Şimdi Ara

İphone alternatif aramak yanlış mı olur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar teklonoji çok hızlı ilerliyor. Huawei yada xiaomi alternatif olabilirmi.

Mi mix 2-3 yada huawei vs olmazmı. android eskisi gibi ısınma donma kasma virüs vb bulaşma halen devammı.

Yoksa macera aramadan apple la devam etmelimi. Yada nereye kdr böyle gidecek yokmu alternatif

Not: İphone 6s kullanıcısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 10 Mayıs 2019; 0:3:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• guzel konu ozellikle p30 pro ile kiyaz merak eidyorum

note 9 alcaktim sonra p30 pro derken ... suan elimde 128 Xr var

i phondan vazgecemdim birde kirmizi renk hayran kaldim

• İphoneye alternatif çok bulursun ama iosa bulamazsın. Aynı uygulamanın iki işletim sisteminde ki sürümleri çok farklı birisi çok kalitesiz birisi tam uyumlu.

Sen insanların ne dediğini boşver arkadaşın varsa onlardan android cihazlarını al 10 - 15 gün kullan sonra kararı sen ver.

Ben mesela iphone telefonu çok seviyorum çok kaliteli telefon gibi telefon ama her şeyin kısıtlı nfc kapalı dosya atmak için başka program kullanıyorsun şarkı yüklemek sıkıntı telefon çok iyi ama elini kolunu bağlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Evet P30 pro muazzam makina ama işte herşey donanım mı bilemiyorum. İos bize büyü yapmış gibi korkuyoruz ama işte diyorum ya artık apple rakip yokmudur.
    sizde xr alarak iyi seçim yapmışsınız ama ben artık yüksel dpi 400 ve üzeri ve yüksek çözünürlük 1920x1080 ve üzeri iyi bir alternatif

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Android alma diyorlar 😁

• Sırf ios a rakip bulamıyorum diye iphone gömülü kalıyorum paramda cebimde kalıyor aslında. Ama artık değişim şart diye konu açtım. Mi mix 3 yada huwaei serisi telefonları görünce vay be diyor insan.
    Ama ios denen lanet 2gb ram ile takılmazken diğer cihazlar 4gb donuyorsa rezillik

• Android kullanmadım ama kullananlar söylüyor.Bir uygulama indireceğin zaman o uygulama senden bir sürü erişim izni istiyormuş.İzin vermezsen o uygulamayı kullanamıyormuşsun.iPhone'da böyle bir zorunluluk yok.

Ayrıca Çin ürünleri Çin'e istihbarat bilgisi aktarıyor.Emin değilim ama bir yerde okumuştum.Çinli şirletler Çin istihbaratı ile bilgi paylaşımı yapmak zorundaymış.

İlla istiyorsan Çin markası dışında bir şey al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 10 Mayıs 2019; 2:35:35 >
  • Valla bence yanlış çünkü harbi iPhone cihazlar bir farklı, Premium hissi veriyor, birgün xs max ile p30 pro^ yu ele alın dediğimi anlayacaksınız

• Ben olsam p30 alırdım şu an f/p cihazı o ikinci el değer kaybı meselesi de yalan uzun yıllar kullandığın telefon zaten 3 kuruş etse ne etmese ne olur 4500 civarı p30 en mantıklısı xr için 7000 bağlanmaz. Huawei servis kaliteside var çine bilgi aktarılması doğrudur ama zaten aşağı yukarı tüm bileşenler ve yazılım çin/amerika ikilisinin elinden geçiyor yani boş hikayeleri geçelim.

• Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Genel anladığım halen ios iyi görünüyor.
    Yinede alternatif sadece p30 görünüyor.
    Yada tekrar iphone devam . Adamlar ne telefon yapıyor arkadaş alternatifi olmadığı için zorunlu bağlanıyorsun.

• Jailbreak yokken iosta kalmsk cidden zor ya her uygulamaya çatır çatır para vereceksin ya da jb kuracaksın. Oda olmadığı için Huawei ye geçtim. Gayette memnunum Ios halt etmiş. Adblocker file tek başına yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende ilk çıktığı günden bu yana 6s kullanıyorum.şuanlık bataryası dışında sıkıntı yok bataryayı da değiştiricem bir kaç güne.çok düşündüm bende s10 a geçeyim mi falan diye ama babamın android telefonunu kullandım bir süre.( galaxy a7 ) yok hocam iostan androide geçmek çok zorlar insanı.bu yüzden bir sonraki telefonum ya 8 plus olacak ya da xs olacak.5 sene önce çıkan iphone 6 halen çatır çatır kullanılırken muadili olan s5 in piyasada adı bile geçmiyor artık.

• Android'den iosa geçtim 3 ay önce. İos android'e göre çok seri ve basit bir sistem.Mesela aynı dönemde çıkan xperia z5 ile iphone 6s arasında ciddi hız ve kalite farkı var.Tabi şu an o fark daha az.

Bilinçli kullanıcıysan android'e virüs bulaştırmazsın.Donma kasma olayı android 6 sürümünden beri çok azaldı.Ama tabi zaman zaman saçma "uygulama durdu" hataları alabilirsin.Kamera tarafında aynı fiyat bandındaki android telefonlar daha iyi.

Ben olsam ios'tan devam ederdim.

• Anlaşılan hepinizin ortak noktası iosun kalitesi. Boşa o zaman geçiş yapmayayım. Şimdilik yine apple devam.

@pantheraPardus pili nereden alacasınız appledan mı 320tl mi
    yoksa deji 2200mah olanlardan mı

ortaya söylüyorım telefonu jailbreak vs ile uğraşmıyorum telefonu sadece internette gezinmek için yoğun kulanıyorum.

Yinede insan üzülüyor tek bir firmaya apple bağlı kalmakta kötü. Ne yapalım şimdilik o zaman pil yenileyeyim 1 sene sonra bakarım değişime.

• İhtiyaçlarına göre değişir androidi temiz kullanacağım dersen bu fiyatlara çok daha iyi telefonlar mevcut. iPhone tamamen işletim sisteminden kazanıyor ama son birkaç yıldır açıkçası onu da pek beceremiyor. Ben şahsen üniversite öğrencisiyim ve okulun attığı bazı dökümanları açamıyorum iOS ile bu beni deli ediyor müzik atma vs de ayrı konular tabi (tabikide birçok müzik programı alternatifi var). Özetle iPhone olsun hem havam olsun hemde güvenlik zirve olsun diyorsan Harika bir seçenek, ha ama ben özgür ruhluyum onu bunu yaparım paralı şeyleri apk indirir bedava elde ederim özgür özgür takılır güvenliğime de son derece dikkat ederim diyorsan android i tercih et ki son çıkan modeller beni de cezbetmiyor değil :)

Ha birde demeyi unuttum iPhone alıp oyun oynayacağım vs diyorsan kendine şarj için çoğaltıcı al malum kulaklık girişi kaldırıldı :)
    Ek olarak: oyun oynuyorsan alma, genellikle etrafta piriz nerde diye dolanırsın:)

İphone 8 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan907kaan -- 11 Mayıs 2019; 5:43:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.