Şimdi Ara

İphone apple logo kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tarz kılıfları nereden bulabilirim? Yuvarlak delikli değilde fotoğraftaki gibi apple delikli, logo gözükecek.

İphone apple logo kılıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Logo gözükse ne gözükmese ne hocam allasen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +1

• Katılıyorum hocam Hem gözükmemesi benim için daha güzel hocam

• İphone apple logo kılıf
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 plus içinde var mı, satışını yapıyormusunuz.?

• Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    yukarıda attığım linkte tum modellere göre var renk secimi de yaparsınız ben satışını yapmıyorum 8 ve 6 plus için aileme aldım çok memnun kaldılar.
    Sizce apple ın bu sene ki tanıttığı 8 plus altın rengine hangi renk daha uyumlu olur ?

sadece alt kısmı ve ön yüzü gözükecek renge pek takılmayın o yüzden canınız ne istiyorsa alın kırmızı ve beyazı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar adamın sorduğu düz silikon kılıf sizin gösterdiğiniz altı açık silikon apple orjinal kılıfın çakması 😁

Dostum ben bu kılıfı burdaki büyük bir telefon aksesuarları mağazasında gördüm zore markadır büyük ihtimal gg ye koyarlar yakında ama eminönündeki o büyük telefon aksesuarları satılan 4 5 katlı handa bulursun

Edit:https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-8-plus-silikon-kilif-logo-kesimli-339977993

apple logo silikon kılıf yazınca hemen çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 1 Nisan 2018; 23:5:56 >
    Bu youtubede falan izlediğimiz kılıflarla falan aynı demi bu kılıf orjinal apple kılıfıyla birebir aynı logosu kapartması telefona oturması falan birde siz kullanıyorsunuz her hangi bi sıkıntı yaşadınız mı ? Birde kaç günde geldi kılıf size ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re4lite5 -- 1 Nisan 2018; 23:15:54 >
  • Logo takıntım yok yanlış anlamışsınız. Yuvarlak olanlar estetik durmuyor o yüzden bu tarz bir ürün arıyorum güzel duruyor telefona
    Orjinal apple silikon kılıfının yan sanayisi hocam bi sıkıntısı yok tavsiye ederim cevreme de ediyorum zaten.

Teslimat süresi biraz sıkıntılı 1 1.5 ay gibi bi sürede geliyor o yüzden sipariş verirken bi kaç renk verin sonra beklemeyin.
    Hocam 1,67 dolarlık hızlı kargo ne kadar fark ediyor gelme süresinde standart süreye göre

pek farketmez fedex veya dh olmadı mı ortalama bir ay.
    Hocam kılıfı aldım ödemeyi yaptım ancak kartımdan para kesilmedi henüz ürün bana ulaşıncamı para kesilecek hesaptan bu bir koruma mı ? Aliexpress in aldığı önlem falan mı dolandırılıcılık falan için

• Güzel olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

Orjinal apple silikon kılıfının yan sanayisi hocam bi sıkıntısı yok tavsiye ederim cevreme de ediyorum zaten.

Teslimat süresi biraz sıkıntılı 1 1.5 ay gibi bi sürede geliyor o yüzden sipariş verirken bi kaç renk verin sonra beklemeyin.
    Selamlar
    Konu eski ama ben de birebir kılıf arıyorum ama aldıklarım tam anlamı ile orjinal ile aynı çıkmadı.

Sizin aldıklarınızda logo kısmında çıkıntı var mı?
    Yanlarında birleşme yerlerinde elinize çıkıntı geliyor mu?

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.