Şimdi Ara

iPhone 7 vs iPhone 6s PLUS ÇOK KARARSIZIM YARDIM (ALINDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam siz kullanmışsınız galiba sizce 6s+ mı yoksa 7 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbayrakOguzhan -- 21 Eylül 2017; 12:55:12 >
  • AlbayrakOguzhan kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdım ya ilk mesajımda kardeşimle ikisini de aldık kullandık diye benim tercihim6s+ dan yana oldu. 7 den eksik bir yanı olduğunu sanmıyorum önceki telefonum 5.2 inch di iphone 7 de zorlanacaktım şarj ve ekran için 6s+ aldım. Ha 7+ derseniz o zaman iş değişir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne sayacaksn ayrica pasaport kaydi varmi

• fotoburak F kullanıcısına yanıt
    Fiyat derken.??

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sen ne yazdigini unutuyorsn.

Sen elimde 6s 128gb var demedin mi

• benim de o civarda param var. kesinlikle 7+ yurt dışı al. gerekirse forumda birinden kayıt hakkı alırsın. ben öyle yapacağım. garanti olayı da kapalı kutudaki imei yi appleın sitesine girdiğimizde gösteriyordur herharde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

benim de o civarda param var. kesinlikle 7+ yurt dışı al. gerekirse forumda birinden kayıt hakkı alırsın. ben öyle yapacağım. garanti olayı da kapalı kutudaki imei yi appleın sitesine girdiğimizde gösteriyordur herharde.

Hocam kayıt hakkı nasıl oluyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

benim de o civarda param var. kesinlikle 7+ yurt dışı al. gerekirse forumda birinden kayıt hakkı alırsın. ben öyle yapacağım. garanti olayı da kapalı kutudaki imei yi appleın sitesine girdiğimizde gösteriyordur herharde.

Pasaportu aktif birinin 1 ay içinde yurtdışına giriş çıkmasına istinaden oluşan telefonu kaydettirme hakkı. Tabi 120 tl gibi bir ücret devlete 100 lira gibi bir ücrette kayıt hakkı sahibine ödemen gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Pasaportu aktif birinin 1 ay içinde yurtdışına giriş çıkmasına istinaden oluşan telefonu kaydettirme hakkı. Tabi 120 tl gibi bir ücret devlete 100 lira gibi bir ücrette kayıt hakkı sahibine ödemen gerekiyor.

Teşekkürler

Giriş çıkış yapmadan pasaporta kayıt edilmiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    hayır. giriş çıkış yapman lazım. pasaport olması da şart değil mesela gürcistan ukrayna veya kıbrısa kimlikle gidip gelebiliyorsun ve kimlikle kayıt yapabiliyorsun edevletten.
  • 2.el 7 plus alın kutulu garantili, neredeyse hiç yıpranmamış 7 pluslar var piyasada şimdi yeni iphonelarla biraz daha düşer 2.eli ve 3-4 sene boyunca batarya, ekran ve hızı çok iyi rami gayet yeterli ve güncel bi cihaz kullanmış olursunuz...

• ARKADAŞLAR 6S PLUS 32GB almış bulunmaktayım sebebleri büyük ekran ve 6splus siyah renginin daha çok hoşuma gitmesi mat siyah çok iç karartıcıydı 2900 jelatinli aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbayrakOguzhan

ARKADAŞLAR 6S PLUS 32GB almış bulunmaktayım sebebleri büyük ekran ve 6splus siyah renginin daha çok hoşuma gitmesi mat siyah çok iç karartıcıydı 2900 jelatinli aldık

Hocam nerden aldığınızı yazabilir misiniz?

• iceman05 kullanıcısına yanıt
    hocam aslında şöyle oldu hb'dan aldık 100tl chip para vardı + bide hediye çekide varmış arkadaşın onuda kullandım baya uyguna geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman05

quote:

ARKADAŞLAR 6S PLUS 32GB almış bulunmaktayım sebebleri büyük ekran ve 6splus siyah renginin daha çok hoşuma gitmesi mat siyah çok iç karartıcıydı 2900 jelatinli aldık

hocam mesaj atmışsınız ama cevap veremiyorum cepten onaylı olmadığım için. şöyle söyleyeyim

hocam zaten gir direk telefon>apple telefonlar>iphone 6s 6s plus>orda en çok satılanlarda 6s plus 32gb bul sipariş ver ama bitti 100tl chip para kampanyası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iceman05

quote:

hocam mesaj atmışsınız ama cevap veremiyorum cepten onaylı olmadığım için. şöyle söyleyeyim

hocam zaten gir direk telefon>apple telefonlar>iphone 6s 6s plus>orda en çok satılanlarda 6s plus 32gb bul sipariş ver ama bitti 100tl chip para kampanyası

Tamamdır hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.