Şimdi Ara

İphone'daki Fotoları Falan Nasıl Yedeklerim? (iCloud kullanamıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazda max sayıda ücretsiz hesap açıldı uyarısı veriyor o yüzden iCloud kullanamıyorum. 16gb'ta 600mb falan yer kaldı yardım edin, 400 tane foto falan var atmam lazım onları bi yere Pc'ye falan güvenemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    google drive ya da dropbox kur tele
    camera upload aç
  • dropbox'un camera upload özelliği var.Uğraşırsan 12gb'a kadar alabiliyorsun.
  • icloud neden kullanmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

dropbox'un camera upload özelliği var.Uğraşırsan 12gb'a kadar alabiliyorsun.

Camera Upload dedikten sonra yükleme bittikten sonra bütün resimleri dilenciliğim değil mi bi sakınca olmaz? Bu resimleri pcden falan geri alabilir miyim bi de geri alırken nasıl alacağım? Teşekkürler bu arada mesajlarınız için.

• Yukarda yazdım hocam alet ikinci el, herhalde 3 seferden fazla üyelikler giriş yapılmış hata var kullanamıyorum o yüzden..

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    gozumden kacmis kusura bakmayin

• pcye güvenememen garip en güvenlisi pc eğer senin pc'in yoksa taşınabilir 1tb hdd al herşeyi yedekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Camera Upload dedikten sonra yükleme bittikten sonra bütün resimleri dilenciliğim değil mi bi sakınca olmaz? Bu resimleri pcden falan geri alabilir miyim bi de geri alırken nasıl alacağım? Teşekkürler bu arada mesajlarınız için.

tabi sorun olmaz tek yapmanız gereken pc'nize dropbox indirmek sonra her camera upload olan şey bilgisayarınıza da yüklenir.
    imzanıza dropbox linkinizi koyarsanız her tıklayanla bir gb mı neydi belli bir mb kazanıyorsunuz ve bu eklenip dropbox kapasitenize kullanabiliyorsunuz.birkaç fake hesap açarak 12-13gb'lık hesabım vardı sonra şifresini unttum hala yanarım (gerçi iCloud kullanmaya başladım 20gb yetiyor çok da uçuk değil benim ekosistemim Apple olunca)
  • quote:

quote:

quote:

tabi sorun olmaz tek yapmanız gereken pc'nize dropbox indirmek sonra her camera upload olan şey bilgisayarınıza da yüklenir.
    imzanıza dropbox linkinizi koyarsanız her tıklayanla bir gb mı neydi belli bir mb kazanıyorsunuz ve bu eklenip dropbox kapasitenize kullanabiliyorsunuz.birkaç fake hesap açarak 12-13gb'lık hesabım vardı sonra şifresini unttum hala yanarım (gerçi iCloud kullanmaya başladım 20gb yetiyor çok da uçuk değil benim ekosistemim Apple olunca)

Sağolun hocam mesajlar için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

pcye güvenememen garip en güvenlisi pc eğer senin pc'in yoksa taşınabilir 1tb hdd al herşeyi yedekle

Bendeki Pcler biraz sorunlu hocam ondan güvenmiyorum, sanal yedekleme olayı hepsinden iyi bence..

• quote:

quote:

pcye güvenememen garip en güvenlisi pc eğer senin pc'in yoksa taşınabilir 1tb hdd al herşeyi yedekle

Bendeki Pcler biraz sorunlu hocam ondan güvenmiyorum, sanal yedekleme olayı hepsinden iyi bence..

Hocam 400 fotoğraf çok az ki,emin misiniz hafızanın rahatlayacağına fotoğraflar gidince?

• bunlarin hicbirisiyle ugrasmaya gerek yok google fotograflar uygulamasini kurun sinirsiz kapasitede fotograflari videolari yedekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Florence and the Machine

quote:

quote:

Hocam 400 fotoğraf çok az ki,emin misiniz hafızanın rahatlayacağına fotoğraflar gidince?

Aynen pek olmadı. 1,1gb ye çıktı. Müzikleri falan sileceğim herhalde o zaman sıkıntı çıkmaz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.