Şimdi Ara

iPHONE 8 PLUS VS XR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    SE ekran boyutu küçük dostum. Benim için inan a13 a11 falan iç önemli değil. 6s kullanıyorum 5 senedir. Hala da canavar gibi. 8plus beni 2-3 sene götürecekse direk alıcam. bi sosyal medya bi fotoğraf çeksin teleofon yeter
  • pera23 P kullanıcısına yanıt
    8 Plus seni 2-3 sene götürür hocam. Rahat götürür.

Seviyorum senin gibi kullancıları. Gözü yükseklekte değil ne istediğini biliyor.

Sen biliyorsun ne istediğini hocam al geç.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dostum. Alt tarafı telefon aga ya icat yapmayacağız. Sosyal medya olsun mesajlaşma olsun yeter başka ne gerek yok. 8plus alıcam büyük ihtimalle. üst modellere gereksiz kullanmayacağım özelliklere 7-8 milyar vermek istemiyorum. Para kolay kazanılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pera23 -- 27 Mayıs 2020; 13:48:40 >
    Para kolay kazanılmadığı için SE2 öneriyoruz zaten kardeşim. Arasında büyük bir işlemci farkı olduğunu söylüyoruz. Biraz büyük ekran için (özellikle eski kasayı seviyormuşsunuz) SE2 almamak yanlış olur. Tabi herkesin kendi tercihi.
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim. Ben telefondan gerçekten anlamıyorum O yüzden işlemci çok da önemli değil ama dersen ki sosyal medyayı gezerken işlemci önemli diye senin dediğin gibi yapayım. Bu telefon özelliklerinin mantığını harbi anlamadım
    Samimi olarak söylüyorum imrendim şu yoruma. Bizim gibi boş beleş hevesle gidip sürekli telefon değiştirmeden ne istediğin bilen birisin.

8 plus 1 yıl kullandım ben. Çok güzel cihaz. Çoğunluk fotoğrafı bas çek kullanıyoruz gayet işini görür. Hala o home tuşunu arıyorum. Plus al bencede. Bataryası çok güzel işini görecektir.

Dediğim gibi al geç. Hiç sorup soruşturma.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim benim Bende size imreniyorum her teknolojiyi nasıl takip ediyorsunuz ? Sağol fikrin için. Home tuşlu son telefon olduğu için de istiyorum aslında çok alıştım. Alışkanlıkları kolay bırakamıyorum
  • SE olmasa direkt 8 Plus derdim ancak bence SE bakın. İçinize sinmiyorsa 8 Plus alın. XR ara model bir telefon. Tavsiye etmem.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    SE boyutu küçük olduğundan düşünmüyorum kardeşim. 8 Plus mağaza stoklarında da kalmamış napacağımı şaşırdım gerçekten
  • 8 Plus hiçbir yerde stok kalmamış. İstanbulbilişim de var. Bu site hakkında olumlu bişey var mı ?
  • Paraya kıyıp XR aldım gençler. Alırım bi hayırlı olsun
  • iyi yapmışsın reis 6sten 8e geçmeye çok gerek yok ama xr fiyatları gittikçe düşüyor çok fp durumda şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.