Şimdi Ara

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
11
Favori
30.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 8 plus kullanıyorum ve darbelere karşı şu kılıfı almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz acaba?
    iPhone 8 Plus Tech21 Evo Elite
  • Baseus un x için ön arka darbe emici kaplamasini kullanan oldu mu ? Baseus un gene olarak malzemelerini begenirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teli cepden çıkartıp,koyarken kayacak

Böyle kadife gibi kaymayı önleyen kılıf varmı bildiginiz

• Ben iphone 8 im için şeffaf kılıf almak istiyorum ama hangi şeffaf kılıfı denesem telefonun arkası buğulanıyor.Ttec kılıf aldım denemeden iphone 7 için.Eve gitti taktım telefonun arkası buğulu.Kılıf cama yapışıyor :(
  • 2 adet spigen ultrahybrid imi satıyorum. Kırmızı ve cam yeşili

• iPhone X İçin Ekran Koruma Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar.
  • deri kılıfı iade ettikten sonra iphone X im için aldığım silikon kılıfı da 2 günlük kullanım sonrası beğenmedim arkadaşlar ve iade ettim. Telefonu sıkıcı bir objeye dönüştürüyor apple ın orjinal kılıfları. Bence kılıfın şeffaf olması gerekli. Tasarımını gölgelemek hoş durmuyor X te.

tekrar spiegen liquid crystal case kılıfıma döndüm. şimdi ne kadar güzel olduğunu tekrar farkettim.
  • 8 plus için hangi ekran koruyucu kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Öyle bir ekran koruyucu varsa alınca şunu alacağım dediğiniz paylaşırsanız sevinirim, ben de böyle bir şey arıyorum.

Bir yerde ince ekran filmi buldum. FLEXIBLE marka. Üzerinde şöyle yazıyor : 9H NANO FLEXIBLE GLASS PROTECTIVE FİLM
  • 3d köşeden köşeye dedikleri ekran gibi olan koruyucu cam kullanıyordum, fakat ilk ayı atlattıktan sonra ön kameranın olduğu yerde ki sensörler toz aldı ve düzgün çalışmamaya başladı, normal sitesinde ki kuruyucu camdan aldım, fakat orjinal kılıf kullanırsanız eğer yada orjinal gibi köşeleri tamamen kaplayan böyle bir sorun yaşatmaz. Şuanda orjinal kılıfı ile 3d koruyucu camdan kullanıyorum. Öneririm, çok düşürdüm bir şey olmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

3d köşeden köşeye dedikleri ekran gibi olan koruyucu cam kullanıyordum, fakat ilk ayı atlattıktan sonra ön kameranın olduğu yerde ki sensörler toz aldı ve düzgün çalışmamaya başladı, normal sitesinde ki kuruyucu camdan aldım, fakat orjinal kılıf kullanırsanız eğer yada orjinal gibi köşeleri tamamen kaplayan böyle bir sorun yaşatmaz. Şuanda orjinal kılıfı ile 3d koruyucu camdan kullanıyorum. Öneririm, çok düşürdüm bir şey olmadı :)

Teşekkürler tavsiyen için şuan 5s var onun için buff marka kullanıyorum tam kaplıyor yani ekranı 4 senedir aynı ekran koruyucu kullanıyorum buff alayım dedim 8plus için ama oda ekran kaplamıyormuş başka arayışlara geçtik

• 1 yıldır 7Plus üzerinde Spigen Glass kullanıyorum dayanıklılık konusunda çok memnunum. Daha yeni yeni çizilmeye başladı ve değiştirmem gerekiyor. Aynı üründen devam edebilirim ancak telefonun tasarımını bozuyor kaba gösteriyor.

Diamond protect kullanan arkadaşlar memnun mu?

Tüm bunların dışında önereceğiniz hem güvenilir hem de ön tasarımı olabildiğince bozmayan bir çözüm ve ürün önerisi yapabilecek var mı?

Saygılar..

• Nano sıvı kullanan arkadaşlar memnun mu x için çelik kenarlara uygulamak istiyorum fakat ne kadar fayda sağlar bilemiyorum

• Bu ekran koruyucuları toz olmadan ve simetrik bir şekilde uygulayabilmek için tavsiyeniz var mı?

• Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam çizildiği hakkında resim paylaşmıştı bir arkadaş bence sağlıklı değil bende hafta sonu marmara parkda zagg full body kaplama yaptırıcam duruma göre size yazarım bence şu anda en mantıklısı zagg full body kaplama
  • Urancan U kullanıcısına yanıt
    hocam ben Belkin ScreenForce InvisiGlass Ultra Screen Protector for iPhone X bekliyorum apple sitesinde çok kısa bir süre sınırlı olarak satışa sunulmuştu hemen tükenmişti stoklarına girmesini bekliyorum 7 plus da aynı ekran koruyucuyu kullanmıştım emin olun hissiyatı çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim içinde kurulum aparatı çıkıyor
  • Ben de full body kaplama yapmaya karar verdim netten bir sipariş vermiştim uyguladım fakat tam oturmadı kaldırdım tekrar uygulayabilecek bir yer bulabilirsem yaptıracağım

• Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam zagg marka tavsiye ederim bilinen marka yurtdışında çok tercih ediliyor ürünleri istanbul da bilidiğim kadarıyla 2 yerde yapıyorlar beylikdüzü marmarapark avm diğeri cevahir bu yerlerede mutlaka arayıp gidin sınırlı sayıda stok getiriyorlar hemen bitiyor sonra bugun git yarın gel durumu oluyr
  • Urancan U kullanıcısına yanıt
    Dostum camı önce tam simetrik yap daha sonra üst tarafindan bantla telefona para bandı olur daha sonra camı kaldir alttaki jelatini sök tekrardan bandı ger ve yapıştır ben böyle yapıyorum sonuç gayet başarılı

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.