Şimdi Ara

iPhone 8 Plus en iyi fiyatlarla Trendyol'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
10.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En çok sevilen akıllı telefonların başında gelen iPhone, Trendyol ayrıcalığı ile sizleri bekliyor. iPhone 8 Plus'ı en iyi fiyatlarla satın almak için https://www.trendyol.com/apple/iphone-8-plus-64gb-gold-resmi-distributor-garantili-p-1248266?boutiqueId=191034 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üstelik 15 gün ücretsiz iade garantisi ve kargo bedava seçeneği ile alışverişe başlamak için hemen acele edin!

Kampanya 18.08.2018 tarihinde son bulacaktır.

Keyifli alışverişler!

• Bumu sıcak fırsat
  • 1 gündür kulaklık alcam diye döndüm sıcak fırsatlara..

Melike hanım heryere konu açıyor kapanmıyor mu bu konular?

link koymayı da becerememişiniz...
  • Ahaaa fedöcü Melike. Biz iphoneları kırıyoruz bu napıyo ya. Derhal içeriye alın.
  • Reis kızıyor o telefonlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslatmayin iPhone ununuza. Babanızın evinde iphone mu vardı.

• bu telefon yapılan zam nereye yapıldı 4500 tl olan fiyat neymiş dolar yukseldi
    o fiyatlar tatil yaparım kral gibi
  • bsg lütfen melike

• Forum konusuyla reklam yapmayın kardeşim, bunlar yakında "YANIYOOR" yazıpta konu açarlar.
    İyicene cılkını çıkardınız işin, tepede görüyoruz, bir ölücü kardeşimiz konu açtı zannedip dalıyoruz hoop melike midir ne zıkkımdır reklam üye çıkıyor.
    Şimdi madem böyle dayanaksız konu açmak serbest, niye bir sürü kanıtlı firma şikayet konusunu silip bilgi, belge bahanesine sığınıyorsunuz.Ben bu konuya sıcak fırsat var diye giriyorum.Melike'ye göre sıcak olabilir ama burda kimse salak değil.Fiyatları sadece TR'de değil dünyanın dört bir tarafından karşılaştırıp kıyaslıyor burdaki insanlar.

Ben robotun değil, bizim gibi tüketici normal üyenin açtığı konuları görmek istiyorum.Her defasında aynı muhabbet oluyor.Bu botu ya silin yada reklamları forum konularına dahil etmeyin.Reklam alırsınız, almak zorundasınızdır ancak girdiğimiz konu gerçek mi reklam mı artık anlaşılamaz hallere geldi.İlerleyen safhada artık forumu komple botlara bırakırsınız kendi kendilerine burda tartışırlar.Herşey otomatik...

• Yine Melike, Allah aşkına biri şunu banlasın.

• Reise soylesekde sanada bi yapdırım yapsa

• Ulan blogumdaki bir yaziyi forumdaki bir kac kisi istemisti de yorumlarda yazmistim ban yedik konu silindi reklam diye. Bu ne LAN SİMDİ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zangieff

Forum konusuyla reklam yapmayın kardeşim, bunlar yakında "YANIYOOR" yazıpta konu açarlar.
    İyicene cılkını çıkardınız işin, tepede görüyoruz, bir ölücü kardeşimiz konu açtı zannedip dalıyoruz hoop melike midir ne zıkkımdır reklam üye çıkıyor.
    Şimdi madem böyle dayanaksız konu açmak serbest, niye bir sürü kanıtlı firma şikayet konusunu silip bilgi, belge bahanesine sığınıyorsunuz.Ben bu konuya sıcak fırsat var diye giriyorum.Melike'ye göre sıcak olabilir ama burda kimse salak değil.Fiyatları sadece TR'de değil dünyanın dört bir tarafından karşılaştırıp kıyaslıyor burdaki insanlar.

Ben robotun değil, bizim gibi tüketici normal üyenin açtığı konuları görmek istiyorum.Her defasında aynı muhabbet oluyor.Bu botu ya silin yada reklamları forum konularına dahil etmeyin.Reklam alırsınız, almak zorundasınızdır ancak girdiğimiz konu gerçek mi reklam mı artık anlaşılamaz hallere geldi.İlerleyen safhada artık forumu komple botlara bırakırsınız kendi kendilerine burda tartışırlar.Herşey otomatik...
    Yatıyorum kalkıyorum sıcak fırsat diye bi bakıyorum Melike Hanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zangieff

Forum konusuyla reklam yapmayın kardeşim, bunlar yakında "YANIYOOR" yazıpta konu açarlar.

Hocam amaçları da o zaten insanları bilerek konu başlıklarına yönlendirip konuya tıklamalarını sağlamak. Yani "hit"i arttırmak.

Ayrıca kanıtlı firma şikayeti konusunda haklısınız. Al mesela örnek kendimden vereyim, forumdaki bir firmanın konusunda bir arkadaşımız sitede yaşadığı önemli bir sorunla ilgili SS'leri paylaşmıştı. Her neyse birkaç kişi bu "kanıtlar"dan dolayı tepki gösterdik. Birkaç gün sonra bir baktım konudaki SS'ler (kanıt bunlar) ve bizim mesajlarımız uçurulmuş hem de haber verilmeden.

Madem eleştirileri ve yapılan yanlışları ("kanıtlı olduğu halde") kabul etmeyecekler, yani dürüst olmayacaklar; o zaman konu da açmasınlar veya yoruma kapalı yapsınlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 17 Ağustos 2018; 19:28:42 >

• Zimbara mi zumbara mi sende mi oldun angarali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu beyler bu kadının şimdiye kadar cidden ucuz fiyatlı birşey paylaştığını gördünüz mü?

• Boykotlu üründür uzak durunuz

• Engel falan atılmıyo mu ya her seferinde boş konu, sizin bu kampanya diye verdiğiniz fiyattan sokaktaki okuma yazma bilmeyenler bile almaz .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.