Şimdi Ara

iPhone alacagım. pisman olurmuyum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
4.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Centauri

Iphone alıp pişman olan kimseyi duymadım hayatımda

Yakın arkadaşımla aynı gün iphone aldık ben çok memnun kaldım zaten uzun zamandır istiyodum.Neyse aradan 2-3 hafta geçti arkadaşım başladı bunun kamerası kötü , radyosu yok , dışarıya sesi az çıkıyo , bluetoothu yok cart curt bende dedim eşşek hoşaftan ne anlar Memnun olmayanda çıkabiliyo bence memnun kalırsın şahsen iphondan başka telefon kullanamıyorum tuşlu telefonlarla mesaj yazması bence zor oluyo iphonda tık tık daha hızlı yazıyorum çok memnunum.
  • arkadaşlar öncelikle herkeze çok teşekkür ederim oldukça olumlu yorumlar okudum içimi ferahlattınız sağolun.
    bir kaç sorum olacak bu 3gs ile 3G nin arasında ne fark var?
    bide bi arkadaş 3gs nin 8gb yok demiş bu nasıl oluyor?
    yeni iphone cıkmasını beklemeli miyim? fiyat düşerse ne kadar düşer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgeKağan

arkadaşlar öncelikle herkeze çok teşekkür ederim oldukça olumlu yorumlar okudum içimi ferahlattınız sağolun.
    bir kaç sorum olacak bu 3gs ile 3G nin arasında ne fark var?
    bide bi arkadaş 3gs nin 8gb yok demiş bu nasıl oluyor?
    yeni iphone cıkmasını beklemeli miyim? fiyat düşerse ne kadar düşer?

iPhone 3GS'nin işlemci hızı (600 MHz ARM Cortex A8), RAM miktarı (256 MB), grafik işlemcisi (PowerVR SGX) ve kamerası (3.2 MP - otomatik odaklama) daha başarılı ve telefon, herhangi bir ek yazılıma gereksinim duymaksızın 640x480@30 FPS video kaydedebiliyor.

3GS'nin 16 GB ve 32 GB'lık versiyonları ülkemizde satılmakta.

• 3GS'nin farkı sonundaki Speed anlamına gelen S ifadesi. Yani 3G'den en az 2 kat daha hızlı.

3G versiyonlar 8GB ve 16 GB olarak geldi ülkemize öncelikle. 3GS çıktıktan sonra 3G 16 GB piyasadan kalktı. Yani şu an 3G 8 GB ve 3GS 16 GB ve 3GS 32 GB versiyonları mevcut.

Yeni iPhone beklemelisin. Fiyatı en az 200-300 TL düşecektir emin ol. Hem yenisini seversen yenisini alırsın, sevmezsen eskisini daha ucuza alırsın.
  • Ben N97 almıştım telefon özellikleri olarak İphone'den üstün.Şimdi İphone 3gs kullanıyorum.Eğlence olarak ve aklına gelmeyecek programlar oyunlar olarak çok güzel geliyor insana.Tasarım olarakta N97'den daha güzel diye düşünüyorum.Eğer telefon özelliği çok olsun istiyorsan n97 al fakat bunun yanında eğlenmekte istiyorsan daha fazla şeyler yapmak istiyorsan İphone daha sağlıklı bir tercih olacaktır!
  • 4G nin çıkmasını bekleyip o çıkınca aklın ona kayarsa daha fazla para bayılmak durumunda kalırsın bunu da unutma :) ayrıca 3Gs seni fazlasıyla tatmin edecektir haziranda çıkacak olan iphone os 4.0ı da tam destekliyor zaten alırsan da 3G falan alma 3Gsden aşağısına düşme
  • yani şimdi ben 1 ay daha bekleyeyim mi fiyatlar düşer mi

almak ıcın sabırsızlanıyordum hıc iyi olmadı bu
  • Ne Nokia ne başka marka iphone bir numara çok telefon kullandım ama iphone alışan başka bir tel kullanamıyor bekleme kendini bu sevkten
    mahrum etme al birtane derim dusucek vs diyolar düşse 200tl için beklemeye değmez derim
  • Arkadaşlar 4g cıkınca bu 3gs lerin fiyatı nekdar düşer

mesela 2g ler varken 3g ler cıkınca fıyatlarında ne kadar oynama olmusdu ?

yardımcı olursanız sevirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgeKağan

yani şimdi ben 1 ay daha bekleyeyim mi fiyatlar düşer mi

almak ıcın sabırsızlanıyordum hıc iyi olmadı bu

1 ayda fiyatta düşme olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbrdy

@Blackeagle, @Fashionality
    takdir sizin beyler :)

iPhone alacagım. pisman olurmuyum?

Pehhh Pehhh Pehhhhhh Taktire Şayan Başka Birşey Söylenemez....

• galiba daha önce hiç symbian kullanmadun :) iphone yerine n97 alırsan hayatının hatasını yaparsın. Symbian çok kararsız biçok sorun çıkartabiliyor.
  • Eğer çok paran varsa n97 al. Gerçek bir ibretlik çile çek sonra pişman ol aldığının 300-500 lira aşağısı bir fiyatla sat telefonu sonra üste 600-700 lira para koyup bir 3gs 32gb al. Bu sana çok şey kazandıracak emin ol. İnsanlar neler çekiyor, o zulümleri çekmek için ne kadar paralar ödüyor, sonra o telefondan nasıl soğuyup iphone'a dönünce hayata yeniden başlamış gibi oluyorlar anlarsın. Ne demişler bir müsibet bin nasihattan iyidir.

Tabi bu kadar b.kunu çıkarmanın alemi yok diyorsan 3GS ile yola başla, seneye bu vakitler yeni nesil iphone arıyor olursun uygun fiyata
  • Herkes övmüş, şeytanın avukatlığınıda ben yapayım

-Öncelikle iPhone alıyorsan hergün şarj gibi bir sorunun olacak. Gün içinde çok oyun oynarsan telefonunun pili akşamı bile çıkarmayacaktır.
    -Telefon kapalıyken alarm ötmeme gibi garip bir durum var.
    -3Gs aldın ve Jailbreak yaptın, telefon kazara kapanırsa; acil bilgisayar bulman lazım. Jailbreak' i aktif etmeden iPhone' u açamazsın.
    -Şu ana kadar kullandığım diğer telefonlarla karşılaştırırsam iPhone' un sesi gerçekten kısık. Yani mesaj bildirim sesi ve arama sesi. En yüksek seviyede kullanılmadığı sürece duyulmuyor açık havada. Hatta ben titreşim olmasa hiç duymuyorum.
    +Yukarıda yazılan bütün olumlu yönlerine katılıyorum. App Store bile yeter. Kamerası gayet tatmin edici. Diğer dokunmatikler insanın sinirini bozuyor, iPhone dışında dokunmatiği iyi tek telefon HTC bence. Sakın Nokia' dan dokunmatik bekleme. Resistif ekranlara biz dokunmatik değil basmatik diyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 12 Mayıs 2010; 2:28:31 >

• 3. madde tarih oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

-3Gs aldın ve Jailbreak yaptın, telefon kazara kapanırsa; acil bilgisayar bulman lazım. Jailbreak' i aktif etmeden iPhone' u açamazsın.

Artık bu tarih oldu :) İstediğin kadar kapa aç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nafiz_33187

quote:

Nasıl yani? Bende hala JB aktif edilmeden düzelmiyor. 3.1.3' ün JB' i mi çıktı?
  • Kardesim hic pisman olmazsinda ama iphonedan iyi htc hd2 var. Gerci lisedir 1dir o yuzden karizma yerini bulsun dersen beyaz kapak iphone :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nafiz_33187

quote:

Nasıl yani? Bende hala JB aktif edilmeden düzelmiyor. 3.1.3' ün JB' i mi çıktı?

3.1.3 için jailbreak çıktı sprit diye bir program ama yurt dışı için değil telefonu unlock yapmıyor sadece jailbreak ve açılıp kapanınca
    ıtunesa bağlamana gerek kalmıyor çözümü buldular :)

• quote:

Herkes övmüş, şeytanın avukatlığınıda ben yapayım

-Öncelikle iPhone alıyorsan hergün şarj gibi bir sorunun olacak. Gün içinde çok oyun oynarsan telefonunun pili akşamı bile çıkarmayacaktır.
    -Telefon kapalıyken alarm ötmeme gibi garip bir durum var.
    -Şu ana kadar kullandığım diğer telefonlarla karşılaştırırsam iPhone' un sesi gerçekten kısık. Yani mesaj bildirim sesi ve arama sesi. En yüksek seviyede kullanılmadığı sürece duyulmuyor açık havada. Hatta ben titreşim olmasa hiç duymuyorum.
    +Yukarıda yazılan bütün olumlu yönlerine katılıyorum. App Store bile yeter. Kamerası gayet tatmin edici. Diğer dokunmatikler insanın sinirini bozuyor, iPhone dışında dokunmatiği iyi tek telefon HTC bence. Sakın Nokia' dan dokunmatik bekleme. Resistif ekranlara biz dokunmatik değil basmatik diyoruz

-Bu gün donanımsal ve yazılımsal olarak üst sınıf olan bu tarz telefonlardan hangisinin batarya durumu farklı ki. Eğer wifi kullanmaz ve oyun oynamazsan hepsi 2. günü görüyor ama biraz uğraşırsan hepsi her gece şarj edilmek zorunda. Kendimizi kandırmayalım lütfen.

-Telefonu niçin kapatıyorsunuz??? Yani bunu negatif bir olay gibi göstermek sinekten yağ çıkarmak gibi bir şey. Alarmı kurup, telefonu kapatıp çalıyor mu çalmıyor mu diye düşünmek biraz saçma. Telefonu kapatacağınıza uçak moduna alırsınız.Bu durumda çalmasını istemiyorsanız çalmaz, hem de batarya kullanımı daha ekonomik olur biliyorsunuz ki.Kapatmanın mantığını bir türlü çözemedim.

-Jailbreak konusunda çok geride kalmışsınız.

-Tabi en yüksek seviyede kullanacağız mesaj bildirim ve çağrı bildirim seslerini.Yani yarıya kadar kısıp da duyamadım demek yine abesle iştigal etmek olmuş.Kaldı ki hiç de kısık değil.Aksine çok net ve temiz bir sesi var telefonun.Eğer hiç duyamıyorum diyorsanız zil sesini eski telefon zili olarak ayarlayın duymamanıza İMKAN VE İHTİMAL yok.Yine de duyamazsanız bu durum sadece sizinle alakalı olur çünkü şimdiye kadar özellikle 3GS'in ses seviyesiyle ilgili bir problemi ilk kez sizden duydum.Ama yine de sinekten yağ çıkmaz kabul edin artık.

-Kamera konusuna da katılamayacağım ama bu tamamen izafi bir şey. Sizin için tatmin edicidir başkası için olağanüstü ama benim için vasat hatta vasatın altında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.