Şimdi Ara

iPhone'dan Başka Nelere Tıklıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre iPhone kullanıpta, iPhone'u artık hayatının bir parçası haline getirmiş herkesin mutlaka başından geçmiştir bir şeylere tıklamaya çalışmak...
    Az önce bir konuda benim başımdan sık sık geçen böyle bir deneyimi yazınca @sylargray'de kendi başından geçeniz yazdı. İnanılmaz müthiş bir deneyim olmuş onunkisi...

Benimki : "Diğer hattım için kullandığım Nokia 6300'in ekranına tıklamaya çalışıp:"Ne oldu lan buna, niye çalışmıyor?" dediğim çok olmuştur.

@Sylargray: "Seninki yine iyiymiş. Ben geçen dönem finallere çalışırken kitaptaki soruların üzerine tıklıyordum çözümleri açılsın diye "

Mutlaka sizlerinden başınızdan geçmiştir...
    Burada paylaşırsanız çok sevinirim...

Hatta sadece "tıklamak" ile ilgili de olmayabilir. Baş aktörü iPHone olan herhangi biri ilginç anınızı paylaşabilirsiniz...

Not: Bu konu için yer seçimini yanlış yapmış olabilirim. Gerekirse gitmesi gereken yere taşınabilir...

• bende laptopun ekranında baslat menusune dokunup acmaya calıstım:D acılmayınca once sınır oldum sora yaptıımın farkına warıp gulme krızıne gırdım :D :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: weed_whacker

bende laptopun ekranında baslat menusune dokunup acmaya calıstım:D acılmayınca once sınır oldum sora yaptıımın farkına warıp gulme krızıne gırdım :D :D

Bu da iyiymiş...

iPhone'dan mağdur olanlar klubü kurmalıyız hemen...
    Karizma yerelere iniyor bazen.
  • Başlığı açmayı iyi düşünmüşsün Fettah34, çok enteresan şeyler çıkabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

Başlığı açmayı iyi düşünmüşsün Fettah34, çok enteresan şeyler çıkabilir

Seninkinden daha enteresan bir şey çıkacağını hiç sanmıyorum.
    Hala aklıma geldikçe gülüyorum. Hatta kendimi kitaptakı soruların üzerine tıklarken ve birilerini benim ne yaptığımı anlamaya calışırken düşündüyorumda. Koptukça kopuyorum....
  • :) ben ps2 de pes2009 oynarken,pas verirken yada sut cekerken falan gitmiodu top ileri sonra bende kızmaya basladım ulan bu kolda bozulmus die ama arkadas soyledi we farkına warıp deli gibi gulmeye basladık; olm sen basmıosunki dokunuosun tabi gitmez demişti :)
  • Bende samsung u600 le arama yapmaya çalışırken 15dk uğraşmıştım neden aramadığınıda çözememiştim sonradan farkettimki tuşlara basmıyormuşum
  • Bende , arkadaşım mp3 player almış bak nasıl felan dedi; hemen ekrana dokundum, işlem yok, dedim garantilimi? Evet dedi, dedim götür servise,niye dedi, dokunmatiği algılamıyor dedim, gülmeye başladı çocuk...

Yuh dedim kendime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilecom -- 3 Mart 2009; 8:58:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Hatta kendimi kitaptakı soruların üzerine tıklarken ve birilerini benim ne yaptığımı anlamaya calışırken düşündüyorumda. Koptukça kopuyorum....

eh eh eh
  • alemsiniz :D
  • Ya yalnız değiliz demek ki, ben de geçen gün bilgisayarın başında kendimden çok emin bir şekilde birkaç kere ekrana dokunup işlem yapmaya çalıştım

Hadi o kendi bilgisayarım neyse kucağımda duran dizüstü, ama işyerinde ara sıra elim masada duran monitöre doğru gidiyor, rezil olacağım bir gün ya dur bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi problemboy -- 4 Mart 2009; 14:18:57 >
  • artık iPhone'dan başka telefon kullanamıyorum çok kere başka telefon kullanmaya çalışırken ekrana basmışımdır. sonrada elimdeki telefonun bir iPhone olmadığını anlayıp telefona kızmışımdır. oldukça değişik bir his iPhone kullanmak ve alıştıktan sonra artık vazgeçilmez oluyoru ben artık dokunmaktikten başka bir telefon kullanmam.
  • telefonda bir resme bakarken 2 parmağımla büyütmeye çalıştım :) ama millet çakmadan anladım mevzuyu hiç bişey yokmuş gibi devam etttim :):)
  • bende arkadaşın n95inde ekrana dokunurak wireless açmaya çalışırken buldum bi sefernde kendimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellesharr -- 5 Mart 2009; 9:46:16 >
  • ya alemsiniz bende iphone u aldığımdan beri eski telefonum n73 ü kullanamıorum
  • ya dokunup duruyorum konu açılmıyor sinir oldum

• nokia 2680 ve dokunmatik olmayan bankamatik ekranına tıkladım.
  • ben de n95 de ekrane dokunmayya çalışıyorum :)
  • böyle sorumu olur yaw. nelere tıklatıyosun diye euheuhhe
  • bu konuyu nasıl es geçtim bilmiyorum... geçenlerde iş yerindeki bilgisayarı açarken sanki iphonede tuş kilidi açarmış gibi yaptım... baktım ekran açılmıyo daha sonra farkettim... akşama kadar güldüm kendime...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.