Şimdi Ara

••••İphone 8-8 Plus-X Kılıf ve Aksesuarları, Ana Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
11
Favori
30.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Shiftdelete te incelemiş diamond protect nano sıvıyı. Spigeninde var işe yarar bence. 2 tane aldım duruyor kenarda X e uygulayacağım alınca. Tek mendil ön ve arkaya yeter mi acaba. Bu arada spigeninki aldığımda 39 tlydi hepsiburadada şimdi 70 tl olmuş tanesi.

https://www.youtube.com/watch?v=SqxBl8fJ1ZM

Deneyimlerinizi bekliyoruz.

Ben de uyguladım diamond protect i telefona ( tek ürünle ön/arka uyguladım ) deneyim paylaşacak bir durum yok. Onlar gibi telefonu çarpamayız :)

Şunu söyleyebilirim, videoları görmesek kandırıldık derdim , bildiğin alkollü mendil ile camı siliyormuşum gibiydi.

Uygulama bitip ekranı son kez parlatmaya başladığımda aklıma aracıma uyguladığım “yağmur kaydırıcı” geldi. ( şimdi o yağmur kaydırıcının seramik bazlı versiyonunu çıkartmışlar belki de diamond protect ile aynı içeriğe sahip de olabilir )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Shiftdelete te incelemiş diamond protect nano sıvıyı. Spigeninde var işe yarar bence. 2 tane aldım duruyor kenarda X e uygulayacağım alınca. Tek mendil ön ve arkaya yeter mi acaba. Bu arada spigeninki aldığımda 39 tlydi hepsiburadada şimdi 70 tl olmuş tanesi.

Adamlar tek mendil ile 2 yüze de uygulamışlar. Ben de onlar gibi 2 yüze uygulamadım fakat ben extradan kılıf ve kırılmaz cam ile de kullanacağım.
    Mendilde alkol kokusu var yani içinde uçucu madde var. Bu yüzden riske girmeyip 2 adet sipariş verin derim kılıfsız ve camsız kullanacak iseniz.

• major24 M kullanıcısına yanıt
    Evet malzemesi SiO2 silikon dioksit arabalardakinin maddeden. Spigeninki bu maddeden diamond protect te muhtemelen aynıdır. Uygularken dikkat ettiyseniz anında kuruyan bir madde. Toz vs durmuyor ekranda fazla. Buda çizilmeyi direncini artırıyor. Bende 2 tane spigeni ön ve arka yüzeye kullanacağım 1 taneyi düşünüyordumda az kalabilir. Umarım hiç olmazsa kılcal çizilerde işe yarar, bana yeter zaten o. Birde metale uyguladınızmı siz metal çerçeveye X in. Ben orayada süreceğim sonuçta görüntü olarak değişen birşey olmuyor, çeliğin çizilmesinide önleyebilir. Çünkü parlak çelikte çizik illa olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 2 Aralık 2017; 17:18:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

quote:

quote:

Adamlar tek mendil ile 2 yüze de uygulamışlar. Ben de onlar gibi 2 yüze uygulamadım fakat ben extradan kılıf ve kırılmaz cam ile de kullanacağım.
    Mendilde alkol kokusu var yani içinde uçucu madde var. Bu yüzden riske girmeyip 2 adet sipariş verin derim kılıfsız ve camsız kullanacak iseniz.

Camlı kullanacaksanız böyle bir ürüne gerek yok. Umarım ürün kalitelidir çünkü camsız kullanacağım ve birşey olduğu takdirde fazla olumsuz bir deneyim olacak.

• Parmak izini önler mi acaba arka cama sürsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Parmak izini önler mi acaba arka cama sürsem?

Parmak izi gene oluyor ama daha az.

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben her tarafına uyguladım fakat daha çok ön cam üzerinde çalıştım.

Kılıfsız kullanacak olsam ( ki biliyorum ileride kılıfı çıkartırım) 2 adet satın alır , bol bol kullanırım çünkü şakaya gelmez , masrafı çok olur aksi bir durumda .

Kılıf olarak spigen neo hybrit crystal kullanıyorum , başlarda kaba geliyordu gözüme ( 4mm genişletiyor cihazı ) fakat şuan çok şık buluyorum.

Çeliğede uyguladınız yani. Herhangi bir değişiklik olmadı değil mi çelik çerçevede. İyi o zaman bende rahatça uygularım ikisinide. 2 tane daha alıp 6-7 ay sonra bir daha uygularım artık. Bende anker touch kılıf aldım amazondan resminide koymuştum bu konuya, 14 dolar kargoyla ama fiyatına göre şaşırtıcı derecede kaliteli. Birde apple deri kılıf cosmos blue alacağım apple deri kılıfları favorim sahiden çok kaliteli. Önde cam kullanmam hiçbirzaman, hissini hiç sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 2 Aralık 2017; 21:4:29 >
  • Asıl ürünlerim Bodyguardz 'ın pure ekran koruyucusu ile shock kılıfı. Baktım telefonu teslim alana kadar gelmeyecek spigenden sipariş geçtim. İlk başta çok kaba buldum kılıfı ama şuan gözüm alıştı ve çok şık geliyor gözüme.
    1 hafta gümrükte bekletildikten sonra siparişim ptt'ye sevk oldu. İnş hafta içi teslim alacağım.
    Ekranda cam olayına birşey diyemeyeceğim ilk deneyimim olacak. Tek endişem ekrana 0 oturmayan camın ana ekrana döneceğim zaman beni rahatsız etme durumu. İşte o zaman diamond protech e soracağım 2. katı geçsek nasıl olur diye :)
    Anladım. Evet o kısmı rahatsız ediyor camların ve hisside camın kendi gibi olmuyor onun için hiç takmam bende. Çizilme durumları içinde bu nano koruyucu bence iyi bir seçim. Ekstra birşey olmadıkça korur gibi.
    Hocam işe yarıyor mu sence?

Kılıf kullanmayı sevmem hiç bir telefonumda kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Hocam işe yarıyor mu sence?

Kılıf kullanmayı sevmem hiç bir telefonumda kullanmadım.

Test etmeye gözüm yemiyor. ( o an aklıma gelmedi , telefona uygularken aynı zamanda cam olan farklı bir yüzeyde küçük bir alana da uygularsanız test edebilirsiniz .

• 25 kasımda telefonu aldık ama kılıf yüzünden hala kutusunda yatıyor. istediğim kılıfı Türkiye'de bulamadığım için mecbur yurtdışından aldım, daha dün yola çıkmış. Bekle Allah bekle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 3 Aralık 2017; 15:47:19 >
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    3 haftadır kılıfsız kullanıyorum zerre bir şey yok, hoş bakarsan telefona sıkıntı olmuyor.
  • Arkadaşlar Selam ,

Bu kılıfı almayı düşünüyorum fakat cok ince olması sebebi ile koruması zayıf mıdır ? Önerir misiniz ?

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-x-kilif-air-skin-0-3-mm-ultra-ince-black-057cs22114-p-HBV000007VZVN?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=CjwKCAiA3o7RBRBfEiwAZMtSCcC89dVQsaqu-eytqOTlZsyETVHw9mSNZNLJibmIF3TXi9ZgNTEtbBoCxtAQAvD_BwE

Ön ekran koruma için ne önerirsiniz ? Cok pahalı olmayan orta halli birşey ?

Son olarak bu avm lerde 100tl civarı olan full kaplamalar nasıldır ? Düşmelere karşı koruyor mu ? Bunlardan kaplatsak yine de kılıf kullanmak gerekli mi ?

Tşk

• Kılıf ne kadar ince ise koruması da o kadar zayıftır. Sizin için koruma mı önemli yoksa görsellik mi buna karar verin. Ona göre tercihinizi yapın. (Spigen neo hybrid crystal (silver) kullanıyorum. İlk başta çok kaba göründü gözüme ama şuan çok şık buluyorum)
    Full kaplamalar çizilmelere karşı telefonu korur ama düşmelere karşı zerre korumaz. çünkü en ince kılıftan bile daha incedir o fullkaplama naylonları.
  • Alkollü ıslak mendile 70 lira verdinizmi ciddi ciddi ahmak ıslatan bi ürün sizler olmasanız napıcak bu nanocular

• hoodan kullanıcısına yanıt
    Bunun çok olumsuz yorumunu okumuştum, bunun yerine Thin Fit'i tercih edebilirsiniz.
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle demen bana pek doğru gelmedi çünkü sonuç olarak teknolojinin bir ürünü, boş beleş bir şeyi piyasaya sürebileceklerini sanmıyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla Alman ürünü
  • Arkadaşlar spigen in bu kılıfı 30 tl ye düşmüş.Nasıldır , kullanan var mı ? Çok kaba mı acaba ?

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-x-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-kapali-crystal-clear-057cs22118-p-HBV000007VZX1
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.