Şimdi Ara

İphone 7 ve İphone 7Plus Yurt Dışı Cihaz Genel Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
15
Favori
68.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlar tax free fişi miydi acaba ? Amazondan alınan bir ürünün fişine de damga vurur mu iade alınır mı acaba merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weißstern W kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için. Peki yapacağım ara geçişlerde gümrükte herhangi bir beyanda bulunmam gerekir mi yoksa direkt yeşil alandan geçip gidebilir miyim bilginiz var mı..

• http://www.globalblue.com/customer-services/tax-free-shopping/refund-calculator/
    buradan taxfree miktarınızı ülkeye göre kabaca hesaplayabilir , bazı sorularınıza cevap bulabilirsiniz.Bir arkadaşımız amazon.com alısverisin tax freesini alabilir miyim diye sormus , alınıyor ama bu tüm web sitelerinde gecerli mi bilmiyorum amazon.com da sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar herkese selam ben mardinden erhan bizim burada ıraktan şoförler istediğiniz iphone modelini getiriyor istiyen benle irtibat kurabilir.

• Yurt dışı iphone 7 ler içi sim kilit var deniyor. Bu kilidi satın aldığımız ülkede mi açtıracağız yoksa Türkiye de halledilir mi?
  • Dubai'den gelen facetime'sız iphone 7'yi Turkiyede garantiye versek facetime yüklerler mi?

• Geçen ay İspanya'ya gidip geldim iphone 7'ler henüz piyasada değildi şuan pasaport hakkım duruyor. Yurt dışından gelecek olan, ben sana bir güzellik yapar iphone7'de getiririm diyen varsa özel mesaj atabilir mi
  • Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar,Almanya'dan 7 Plus getirtmeyi düşünüyorum fakat vergi iadesi hakkında bilgi almak istiyorum,yardımcı olabilecek var mıdır?
  • Aşağıdaki siteden görebiliyoruz eğer hatalıysa bildirmenizi rica ederim.

http://appleflight.com/
  • Ben geçen hafta Dubai'den iPhone 7 32GB'ı 2.250TL olarak satın aldım.
    Cihazda malesef facetime yok. Zaten eşim bu uygulamayı kullanmadığı için sorun etmedik. Ama güzel olan şey, Dubai'den alınan Apple ürünlerinin garantisi Türkiyede geçerli.
    Dubai'de 1 tane Apple Store var. Fakat özellike Dubai Mall içerisinde reseller olarak çok fazla mağaza mevcut.
    Apple Store dahil hiçbir reseller'da 7 Plus yok. Ek olarak Jet Black rengide 2 model için yok.
    Apple Store'daki çalışan, iPhone 7'ye çok büyük talep olduğunu ve yetişemediklerini söyledi.
    Bende ancak 3.gün sonunda reseller'dan 32GB Gold rengi bulabildim.
    Dünde telefonu direkt internet üzerinden pasaporta işlettim. Çok basit ve hızlıca oldu.
  • Selam.Aşağıdaki linkte face time olan bi cihaz var.Face time olmayanı TR garantili diye biliyorum.Bu cihazın TR garantisi ne durumdadır?Site üzerinden satıcıya soru sormayı ya bulamadım ya da yok.Siteye sordum cevap bekliyorum.
    http://uae.souq.com/ae-en/apple-iphone-7-with-facetime-32gb-4g-lte-rose-gold-48125300033/u/
  • Yakın zamanda dubai ye gidecek bir yakınıma IP7 aldıracağım. Sanırım stok olayını çözmüşlerdir, çıkalı epey oldu cihazın. Benim sormak istediğim buradan almış gibi facetime vs.. ve 1 yıl garantili modeli için A1778 modelini almak yeterli midir? Yeterli ise Nereden çok daha kolay bulunabilir? Apple store mı yoksa yerel satıcılar mı?
  • Amerikadan a1660 serili cihaz aldım turkiyede apple ı aradım 1660 servis desteği var dendi 1660 turkiyede 1yıl apple garantisinde bilginiz olsun sahsen kendim aradımda sordum

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Apple müşteri hizmetlerini aradım a1660 iphone 7 aldım amerikadan türkiyede desteği varmı diye sordum bakıyorum dedi ve türkiyede 1yıl garantisi olduğunu destek verdiğini söylesi şahsen kendim aradım tarih 10.11.16

• Bicakci54 B kullanıcısına yanıt
    Şimdi aradım a1660 destek gormuo dedı aklım karıstı dun destek var dendi simdi yok diyorlar
  • Bicakci54 B kullanıcısına yanıt
    Garanti desteği yok almiş isen geçmiş olsun almamiş ise 1778 alicaksin dikkatli ol söylenenlere değil ilk başta alip sonrun yaşiyanlara inanicaksin apple bu memnuniyet için söylüyolar bazilarinin dünden haberi yok bilgisiz insanlari oturtmuşlar oraya sirf kibar konuşuyolar diye kanma sakin..

• hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar esimde bana ocak ayinda dubai den alcak.sim kilit olayı vs yok değil.mi.ve sadece apple store dan alirsak garanti vsr degil mi ordan mi alalım ocak ayinda direk giderse apple storedan randevusuz alabilir mi sizce çünkü 1 günlüğüne orda durcak sonra malezyaya geçecek bana cvp yazip yardimci olursanız. Sevinirim

• 1660 seriyle başlayan iphone'un modeminin daha hızlı olduğu söyleniyor. Garanti yok ama modem hızlı. Diğerinde garanti var ama modem yavaş. Ben modem hızlıyı tercih ederim.
  • mavsar kullanıcısına yanıt
    :))))))yav he he

• Merhaba şuan dolar fiyatları yüzünden dubaideki iphone fiyatlari değiş midir sizce.ben ocakta alacağım.festivale denk gelcek indirim olue mu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.