Şimdi Ara

konumun silinmesini rica ediyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Guzel birseymis bu. Benim de canim cekti. Iphone 4de nasil yapariz bunu?

quote:

Orjinalden alıntı: farukdanis

hocam bu dediğiniz flash sms atmaya mı yarıyor yani?

nasıl yapılacağını bilen başka arkadaşlar varsa lütfen bildirsin. nokialarla yapmayı biliyorum. iphone ile yapabileceğim lazım

Telefona Cydia'dan iPhoneDelivery adlı tweak'i yükleyin. Ayarlar>Mesajlara gelin Karakter Sayısı'nı on yapın iletim ayarları diye bir seçenek gelecek ayrıca oradan gösterim şekli gibi bir şey vardı oradan flash ı seçin tam ekran da yazıyor olabilir. Sonra yeni mesaj yazın başa ! koyun örneğin

!this is a test of flash sms for iphone

bu şekilde yazıp yollayacaksınız. Eğer ben JB'siz kullanıyorum ücretli kullanmaya razıyım derseniz de App Store'da flash sms diye app var 10$'a 10 sms hakkı satın alıp kullanıyorsunuz.

kullandığınız iphonedelivery nin versiyonunu söyler msinizi? ben yükledim. kendime göndereyim dedim. flash sms olarak gönderdi ancak başında benim numaram yazıyodu.

4S kullanıyorum ben 4'da kullanırken çalışıyordu. 4S'te çalışmıyor o yüzden bilemeyeceğim şimdi.

işin gerçeğini öğrendim.

eğer gönderdiğiniz kişi de aynı tweak ı yüklemişse numara görünüyormuş

quote:

ps. if a friend has the installed iphone delivery-- their number also comes up (just like you said it would if you sent it to yourself)

kardeşim tweak ne demek ben anlamadım şimdi normal 6300 dan gönderiyorum numara çıkıyor başında acaba iphone nin versiyonuna göremi belli oluyor :) o deneyen arkadaşlarda buraya bilgilerini paylaşırsa sevinirim :)
  • vay arkadaş jb yi özledim. şununla 2-3 kişiyi şakalayamıyorum ya ona yanıyorum ben
  • Konu hort olacak ama İphone Delivery ios 8 desteklemiyor benzer tweak var mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.