Şimdi Ara

iPhone 8, Türkiye’de 5 bin TL’ye satılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple’ın merakla beklenen yeni telefon modeli iPhone 8, önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek.

Özellikleri sır gibi saklanan iPhone 8'in fiyatının ne olacağı ise hemen hemen belli oldu. Diğer iPhone'lara göre daha pahalı bir şekilde satılacak olan yeni iPhone 8'in ABD'deki satış fiyatının 1000 ila 1200 dolar arasında olması bekleniyor. Türkiye satış fiyatının ise yüksek vergiler nedeniyle 5 bin liranın üzerinde olacağı tahmin ediliyor. Geçtiğimiz yıl iPhone 7 ve 7 Plus ile kulaklık girişini değiştiren, şirketin simgesi haline gelen ana ekran düğmesini yenileyen Apple'ın, iPhone 8 ile birlikte ses getirecek yeni özellikler sunması bekleniyor.

K:http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/iphone-8-turkiyede-5-bin-tlye-satilacak-1976766/

• 5 Kurus parasi olmayan iPhone sevdalilari bobreklerini sarmaya basladi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evkur-Operatörler 7000TL'yi aşarlar faizleriyle.

Alanlara yorum yapmaya tenezzül etmeye bile gerek yok.
  • Ucuzmuş. Yine asgari ücretle çalışanların elinde görmeye başlarız ardından da millette para yok bu telefonlar, arabalar ne diyen tipler çıkar misal bizim işyerinde asgari ücretle çalışıp poloya binen ve samsung s8i olan eleman var. 70 bine yakın kredi borcu var. Adam fakirin de fakiri ama tipi görsen para var dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 7s 128 gb zaten 5400

Ulan bu ülkede neden birşey üretilmiyor diyorsunuz da niye üretsin ki, vergi kazancı üretenin kazancından fazla!

bmw'nin yaptığı resmi açıklamayı gördünüz mü?

Türkiye bizim arabalarımızdan aldığı vergiler ile bizden fazla kar ediyor, bu nasıl bir düzendir?
  • Banane ya fakirler düşünsün. Ben arabamı satsam tam 2 tane iphone 8 alabiliyorum.
  • 50 bin olsa da halk sıraya girer, yok satar emin olun.
  • Alt tarafı bir cep telefonu ama onu almak için bile millet böbreğini satıyor esprisinin dönmesi ekonomimizin durumunu özetliyor
  • %7,5 falan büyüme ile normaldir.

birde %10 büyüksek
  • Ekonomi ne kadar da muhtesem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır şirkete niye sallıyor bu millet anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    İnsanlar çok rahatlar borç konularında. Ben herhangi bir konuda eksideysem aklım onda kalıyor.
  • Zannetmeyin hee satışlar düşecek. Tam aksine geçen yıla oranla artış gösterir.

Çünkü yurdum insanı statü için basamak olarak kullanıyor. Ya da yatırım için alıyor.

Yakında "İphone kredisi %1,29 faizle sizleri bekliyor. Siz buna değersiniz." Reklamlarını görürseniz şaşırmayın.

• iphone 8 neden alınır? arkadaşına hava atmak için alınır. 10000 tl yapsan alacaklar devlet en iyisni yapıyor
  • Iphone 8 5000tlmis o zaman kesin ust duzey biseydir hemen almaliyim

• Benim anlamadığım 749 dolarlık 7 plus 4400e satılırken 1200 dolarlık iPhone 8 nasıl 5 bine satılacak?

Daha önce başka bir kaynakta 7bin tl diye okumuştum.

• Parası olanda olmayanda ı phone' na bu kadar para veren kerizin önde gidenidir.

• Kvk garantili Turkcell den aldığım 2750₺ lik ip7 im ile mutluyum. Bir telefona o kadar

• Neredeyse 3 yildir ayni iphone'u kullaniyorum ( 6plus) yakin zamanda da degistirmeyi dusunmuyorum acikcasi. Ayni cihazlari, ayni teknolojiyi tekrar tekrar parlatip suruyorlar piyasaya. Ayni sey Samsung icin de gecerli.
  • asgari ücretle çalışan bir amerikalı 1.5-2 haftalık maaşıyla iphone 8 alabilirken (hatta operatör tarifleriyle çok daha uygun şekilde alıyorlar) asgari ücretle çalışan osmanlı torunu akpli bir türk vatandaşı 4 aylık maaşıyla alabiliyor

az bile reis yapıştırrr. dolar 5 lira olsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.