerden iphoneden YABANCI alt yazılı dizi seyredebilirim yardım edin acil dizi port U dene dim ama olmadı baya izledim oradan ama artık olmuyor
  • site değil de DiziTV var ben hep ordan izliyorum
  • Lost'un 3.sezon 19. Bolumunu izleyecegim hicbir site acmiyor.Diziport bu aralar calismiyor,dizimag de forumdan bir arkadas kod yazmisti artik o da calismiyor(Bekleyin ekraninda kaliyor)Yabanci dizi izle 19.bolumu izlemek istedigimde ana sayfasina atiyor.Diger bolumlerinde sorun yokDdizi facebook video engellemesi dolayisiyla acilmiyormus.Bu 19.bolumu izleyemeyecegim galibaSizin baska bildiginiz site varsa uyumlu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla sırf dizimagi izlemek için ios 5 e geçmiyorum.. ios 4 te sorun yok...
  • Dizitv uygulamasini indirdim. 18. bölüm calisiyor,20. Bölüm calisiyor.19. bölüm çalismiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Lost'un 3.sezon 19. Bolumunu izleyecegim hicbir site acmiyor.Diziport bu aralar calismiyor,dizimag de forumdan bir arkadas kod yazmisti artik o da calismiyor(Bekleyin ekraninda kaliyor)Yabanci dizi izle 19.bolumu izlemek istedigimde ana sayfasina atiyor.Diger bolumlerinde sorun yokDdizi facebook video engellemesi dolayisiyla acilmiyormus.Bu 19.bolumu izleyemeyecegim galibaSizin baska bildiginiz site varsa uyumlu bekliyorum

App store da 2.99$ a dizi indir var. database inde bircok dizi mevcut. Orda denediniz mi?

• Tamam beyler skyfire ile diziporttan sorunsuz izleyebiliyorum
  • Diziport düzelmiş.

• aşağıda anlatacağım şey iphone ve ipad os 5.1 sürümü dahil olmak üzere dizimag.com ve direkizle.net sitelerinden dizi ya da film izlemenizi sağlar

buradan

safariden girip buradan yazan linke tıklayın. ekranın ortasında bir pencere çıkacak. bu pencere içindeki kodun tamamını seçin ve kopyalayın

önceden eklemiş olduğunuz bir yer imini düzenlemek üzere açın ve adres kısmına bu kodu yapıştırın. yer imi adı olarak da herhangi bir isim verin. buraya kadar anlattıklarım sadece bir kez yapılacak.

şimdi dizimag ya da direkizleye girip izlemek istediginiz bölüm ya da film ismine tıklayıp sayfanın açılmasını bekledikten sonra eklemiş olduğunuz yer imine tıklayın . izleme baglantılarını göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 6 Mart 2012; 10:50:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

aşağıda anlatacağım şey iphone ve ipad os 5.1 sürümü dahil olmak üzere dizimag.com ve direkizle.net sitelerinden dizi ya da film izlemenizi sağlar

buradan

safariden girip buradan yazan linke tıklayın. ekranın ortasında bir pencere çıkacak. bu pencere içindeki kodun tamamını seçin ve kopyalayın

önceden eklemiş olduğunuz bir yer imini düzenlemek üzere açın ve adres kısmına bu kodu yapıştırın. yer imi adı olarak da herhangi bir isim verin. buraya kadar anlattıklarım sadece bir kez yapılacak.

şimdi dizimag ya da direkizleye girip izlemek istediginiz bölüm ya da film ismine tıklayıp sayfanın açılmasını bekledikten sonra eklemiş olduğunuz yer imine tıklayın . izleme baglantılarını göreceksiniz.

ios 4 te olmuyor..(zaten gerekte yok...direk açıyor) ama 5 te oluyorsa büyük hizmet...teşekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: azoaziz

beyler film icin bilmiyorumda dizi icinwww.yabancidiziizle.com efsane dizi sitesi herdizi guncel ve hd kalitesinde.Şiddetle tavsiye ediyorum !

Aynen katiliyorum ben hatta dizilerin yerimlerini kaydettim tiklayip izliyorum hicbir isleme gerek kalmadan ustelik 720p cozunurluguyle harika oluyor!
  • evet bi alt sürümde olmayabilir tabi sadece dizimag için gecerli. ama direkizle hepsinde olur. os 5.0.1 için hem dizimag hem direkizle çoğu cihazda çalışıyor nadiren hata veren cihazlar için de başka bişey deniyoruz o da olcak muhtemelen
  • South park izleyelim dedik hiç bir sitede açılmıyor dizimag de html5 vardı ama şimdi yok o yüzden izleyemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

South park izleyelim dedik hiç bir sitede açılmıyor dizimag de html5 vardı ama şimdi yok o yüzden izleyemedim

bir kac mesaj ustte anlattigimi deneyin cok basit
  • mesajım bulunsun
  • quote:

South park izleyelim dedik hiç bir sitede açılmıyor dizimag de html5 vardı ama şimdi yok o yüzden izleyemedim

dizimag de html 5 var..rlxhkn arkadaşımızın yöntemini uygulasana...neticeyi haber verirsen seviniriz..
    yabancı dizi izle beni sürekl bir parta tıklayınca masaüstüne atıyor..
    ios.4.3.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

dizimag de html 5 var..rlxhkn arkadaşımızın yöntemini uygulasana...neticeyi haber verirsen seviniriz..
    yabancı dizi izle beni sürekl bir parta tıklayınca masaüstüne atıyor..
    ios.4.3.3

Şu an okuldayım akşam denemeye çalışıcam malum iPad tanıtımı yapılcak onu izleyebilirim
  • Geçen bir mail geldi. Spam gibi ama. Site hoşuma gitti. Sizle de paylaşalım.
    Mobilden film izlemek için bayağı iyi duruyor.

http://mobileizle.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Geçen bir mail geldi. Spam gibi ama. Site hoşuma gitti. Sizle de paylaşalım.

Ewet acıyor filmleri.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Geçen bir mail geldi. Spam gibi ama. Site hoşuma gitti. Sizle de paylaşalım.

Ewet acıyor filmleri.....

Simdi denedim. Gercekten iyi is çıkarmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.