DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
iphone bilgisayar bağlantısı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
21.340
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      286 Mesaj
      11 Kasım 2008 22:23:50 Konu Sahibi
      arkadaşlar iphoneyi 2 farklı bilgisayarda çalıştıramıyomuşuz....bunun bi çözümü var mı??

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      11 Kasım 2008 22:43:19
      Bilgisayara bağlantıdan kastını tam olarak anlamadım, iTunes tan işlem yapmayı kastediyorsan evde 2 pc dede kullanabiliyorum, mağazadaki pc de kullanıyorum vb.

|
      |

Asus Crosshair V Formula-Z // AMD FX X8 8350 @4.5 GHz // Cooler Master Hyper 212 EVO // ASUS HD7950 DirectCU II TOP V2 @1000/5500 MHz // Gskill RipjawsX 8GB DDR3 1600Mhz (2x4GB) // Kingston HyperX 120GB // Western Digital Caviar Black 1TB // Corsair Carbide 300R // Corsair Cx 80Plus 600W // ASUS DRW-24B5ST // Philips 227ELHA 22'' LED Monitör // Logitech S220 2 1 // Thermaltake Tt Esports Challenger // Thermaltake Tt Esports Black Element
    • Yüzbaşı
      286 Mesaj
      12 Kasım 2008 00:21:29 Konu Sahibi
      ben laptoptan yaptım ilk aldığımda butun işlemleri fakat şimdi masaustune bağladığım zmn "bu iphoneyi çalıştıramazsınız" anlamında bi yazı çıkıyor ituneste

|
      |

• Çavuş
      51 Mesaj
      13 Kasım 2008 10:35:43
      Merhabalar,

iTUNES ile iPhone için 5 makinaya kadar yetki verebilirsiniz.Bunun için iTunes'u açın STORE sekmesini açın orada " Authorize Computer" kısmına tıklayın
      kullanıcı adınızı ve parolanını girin ve kullanmaya başlayın ( iTunes veya AOL paralosı ve şifresi )
      Bu işlemi kullandığınız 5 farklı makinaya kada uygulayabilirsiniz.

Saygılar

|
      |

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      13 Kasım 2008 13:52:39
      peki birde başka itunes te application atıldıysave şimdi değişik bir bilgisayarda ve başka bir versiyonunda application atmak isteyince telefondaki applictionlar silinecek diyor.silinmeden yeni app.eklemek mümkün değilmi? yardım ederseniz sevinirim.

|
      |

• Çavuş
      51 Mesaj
      13 Kasım 2008 17:19:56
      Evet,Silinecek der.AppleShare'den attığınız applicationlarda böyle bir silinme genelde söz konusu olmuyor.Çünkü dosya sistemlerininin numarası Appstore da satılan uygulamalarının izinleriyle aynı hale getiriliyor.Bir de uygulamaları oradan yükle istersen

Saygılar

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.