Şimdi Ara

iPhone 7Plus mı, XZ Premium mu? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Beni uzaklaştıran şey alacağım 7plusın pilinin kısa gitmesi ve en önemlisi hızlı şarj. Ayrıca kronik problemlerden korkuyorum iPhone 7 pluslarda olan "cızırtı ve sarı ekran gibi".

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik sorunlar garanti kapsamına giren şeyler. Hızlı şarj yok evet. Hayati önem taşıyorsa seçim şansın yok zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Beni uzaklaştıran şey alacağım 7plusın pilinin kısa gitmesi ve en önemlisi hızlı şarj. Ayrıca kronik problemlerden korkuyorum iPhone 7 pluslarda olan "cızırtı ve sarı ekran gibi".

Hocam 7 plustan bahsediyoruz şarjı nasıl kısa gitsin adından belli plus şarjı çoğu android amirallerinden her türlü iyidir. Şu anda plusta sizi üzecek dediğiniz hiçbir şey yok, şarjı çok iyi, ve hızlı şarjı da ben 6 plusımı ipad adaptörü ve asus powerbankımla şarj ediyordum ve rahat 1.5 katı hızlı şarj ediyor bu ikisi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 13 Haziran 2017; 1:53:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap yazmanız iyi oldu iPhone 7 Plus full parlaklıkta lte açık video izlerken kaç saat alınabiliyor dener misiniz? Ayrıca kaç saatte şarj oluyor bilgilendirir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DemirKipi kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamına girdiğini bilmiyordum. Peki garantiden Yen'i telefonmu veriyorlar yoksa tamir mi ediyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.