Şimdi Ara

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
393
Cevap
12
Favori
29.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> ••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    220 Mesaj
    iphone 8 rose gold için bu kılıfı almayı düşünüyorum sizce daha iyisi varmı ben begendim bunu ??
    Spigen Neo Hybrid Herringbone
    iphone 8 için kaliteli kılıf önerisi olan var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Muss@

Yok hocam gelmedi daha yolda. Telefon da duruyor kutuda hala.
    Gelince foto eklerim.

Bekliyoruz
    Spigen'in şeffaf kılıfından daha inceye benziyor.
    İlk 6 Plus için almıştım spigen crsytal clear case i . Sonra ,telefonu kalın yaptığını bile bile 7 Plus için aldım.
    Daha X 'i almadım , olur da ansızın X alıp da elimde kılıfım olmazsa diye gittim yine bile bile Spigen aldım.
    |
    |

Şimdi atabiliyorum resimleri istemiştiniz. Telefon 7 plustan sonra küçük olduğundan kılıflada hiç büyük gelmedi. Apple deri kılıfları çok kaliteli özellikle cosmos blue rengi çok sevdim. Çok şık duruyor kılıfla bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 10 Aralık 2017; 21:8:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Selim_1905

• Yüzbaşı
    715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Şimdi atabiliyorum resimleri istemiştiniz. Telefon 7 plustan sonra küçük olduğundan kılıflada hiç büyük gelmedi. Apple deri kılıfları çok kaliteli özellikle cosmos blue rengi çok sevdim. Çok şık duruyor kılıfla bile.

Teşekkürler gerçekten güzel durmuş iyi günlerde kullanın. Ben de kırmızı silikon olanı istedim beğenirsem bir de bu renginden alayım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    715 Mesaj

Gold için güzel bir tercih olabilir ben zamanında 7 için almıştım gayet güzel durmuştu

|
    |
    ritchie88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İphone X için ekran korucu önerileri alabilirmiyüm buff laps aldım ekranı tam kaplamıyor buff gibü darbe emici ekranı tam kaplayan ekran korucuları varmı ekranı tam kaplaması gerekiyor

|
    |
    8 plus için Kılıçdaroğlu önerisi?

Teşekkürler. Sizinkide güzel seçim.

|
    |
    Selim_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim gibi kaygan kılıf sevmeyenlerin deri kılıflardan uzak durmasını tavsiye ederim.

Silikon sipariş geçtim. Gelince onu da değerlendiririm.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: farevel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 11 Aralık 2017; 20:0:22 >

• Çavuş
    74 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farevel

Kardeş kılıf yazdım. Zalım klavye’nin oyunu

Klavye fetöcü çıktı

|
    |

• Yarbay
    4811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GGGA

Araştırmadan aşağıdaki ürünü bir tanıdığıma hediye aldım. Kullanan var mı ?

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-x-cam-ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-slim

çok pahalı değil mi ya ? valla 6 bin telefona verdik diye 200 liraya cam satın almak anlayamıyorum.
    |
    |
    Arkadaşlar en iyi ekran koruyucular ekranı tamamen kaplayan ve en ince olanlardır. Hatta jelatin bulabilsek o da olur. Çünkü önemli olan camı çiziklerden korumaktır. Ve korur. Hatta hafif darbelere bile koruma sağlar.

Ucuz olduğundan senede iki defa bile ( veya filimde kılcal çizikler çoğaldığında ) değiştirebilirsiniz. Ben 6 sene jelatin filimle 4s kullandım. Gayet memnunum telefonda hiç çizik yok. Hala kullanıyorum.

Yakın zamanda 8 alacağım. Telefonu da piyasada en incelerinden ekranı kaplayan ekran koruyucu ile kaplatacağım. Kalın camlar çok kaba gösteriyor telefonu.

Evet arkadaşlar nihayet Elago şeffaf iphone X kılıfı elime ulaştı ve telefonu kutudan çıkardım sonunda.
    Kılıf beklediğim gibi çok ince, sert ve tam olarak oturuyor, daha incesi olamaz. Fakat bilmelisiniz ki ekran için herhangi bir koruması yok denecek kadar az. Elde tutunması gayet güzel pek kayganlık hissi yok.
    Bu kılıf minimal bir koruma sağlıyor fakat cihazın görüntüsünü en iyi yansıtan kılıf bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 12 Aralık 2017; 22:46:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: FcbAYERN , Tulû , MajestiC

• Binbaşı
    1781 Mesaj

Öyle bir ekran koruyucu varsa alınca şunu alacağım dediğiniz paylaşırsanız sevinirim, ben de böyle bir şey arıyorum.
    |
    |
    CARTEGENA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj

sen amazon'dan almıştın demi hocam.ben elago'nun sitesinden aldım aynısını nerdeyse 1 ay olacak halen gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Muss@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Evet arkadaşlar nihayet Elago şeffaf iphone X kılıfı elime ulaştı ve telefonu kutudan çıkardım sonunda.
    Kılıf beklediğim gibi çok ince, sert ve tam olarak oturuyor, daha incesi olamaz. Fakat bilmelisiniz ki ekran için herhangi bir koruması yok denecek kadar az. Elde tutunması gayet güzel pek kayganlık hissi yok.
    Bu kılıf minimal bir koruma sağlıyor fakat cihazın görüntüsünü en iyi yansıtan kılıf bence.

hmm gayet güzel duruyor hocam benm kılıf şeffaf cellularline buna göre kaba duruyormuş bir siparişde ben geceyim
    |
    |

• Yarbay
    5466 Mesaj

Aynen, 26 kasımda verdim siparişi. Elagonun sitesinde daha pahalıya geliyor bi de.

|
    |
    alpino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3654 Mesaj

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.