Şimdi Ara

iPhone çöküş devrine mi girdi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani eskiden bir Nokia vardı, ne oldu o? Başka markalar telefondan sayılmıyordu o dönemler. Kimsenin aklına bile gelmezdi Nokia'nın biteceği.

Xiaomi önceki sene iPhone satışlarını üçe katlamıştı ve başka bir dolu alternatif marka da var. iPhone yüksek fiyat politikasıyla birlikte, beklediği satışı bulamadı iPhone X ile.

Sizce Steve Jobs gitti ve iPhone devri de bitti mi?

• Biten devir böyle ise helal olsun adamlara. Adamlar rekor kar ile çeyrekleri kapatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

Biten devir böyle ise helal olsun adamlara. Adamlar rekor kar ile çeyrekleri kapatıyor.

Tüm çöküşler zirvede başlar ve aşağıda biter zaten bro.
  • Nokia gibi olmalarına 10 sene var. Ama evet bir süreç başladığı kesin. Olumsuz manada.
  • Bir Apple hayranı olan ben Apple'dan vazgeçtim :) Aydınlandım. Kalanlar düşünsün :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi7 çıksın satıyorum iphone 8i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeler hep sorun yaratmak için veriliyor insanlar keriz degil

• Bunun adına belki çöküş diyemem ama düşüş diyebilirim

- Herşeyi Apple olan adam söyledi.

• Geçen sene tam hayal kırıklığı oldu , karları arttı ama sattıkları cihaz miktarı azaldı . İphone x bu kadar pahalı olmasa kar da artmazdı bu kadar . Bu sene önemli , tanıtılacak telefonlar beğenilirse sorun yok .

• Yeni iphone ları ben de beğenmiorum malesef. Se ile gittiği yere kadar devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Geçen sene tam hayal kırıklığı oldu , karları arttı ama sattıkları cihaz miktarı azaldı . İphone x bu kadar pahalı olmasa kar da artmazdı bu kadar . Bu sene önemli , tanıtılacak telefonlar beğenilirse sorun yok .

Atma Recep

iPhone çöküş devrine mi girdi?
  • apple çökmez.
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    Üslubunuzu beğenmedim atma recep nedir ya çocuk musunuz 😄 Total cihazı kastetmedim ben , yeni besil cihazlardan bahsediyorum , 8 serisi ve x cihazlarının satışları geçen senelerdeki yeni çıkan modellere göre daha az bunu kastetmek istedim . Attığım bişey yok yani , kaç sitede haber yapıldı zaten bunlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32aslan -- 17 Şubat 2018; 0:29:15 >
  • Apple'ın bittiği yok hala dünyanın en büyük şirketi. Xiaomi falan geçer gider. Adamlar general electric, exxon gibi firmaları geride bıraktı xiaomi kim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.