Şimdi Ara

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
5.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne alaka şimdi? Firmalar boşuna mı farklı renklerde telefon üretiyor. Beğenerek aldığımız rengin gözükmesini istemekle apple çıkartma ilişkisini kuramadım. Laf olsun torba dolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

"Galaxy S8 3999 TL’ye"

İthalatçi garantili DEĞİL, Orjinal Samsung Türkiye Garantili S8 her yerde 3100 liraya bulunabiliyor. Kuponla daha da düşüyor...

Ayrıca malum siteden 2 yıl Samsung TR garantili Note 8 3950 tl ye kadar bulunabiliyor ki fazla değil 1 aya 3700 tl bandında satın alınabilir durumda olur... Apple ise bu fiyatlarla kullanıcılarına yine sağlam bir güzellik(!) yapmış oldu :) Ama bu iPhonneee diye söylenenler olacaktır mutlaka ama onlar bence kendini kandırmaya devam etsin :)

5000'den çıkan telefon 3700'e düşmüşse bunun neresi iyi? Telefonu çıktığı gibi alanlar niye kazık yiyor? Ama bak apple öyle mi 2 sene önce çıkan 6s pluslar bile hala 3500 tl. 6000'e alırım 2 sene sonra 4000 bine satarım 2000 liraya almış olurum ama note 8 şimdiden 1300 lira düşmüş diyorsun

• yokyere kullanıcısına yanıt
    Hocam bana'da 31 ekim'de amerika'dan iphone 8 plus gold geliyor.Şeffaf kılıf ve Kırılmaz cam bulursanız haber verirseniz çok memnun olurum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    Telefon kılıfı satan bi esnaftan şeffaf bir kılıf aldım kullanıyorum.10 TL.çok güzel kibar.olur da sararırsa atarım bidaha alırım.

100 tl 2-3 ayda sararsan spigene vermem.

• yokyere kullanıcısına yanıt
    Kırılmaz cam olarak ne düşünüyorsunuz ?

• Bunu alıcagına araba almak daha mantıklı gayrimenkul de olabilir

• Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    10 TL ye aynı esnaftan kırılmaz cam aldım.dokunma hissi çok güzel iz yapmıyor

AliExpress ten de çakma silikon kılıf alıcam.birebir aynısı.logo da var.sadece renge karar veremiyorum.gold a hangisi gider düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 22 Ekim 2017; 19:30:51 >
  • 1000 tl'lik telefondan pek bir farkı olmayan -sadece reklam ve biraz süslenerek gözümüze sokulmuş- bir telefon 5 bin tl ve çoğu fakir fukara sıraya girmiş.. o elma logosunu gösterince fakirliğini gizleyecek herhalde.. şu insanlarımızın düştüğü duruma bak.
  • Bence fiyatını hak ediyo bu cihaz şekli ve işlemcisi gayet başarılı

• Pasaport Kayıt Hakkı bulunan varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Iphone 8 ; usa ve dubai fiyatlari yakin mi? Dubaiden getirtme ihtimalim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece yüzde 18 kdv olsa fiyatlar 3000 lira olacakken ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzakdağ kullanıcısına yanıt
    Iphone almamak Türk örf ve adetine hakarettir.Türk örf adetinde, kebapçıda ve okey masasında, iPhone, malboro, parliament, mafya ve ya Polat Alemdar gibi davranmak, araba anahtarı(vw, bmw, Mercedes) koymak adettendir.

Bu insanın bir tık kalite yukarısı için ise, Starbucks'da, masaya MacBook Pro, iPhone 8&X, mini anahtarı bırakmamak da Türk kalbur üstü kesim kültürüne hakarettir.Ben starbuck da " ben de Samsung var eğer masaya koyarsam herkes tip tip bakıp aşağılar " diyen, ezilip büzülüp çekinen adam tanıyorum.

Kısaca, iphone almayıp android ya da eski model telefon kullananları, aşağılamak, pis pis bakmak, dalga geçmek bir Türk adetidir.

İyiki de Türkiye'de yaşamıyorum diyorum bazen.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.