Şimdi Ara

Iphone Acil Yardım ( çok önemlidir lütfen dikkate alınız )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ay kadar önce çok sevdiğim kardeşimi elim bir trafik kazası sonucu kaybettik, Telefonu Iphone 7plus’dı. Ekranda herhangi bir çatlak yok ama kasa bükülmüş ve telefon açılmıyor.
    Ailesi telefonun içindeki hatıralara ulaşmak istiyor. Apple servise gönderdiğimizde buna değişim tutarlar ise hiçbir şey kalmıycak. İcloud hesabı-kilit şifresi vs hiçbir bilgi yok. Yanlızca telefonun faturası ve kutusu mevcut. Harddisk sökülüp içine ulaşılabilirmi yoksa servis ne derse ovyplumu izleyeceğiz. İçindeki fotoğrafları ailesine teslim ettikten sonra cihaz sıfırlabilir değişim kabul edilir ama şuan içindekiler herşeyden değerli. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öncelilkle geçmiş olsun e bu konularda çok bilgili değilyim ama bence bu telefonlarda hafıza bölümü oluyor bunu başka telefona takabilirsiniz diye düşünüyorum ama yinede bi konuşun servise kendiniz gidin bilgi alın
  • firma ile görüşün, fatura varsa size 1. derece ailesine vefat durumundan ötürü, kişinin hesap ve şifresini verebilirler. Icloud a yedeklemişse ordan rahatça alırsınız.

Cihaz'daki depo birimi, Memory öyle sökülür okunur birşey değil, yetkili servis'te çalışman cihaz için bunu yapmaz, onarılır bir durumda ise ancak board onarılır içerisi okunur.

Harici, kendi işletmeleri olan servislere bir sorun, çip söküp veri okuyan var mı diye bir araştırma yapabilirsiniz ancak.. Kurumsal firmalar bu işi yapabilir ama data recovery özellikle çalışmayan bir cihaz için çok pahalı olur düşüncesindeyim

normal PC ler için HDD 1000 TL nin altına inmiyordu bir zamanlar güncel fiyattan haberim yok, ki bunlar çalışan diskler, içeriği silinmiş sadece

Başınız sağolsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.