Şimdi Ara

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
11
Favori
30.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-x-kilif-spigen-liquid-crystal-4-tarafi-kapali-matte-black

Çok Şeker Sırada Bu Var Alacaklarımın Arasında.

Spigen'de %40 İndirim Var. Kılıf Alacak Olanlar Kaçırmasın.
  • iPhone 8 Plus darbelerden önleyici kılıf bekliyorum birde Tech21 Evo Elite nasıl bilgisi olan varmı birisi telefonumu kırdı falan yazmış
  • Arkadaşlar iPhone X için elimde kullanmadığım fazladan Spigen Slim armor mevcut. İsteyen olursa PM atabilir. Çok az kullanıldı.

Ayrıca iPhone 7-8 / 7-8 Plus için UAG kılıflarda mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaOzcelik -- 10 Ocak 2018; 23:11:41 >
  • major24 M kullanıcısına yanıt
    Bodyguardz çok güzel fakat çok pahalı hocam gg da 330 lira verebilsem alırdım çok kaliteli olduğu belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çevrenizde iPhone X siyah deri kılıfı(orjinal olanından) satan varsa uygun fiyata almak isterim. Haberiniz olsun, belki satan olur. Şimdi gidip 220 TL veremem bir kılıf için çok pahalı o yüzden ikimizin de anlaşabileceği bir tutara olursa sevinirim.
  • iPhone X in çelik kenarlarını ve arkasını çizikten korumak için bence en iyi seçenek spigen air skin. Caudabe marka vardı öncedende aynı tarz 6s plus için bende memnundum. Bugünde spigeninkini aldım, kılıf yok gibi sanki telefonda. Düşmeden değilde çiziklerden korumak için öneririm düşünenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 12 Ocak 2018; 22:31:9 >
  • Kırılmaz cam alacak varsa spigeninkini alsın. Arkadaşların 8pluslarının ekranları benim ekranımın yanında soluk kalıyor

• iPhone X için Tech21 Evo Elite Kılıf
    iPhone X için Belkin Parlama Önleyici Ekran Koruyucu

bu ikisini alıcam apple storeden kullanan varmı ??

edit :

iPhone X Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma Black
    iPhone X Cam Ekran Koruyucu, Spigen GLAS.tR SLIM

Bunları aldım bakalım umarım problem cıkarmazlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nks0urce -- 14 Ocak 2018; 20:32:58 >
  • Bir tane şeffaf slikon kılıf kullanıyorum bu kılıfın arkası sürekli böyle leke gibi bir şey oluyor. Kılıfı arka taraftan az ayırıp bıraktığımda çoğu geçiyor fakat en ufak bir baskı silmemde tekrar oluyor.

Cam silme spreyi ve bezi ile siliyorum telefonu o sprey bir madde bırakıyor ondan öı böyle bir şey oluyor anlamadım. Bu sorunu yaşayan var mı

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu

• 3d ekran koruyucu kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Cebimde durup dururken köşeden çatladı ayrıyeten karşı tarafa ses gitmeme sorunu oluyordu. Geçenlerde bundan aldım gayet başarılı tavsiye ederim.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal 7 Plus için yapılmıştır 8 Plus biraz daha kalın olduğu için yapışıyordur ve bu şekil bir iz oluyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachel Corrie

Büyük ihtimal 7 Plus için yapılmıştır 8 Plus biraz daha kalın olduğu için yapışıyordur ve bu şekil bir iz oluyordur.

8 plus için hiçbir telefoncuda yeni stok yoktur bence. Ben uyumlu diye zaten 7plus için dedim telefoncuya 7 veya 8 dedim. Adama direk 8 desem 7 leri göstericek bana yine.

Ama dediğiniz mantıklı ondan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 15 Ocak 2018; 10:53:8 >
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Silikon olduğu için yapışıyor hocam telefonun arkası da cam olunca. Ben de arka tarafa cam taktıktan sonra aynı problemi yaşamaya başlamıştım 7 kullanırken

• 8 plus için arka tarafa önerebilceğiniz jelatin var mı temperli kalın cam değilde. Nano cam tarzı ince bir şey. Münkünse elden alabileceğim yoksa internetten link atabilir misiniz

• Arkadaşlar bu kılıfı yurtdışından aldım. Orjinal olduğunu düşünüyorum. Iphone un product red kılıfı. Kutusunda seri numarası falan var. Çinden 25 tl ye geldi bana. Tanıtım sayfasında orjinal olduğunu söylüyor. Fakat orjinal geleceğini sanmıyordum. Ciddi ciddi orjinal galiba. Yandaki tuşlar o kadar uyumlu ki sanki üzerinde kılıf yokmuşçasına uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitality5

Arkadaşlar bu kılıfı yurtdışından aldım. Orjinal olduğunu düşünüyorum. Iphone un product red kılıfı. Kutusunda seri numarası falan var. Çinden 25 tl ye geldi bana. Tanıtım sayfasında orjinal olduğunu söylüyor. Fakat orjinal geleceğini sanmıyordum. Ciddi ciddi orjinal galiba. Yandaki tuşlar o kadar uyumlu ki sanki üzerinde kılıf yokmuşçasına uygun.

Kutusunun arkasındaki bölüm

satıcı:http://s.aliexpress.com/iMRBRRrI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitality5 -- 15 Ocak 2018; 18:49:3 >

• Arkadaşlar iPhone X için ekran koruyucu arıyorum. Bugün Cellular marka aldım fakat ekranda cok parmak izi bırakıyor ve kenarlar boşluklu. Önerebileceğiniz full cover şeklinde kaliteli bir ekran koruyucu varsa bekliyorum. Şimdiden tavsiyeler için teşekkürler
  • vitality5 V kullanıcısına yanıt
    kardeş orijinal değil.1 e 1 imitasyon.benim diyen apple kullanıcı ayırt edemez yani.bende beyazını kullanıyorum.
    hatta orijinali arkasına toz topluyor bu toplamıyor, daha bile iyi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 16 Ocak 2018; 10:16:58 >
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    Valla sabah arkadaşın orjinal kılıfıyla karşılaştırdım. Hiçbir fark göremedim. Tıpatıp aynı. İşçiler apple ın fabrikasından tırtıklayıp pazarlıyor bile olabilirler bunu. Bu kadar kaliteli çıkacağını sanmazdım. Tabi yeni geldi. Birkaç ay kullanmak lazım. Ama hiçbir fark yok.

• vitality5 V kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok inanamıyorum elma logosunda fark var

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.