Şimdi Ara

Iphone 8 256 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
4
Favori
3.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon tertemiz kasa sıfırdan farksızdır. Şarj aleti ile verilecektir. Kutusu yoktur. Garantisi bitmiştir.. 256gb. Fiyat:3750
    Iphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gbIphone 8 256 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin -- 9 Mayıs 2020; 12:33:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 3 nesil eskimiş cihaza hala 5k dan fazla fiyat istemek size de anormal gelmiyor mu?

• aydinozsoy kullanıcısına yanıt
    evet öyle fakat piyasa böyle, yapacak bir şey yok saygı duymak lazım. gerçi 5.400 ikinci el x'e verileceğine xr hatta 11 bile alınabilir. ama saygı duymak lazım
  • sayinteker kullanıcısına yanıt
    XR'la 11 iphone X'ten daha düşük seviye telefonlar, bunun tartışmasını satıcının ilanı altında yapmayalım ama gerek kasa gerek ekran kalitesi olarak X çok ayrı bir seviyede.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    bunu ciddi mi yazıyorsunuz? 3 nesil önceki cihaz x, tek artısı 2 kamerası ve çözünürlüğü. komik
    2 kamerası, çözünürlüğü, ekran paneli, kasa materyali. bi telefon için başka ne lazıM?

ayrıca X 2. önceki nesil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 5 Aralık 2019; 16:32:54 >
    işlemci, performans, batarya? iphone 11 a13 kullanırken ki testlerde arada 400 puanlık gibi büyük bir fark var, x a11 kullanıyor ki bu eskide kalmış bir işlemci. 2 kamerası var fakat portre modu geride, bokeh efekti yok. iphone x 30fps ile kayıt yaparken xr 60 fps ile yapıyor mesela? batarya konusuna hiç girmiyorum bütün testlerde xr'ın iyi olduğu belli. bilmiyorum 2 nesil önceki işlemciye sahip bir telefona nasıl xr ve 11'den iyi diyebilirsiniz algılayamadım. max 3 yıl sonra destek bitecek x'e..
    ekranı lcd olduğu için bataryada iyi olması normal o aman xr xs'ten de iyi batarya olarak bu onu iyi yapmaz? X'in kasası paslanmaz çelik, XR ve 11 alüminyum, ekranda bezeller geniş. XR ve 11'in kasa daha büyük ama ekran kasa oranı X'in daha büyük. çünkü bezelleri daha ince. iphone x 60fps 4k kayıt yapabiliyor bu arada.
    sadece kasa açısından bakarsanız işimiz zor hocam. neyse tartışmaya gerek yok, ama performans olarak xr'ın çok daha iyi olduğunu herkes biliyor.
    ekranı lcd olduğu için performansı iyi zannediliyor.
    hocam çip farkıda var, işlmeci yani. her şeyi ekrana bağlamanız..
    Kanka kusura bakmada bos yapmissin, umarim bu laflari sen de X kullaniyorsun diye demiyorsundur ve yine umarim seni elinde iphone 11 ile gormem.

Konu sahibi arkadasa da hayirli satislar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 6 Aralık 2019; 3:31:16 >
  • iphone 8plus telefonumu yalvarta yalvarta 5000 tl ye satmıştım. oneplus 7 aldım almasaydım bi tane alırdım
  • Beyler teşekkürler,valla fiyatı piyasa fiyatına göre belirledik.Bide şirket telefonu ortak karar fiyatlar mecbur

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• şirket telefonuysa birde elinizde adetli var fiyatları biraz daha cazip hale getirin isterseniz.
    xr bundan iyi değil... xs desen anlarım...
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    komik.
    Evet hiçbir şey bilmeden konuşman komik...

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Evet hiçbir şey bilmeden konuşman komik...
    Xr x den iyidir. Adam yanlış yazmamış.
    Xs ve xr I aynı kategoriye sokabilirsiniz.

• x ve xs varken XR ve 11'in esamesi okunmaz. uygulamaları yarım saniye hızlı açıyor diye takoz, dandik malzemeli, kötü ekranlı 11 veya xr alacağıma her türlü X alırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.