Şimdi Ara

iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen iki yeni fotoğraf sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

guldurme beni dostum 😁😁😁

apple dedigin firma diger firmalarin yaptigi seyleri kendi yapjnca sanki ilk kendisi yapmis en iyisini kendi yapmis gibi anlatiyor yapma gozunu seveyim hodri meydan yapsin uzaktan sarj yapsin olmayacak duaya amin demem ben

Yanlış anlamayın ama cidden merak ettim. Apple şimdiye kadar neler için ilk defa biz yaptık dedi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım iPhone 6'dan beri değişmese de gerek parmak izi sensörünün ekrana gömülü olması, gerek ön gerekse arka tasarım kamera çıkıntısı haricinde çok güzel duruyor. En azından o çıkıntıya değecek büyüklükte bir sensör (1/2.3") koyabilmişlerdir umarım. Her ne kadar kasa aynı olsa da parmak izi sensörünün ekrana gömülü olması önemli bir yenilik. Bununla birlikte bu yenilik mevcut ekran kasa oranını ve görüntüyü bir hayli değiştireceğinden bence "yeni iPhone" algısını bu model yaratmış görünüyor. Neticede iPhone 7'ye sırf yeni kasa olmadığı için geçmeyen şekil şukul meraklısı bir güruh var. Bu kitleye göre iPhone 6'dan beri "yeni iPhone" çıkmıyor. iPhone 7'ye bilenenler de bu sebeple iPhone 6'da kalmayı tercih ettikleri için bu modelde bir satış patlaması olacağı kesin gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Apple 10 sene önce bu platforma geçtiğinde tam 3 sene diğer markalar dokunmatik nasıl yapılırı denedi durdu deli danalar gibi. Kaç samsung, sony, vs kullanıcısı telef oldu bu nasıl dokunmatik lan diye o dönemlerde. ilk mi yaptılar son mu bilmiyorum da güzel yaptılar kesin
  • İphone 8 olduğu anlaşılmazdı yatay dursaydı kamera şimdi AAA bak hiçbişi dğeişmemiş ama kamera dik duruyor bu iphone 8 denilebilecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

guldurme beni dostum 😁😁😁

apple dedigin firma diger firmalarin yaptigi seyleri kendi yapjnca sanki ilk kendisi yapmis en iyisini kendi yapmis gibi anlatiyor yapma gozunu seveyim hodri meydan yapsin uzaktan sarj yapsin olmayacak duaya amin demem ben

Yanlış anlamayın ama cidden merak ettim. Apple şimdiye kadar neler için ilk defa biz yaptık dedi?

O da biliyor demedigini fakat sürüye ayak uydurma çabası, laf yetiştirebilme derdi ve düşük sosyal zeka birleşince böyle paragraflar yazabiliyorlar Siz aldırış etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Bir Sonrasında ise dikey çift kamera var. Apple, iPhone 7 Plus'ı çift kamerayla piyasaya çıkardı ancak cihazdaki iki lens yatay olarak konumlandırılmıştı. Şirket iPhone 8'le muhtemelen diğer teknolojiler için telefonun iç kısmında daha fazla alan yaratmak için dikey tasarıma geçiş yapacak."

Bunun için olmadığını, masaya konulduğunda 7 serisinden farklı olduğunun anlaşılması için yapıldığını bal gibi biliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 23 Haziran 2017; 23:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Adamlar zaten su ana kadar telefona getirdikleri hicbir seyde ilk degiller. Mesela ilk dokunmatik ekrani onlar getirmedi, keza wireless sarji da onlar getirmedi, yine ekrana gomulu parmak izi sensorunu de apple getirmeyecek. Cunku daha once bircok firma bunu denedi basarili olamadi.

Applein asil basarisi, getirdigi yeniligin sorunsuz ve kullanici dostu calismasi. Eger ekrana entegre parmak izi sensorunu getireceklerse, eminim sorunsuz calisan bir yol bulmustur.

Yani onemli olan ilk yapmak degil, onus sorunsuz ve kullanici dostu olarak hizmete sunabilmek. Applein basarisinin altinda yatan asil neden bu. Ha, bir seyler ters gidip sorun cikarsa da komple toplatip aninda yeni cihaz verebilecek kadar da lojistik agi guclu bir firma. 6 serisinde cikan pil sorunu gibi mesela. Daha oncesinde boyasi atan 5leri aninda degistirmesi gibi mesela.

Evet 1 sene sonra kabul etmişlerdi o pil sorununu :) 10 sene sonra dosya yöneticisinin düzgün çalışma yolunu buldular ki eklediler mesela ios 11 ile...

• Ne yapsa eleştirecek bir kitle var forumda elmayı. Erken veya geç adamlar eleştirilipte eksik kalan şeyleri koymuşlar işte yeni telefonlarına daha ne ? Koymasalar yıl 2017 hala şunlar şunlar yok dersiniz , koysalar yok devrim yok cart yok curt dersiniz. Apple hiç birşeyin öncüsü olmamıştır , reklam ve pazarlama gücünü kullanarak bir algı yaratır . Teknolojiyi takip eden adam da bunu bilir zaten . İlla eleştireceğiz diye de herşeyi eleştirmemek lazım bana göre .

• İki fotoda da açma kapama düğmesi gözükmüyor. Bazı iddialar parmak izi sensörünün orada olacağı yönünde. Acaba bu nedenle mi gösterilmedi sorusu akıllara gelmedi değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Kablosuz şarjı yenilik olarak görüyorlar.

2012'de çıkan Nokia Lumia 920 ile gelmişti yanılmıyorsam bu teknoloji. Android telefonların çoğunda artık standart bir özellik. Kaldı ki 5 yıl olmuş standart olsun bi zahmet.

Hızlı şarjı şuan en iyi kullanan firma Samsung. Adamlar kablosuz şarjı hızlı şarj gibi yapıyor. Nokia'daki kablosuz şarj çok yavaştı.

Apple bazı teknolojiler tam oturmadan geçiş yapmıyor.

Samsungun yada nokianın ilk kablosuz şarzının hızı öküz arabası hızındaydı.Kullandığım için biliyorum. Yeni yeni hızlı kablosuz şarj olayı başladı note5 de olduğu gibi .Apple da haliyle atladı.

• Çerçeve küçülüyor fiyat büyüyor.

• Nerede 4S karizmasi, nerede bu eğreti telefon.

Steve Jobs o kamera cikintisini gorse, tasarim ekibini kurşuna dizerdi, şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • git gide yumurtaya ovelliğine doğru bir gidiş var !!! :)

• 5 serisi tasarımında gelse çok güzel olurdu be.

• ovv kameranın yeni konumu, muhteşem ve harika olmuş. Telefonu baştan aşağıya degişmiş. Helal olsun adamlara (!)

• Bu cihaz çıktığında göreceksiniz yine bizim millet kredi çekip sıraya girecek. Ama olmaz önce bi eleştiri yapmak gerek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Her iPhone haberinin altina hic uslup degistirmeden ayni kelimelerle elestiri yapmak demode olmali artik. Evet her sey gec geliyor. Ancak yinede buyuk satis basarisi yakalayacak. Cunku kullanici kitlesi mobil veriye ulasamiyorum oyleyse almamaliyim diye dusunmuyor. Artik urunler degil markalar para ediyor.

Evet zaten saçma olan o değil mi sizce
    Hele ülkemizde whatsapptan mesaj yazacak twitter ve instagrama girecek diye 5-6k para veriliyor
    Sırf marka olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Bu cihaz çıktığında göreceksiniz yine bizim millet kredi çekip sıraya girecek. Ama olmaz önce bi eleştiri yapmak gerek...

7 plus almışım 4 seneye kadar düşünmüyorum vallah öyle insan varki 7 plus var hemen 8 alıyor kişiye göre değişiyor

• Her sene aldırmamak için büyük çaba gösteriyor. O çıkıntı bas bas bağırıyor almayın diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Bu cihaz çıktığında göreceksiniz yine bizim millet kredi çekip sıraya girecek. Ama olmaz önce bi eleştiri yapmak gerek...

7 plus almışım 4 seneye kadar düşünmüyorum vallah öyle insan varki 7 plus var hemen 8 alıyor kişiye göre değişiyor

Aynen. Gecen sene s plus almistim, son guncelleme biter, bir yil daha kullanir oyle degistiririm. 3 yil daha kullanirim cok rahat...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.