Şimdi Ara

iPhone aldım 6 saat katlanabildim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Posta güvercini

Nasıl alakası yok 2015 model bir samsung telefonun bataryası çokmu iyi çalışıyor yada mi 4 ün telefon eski çok normal böyle şeyler 2015 de çıkan androidler piyasadan silindi bunun hala sıfırı var piyasada.

4-5 sene önce 5s aldım. Sıfır. Oda aynıydı. 4 senede iPhone da değişen bişey olmamış. Siz 11 serisi alın güncel ve yeni olsun. Şarjı çok gidiyor diye sevinin sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone'u o kadar övdünuz ki fiyatı da 2000 yaptım. :)

• Siz 10 bin TL verin sonra şarjı bir gün yetiyor diye sevinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 28 Haziran 2020; 14:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonnick

Siz 10 bin TL verin sonra şarjı bir gün yetiyor diye sevinin.

bir gün gittiğini nerden çıkardın alıp kullandınızmı 6s ile 11 pro maxi aynı mı sanıyorsunuz

• Tabiki aynı sayamam.

• Fanboyluk yapmayın gerçeklik payı var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de zamanında iphone 7 alıp 1 gün dayanabilmiştim. 11 çıkınca 11 aldım ve bayağı sevdim. Ama şöyle bir şey de var; bu kadar parayla muadil android cihazlar da böyledir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Ben de zamanında iphone 7 alıp 1 gün dayanabilmiştim. 11 çıkınca 11 aldım ve bayağı sevdim. Ama şöyle bir şey de var; bu kadar parayla muadil android cihazlar da böyledir diye düşünüyorum.

Şu an Xiaomi note 5 kullanıyorum. Sabah 8 de kalktım. Şu saat oldu elimden pek düşmedi. Şarj şu an yüzde 65 . Herhangi bir iPhone serisi bu kadar dayanıklı değil. Kaldı ki Google amcaya iPhone şarj sorunu yazın neler neler yazıyor

• Android cihazada para vermezsin yaa.

• iphonun 3gs ten 6plusa kadar hepsini kullandım sonra androide geçtim kafam rahat

• Iphone 8 4800 e alıp 1 sene kullandıktan sonra ilana koyup bir günde 4000 e sattım, üstüne para ekleyip 7200 e Samsung S10 Plus aldım.Telefonu aylardır satmaya çalışıyorum alıcı yok, en fazla 4000 bin veriyorlar.

• Apple da bluetooth ile dosya gönderemiyorum,müzik indiremiyorum,film indiremiyorum,pc den telefona bir film atmak icin 40 takla atıyorum,uygulama menüsü de yok. Öyle iphone 6 falan da değil iphone 11 den bahsediyorum

• Sen edirnelimisin andikap yazmışsın h yi yutmussun

• iphone 8 bile çöp niye aldın bu zımbırtıyı

• Android kullanacak kadar kalitesiz bir insan değilim 1 kez para verdim mi 5 sene performans beklerim

• 3000 tl fiyat cekmesinler o zaman

• hala 0 6s satılıyo mu ya 5 yıllık telefon durduğu yerde ölmüştür

• hocam 2020 de gidip iphone 6s almışsın burda cihazı boş yere kötülüyorsun kusura bakmada.

6s çıktığı dönemin efsanesidir. çıktığı zamanda 6s den iyi telefon yok denilebilirdi. ilk çıkıışında alsan hayran kalırdın. veya gidip son model bir iphone al yine hayran kalırsın

• 2014 yılında çıkan iphone ile 2018 yılında çıkan note 5 i kıyaslıyorsun bari adil bir karşılaştırma olsaydı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.