Şimdi Ara

İphone Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yaklaşık 4 gündür iPhone telefonumdan ara ara uzun süre olmak üzere bazı internet sitelerine erişemiyorum, bunların başında da Google arama ve YouTube geliyor. Cihaz hiçbir şekilde veri alamıyor ancak VPN’i aktif ettiğim anda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Bu sorunu sadece telefonumda yaşadığım için müşteri temsilcisi sorunu iOS 14’e atıyor ancak yazılımı neredeyse 1 aydın kullanıyorum ancak sorun 4-5 günlük bir sorun. Hg253s Router kullanıyorum. Ben sorunun telefonumda olmadığına inanıyorum zira Telekom olan hatta sıkıntısız çalışıyor. Ayrıca telefonda sorun olsa VPN’le de bağlanamamam sorun olurda orada da olması gerekmez mi? Bu sorun hakkında ne yapabilirim?

İphone Bağlantı Sorunu

İphone Bağlantı Sorunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Modemden 2 tane sinyal dağılıyor olması lazım xxxxx1-5g / xxxxxx1-2.4g büyük ihtimalle 5g olandan bağlandın ve wifi çalışmıyor huawei nalet bir modem 2.4g olanı aktif edip seçip deneyin

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim Router sadece 2.4 ghz’de çalışıyor hocam, 5 ghz zAten hiç yok. Fiber şifresini doğru düzgün sunsalar kendim bir Router alacağım ama onu da yapmıyorlar bu kanet modemi de değiştirmiyorlar.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Sol dimi hocam telekom evdeki diğer internet herhalde eğer öyleyse eve uzman ekip isteyebiliyorsun

• Sorun DHCP'den kaynaklanıyor. Manuel dns atarsanız sorun çözülüyor. Diğer cihazlarınızda sorun yoksa iphone'dan değiştirin, diğer cihazlarda da sorun varsa router arayüzünden DHCP sunucusunu deaktif edip kaydedin sonra tekrar açabilirsiniz.

• Aynı sorun bende de var , o kadar dandik bir olay ki anlamadım . sorunu çözümü olmadı . müş hizmetleri güncelleme yaptı ama yine aynı .

edit: ucretli teknik servis olusturdum bakalim gelmeleri icin degil mus hizmetleri bisi bilmiyor sitelere gec girme sorunu vs vs yani bole bi agirlik var ama hizi tam aliyorum nasil bisi anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 31 Ekim 2020; 15:38:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.