Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İndigo3 -- 9 Mayıs 2017; 1:24:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple Akasya yada Zorlu hangisi yakınsa randevu alın oradaki yetkililer çözüm üretecektir.

• .

• .

• Nasıl oldu bu arka cepte mi kullanıcı hatası diyerek bir şey yapmayabilirler yine de servisle görüşün bi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı hatası derler durup dururken nasıl yamulsun telefon

• Büyük ihtimalle kullanıcı hatası derler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı hatası

• Valla en ufak bişeyde yamulacaksa niye bu telefona dünya kadar para veriyoruz ben 60 kiloyum göt cebimde hiç kullanmam nasıl oldu anlamadım

• Üstüne oturulması gibi. Ortadan bı yamulmus birde alt kısımdan ters tarafa tekrar yamulmus.

• Geçmiş olsun . İp 5 çıktığından beri her sene yeni model alıp iphone kullanırım ama daha bir tane telefon yamultmadım . 6 serisinden plusı hafif dar kotlada kullandım , ayakkabı bağlarken baskıda yaptım ama yamulmadı. Arkadaş nasıl kullanıyorsunuz şu telefonları da yamuluyor merak ediyorum açıkçası . Yaşınızı bilmiyorum belki size babanız almıştır telefonu o yüzden dikkat etmemiş olabilirsiniz ama aldığınız cihazları biraz özen göstererek kullanın lütfen . Garanti bişey yapmaz kullanıcı hatası der , vaktin bolsa apple store git belki yardımcı olurlar.

• İndigo3 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde hem suçlu hem güçlüsünüz.
    O kadar para verdim yamulmasın ne demektir
    Sizin gibi insanları anlamıyorum. Millet telefonu 20 cm den düşürdüm ekran kırıldı der. Ulan benim telefonum havada taklalar atıp betona, mermere, her yere düştü. Masadan düşürdüm koltuktan darbe yedi sonra yüzüstü düştü bir de yerden yedi. Bu olay isr telefonu birinden hızla almaya calısırken adeta yere fırlatmıs gibi düşünce oldu. Hala o ekran catlamadıysa sanırım bizim insanımızda bir tuhaflık var. Yani o telefonu bükmek, ekranını kırmak, vsvs için gercekten muazzam bir çaba lazım.
    Birader telefon yamulmasın istiyorsanız Yamultmayın o zaman da yamulmasın. Cebinizde kocaman telefon taşıyorsunuz. Üstelik i6 da baslayan yamulma sorunu 6s de daha saglam metal kullanılarak giderildi. 7 de de aynı materyal kullanıyor. 6s bile bükülmemişken 7 yi nasıl büktünüz hayret ettik şuan. Maşallah birader.

Neyse bir de geçmiş olsun diyelim.
    Kullanıcı hatası tabiki başka ne olabilir. Telefonu telefondan başka hersey yerine koyuyorsunuz. Oldu olacak kurşun da gecirmemesini istersiniz siz yakında. Ne de olsa 7 ye vereceginiz parayla kevlar da alabilirdiniz. O halde iphone 7 yi kevlar yerine de kullanabilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 27 Nisan 2017; 2:0:41 >

• Geçen sene arkadaşımın 6S telefonu sürekli pantolonun ön cebinde taşımasına rağmen hafif bükülmüştü, sanırım ayakkabısının bağcıklarını bağlarken ayağını merdivene koyup eğilerek bağlıyordu, ondan olmuş diye düşünüyordu.. Kendisi de biraz kiloluydu, zorlamadan zamanla bükülmüş olabilir diye düşünmüştük..
    Daha sonra Akasya'da ki Apple store'a randevu alıp gitmişti, telefonu değiştirmişlerdi.
    Şimdi telefonu daha dikkatli kullanıyor.. Sizin telefonu da umarım değiştirirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Nisan 2017; 6:47:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durduk yere telefon yamulacaktı dimi? Bizimkiler niye yamulmuyor durduk yere? Çok gördük böyle konuları. Yamulacaksa niye bu kadar para veriyoruz kadar saçma bir argüman yok. Tamamen kullanıcı hatası. Değişim falan da yapmazlar. Ki fotodan görüldüğü üzere üstüne oturunca ancak o açıda yamulur. Hatırlamıyor olabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.