Şimdi Ara

iPhone 8 ve 8 Plus tanıtıldı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
3.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snomask

hayret kimse RAM kaç GB diye sormamış

O da aynıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaziyi iki kez okudum yine yenilik bulamadim.İphone x yine bir nebze distan farkli en azindan o da zahmet olmus ama:d

Neyse trdeki cakma zenginler gorgusuzluk yarisina girisir en azindan.Kanka iphone x mi o hangi bobregini verdin yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yeni iPhone lansmanında batarya değerini söylemiyorlar. 1900 falan anca vardır normal modelde işte.

• Apple Shoplar artık vergi dairesi oldu :))

• Geçen sene kasa fazla üretip seneye de kullanmışlar :S Utanç verici.. senede bir telefon çıkarıyor zaten odada 2 senedir aynı kasa.. komik hem iphone x ile bir devrim başlattı.. bu touch id tamamen kalkacak artık x serisi gibi çerçevesiz telefonlar çıkaracak en geç 10 sene sonra çerçevesiz iphone'lara güncvelleme gelmeyecek.. demedi demeyin.. çünkü ios 11'de gösterdiler herşey touch id olmadan yapılabiliyor.. o tuş fazlalık artık..

• olmamiş x nedir yav

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

hayret kimse RAM kaç GB diye sormamış

En üstteki kısmı okudun mu? yazıyor
  • bunlar 8 ve 8 plus değil.. 7s ve 7s plus..

• resmen kitlesini kerizliyor. hiç bir yenilik yok tasarımda.kablosuz sarj demeyin çoğu üst modelde çoktandır var. x modelini de modaya uymak için çıkarmış gibiler. özgün olun ya eldekiyle idare edin ya da farklı bir telefon alın derim ben.

• Hani yeni iphone ??

• Apple in çerçevelerden vazgeçebileciğini hiç sanmıyordum haklı çıktım oh be

• İphone X varken kim bu çöpleri alır ? Bari tasarımı biraz değiştirseydiniz, çerçeveleri biraz inceltseydiniz bu haliyle gerçekten çöp ve gereksiz bir model olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

İphone X varken kim bu çöpleri alır ? Bari tasarımı biraz değiştirseydiniz, çerçeveleri biraz inceltseydiniz bu haliyle gerçekten çöp ve gereksiz bir model olmuş.

iphone x 1000 dolar.Avrupada 1150euro. Yani iphone 8 ile klasman farkı var.Artık parası olan alabilecek iphone x. Kim alır felan yok yine milyonlar satacak.
  • 7 ve 7S Plus olmalıydı bu cihazın adı.

• Bunu alacaklara tavsiyem gidin 7 sini alın :D :D

• 2017 kasa iphone 6 yı iphone 8 diye yediriyor.

Dünün pilavına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

iphone 8 ve 8+ tam çöp....... X harika !

evet çok harika touch ıd yi ekrana koymayı beceremedik o zaman hepten atalım s8 deki yüz tanımayı ve xiominin 6 ayda samsungun 1 yılda kopyalayabildiği sharp tasarımını 2 yıl sonra kopyalayabilmişler essential ile ön tarafı aynı.

S8'de yüz tanıma mı var ? Facebook profil fotoğrafıyla kandırabileceğin b*ktan bir şey.

• Sony de Apple gibi aynı tasarımda ve çerçeve kalınlığında ısrar ediyor. İşin ilginç yanı Apple Sony kadar eleştirilmiyor ve insanlar şuursuzca almaya devam ediyor.

• http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8529&idPhone2=8822

cep telefonunun iki kirali budur...
    sharp s3 favorim mi mix 2 de plasemdir.

ne iphonesi arkadas ben elmayi sadece meyve olarak severim.

devrimse devrim bu iki cihazdir.

atrica ilk cerxevesiz telefonunda sharpa ait 2014 modem bir telefon oldugunun altinj cizelim yane 3 senesi doluyor nerdeyse...

• Bu sene liseye başlayacak kızıma hediye olarak X alma niyetindeydim.Lise boyunca kullansın diye.
    amerikada 1000 USD, Almaya'da 1000 Euro olur diyordum , ki önceki modellerde hep öyle olurdu yaklaşık olarak.
    Bu sefer eşşeğin biryerine su kaçırmışlar, Almanya'da 1150 euro olmuş. 629 Euroluk IP7nin neredeyse 2 katı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.