Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.993
Cevap
1.164
Favori
3.395.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-6s-32gb-uzay-grisi-akilli-telefon-mn0w2tu-a-326703308

6s 2379+ garantipay varsa 50'de orandan. Uygun gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce yakın zamanda büyük marketlerde kampanya olur mu ?

• İphone 7plus 32gb hepsiburada.com da 3670₺ +100₺ axess chip para iadesi ile 3570₺ ye ihtyacı olanlar değerlendirsin

• Arkadaşlar 4 senedir iphone 5 kullanıyorum telefon artık sıkıntı vermeye başladı ekranı falan gidiyor.
    O yüzden telefon alma arefesindeyim yine iphone almayı düşünüyorum.

Iphone 7 Plus 128 gb alıyım diyorum. Sık telefon değiştiren biri değilim.
    Almışken iyi ve bol hafızalı bişey alıyım diyorum.

Şu an en ucuz gg de var 4119 TL acaba az daha beklesem mi? 4000 tl altına düşer mi sizce ?
  • Şöyle güzel bi i7 kampanyası olsa da değerlendirsek
  • Avansas güvenilirmidir arkadaşlar ? iPhone 7 32 gb 2900 tl

http://m.avansas.com/apple-iphone-7-32-gb-cep-telefonu-siyah.html

• tabiki güvenilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor'da iphone7 32 2846+100 lira maxipuan. 2018 ocak sonunda 2750'ye kadar düşmüştü.
  • 7 plus vatanda en düşük kaç oldu?

• Arkadaşlar merhaba NOTE 4 ten iphone 7 ye geçme planım vardı ama internette araştırırken iphoneda boya atmasi sorununu gördüm. Genel olarak mat siyah için çıkmış ama araştırınca diğer renklerde de gördüm. Çok can sıkıcı bir durum ve Apple arkasında durmuyormuş. Son durum nedir acaba bir gelisme var mıdır? Gri renkte görmedim, gri dışında hepsinde var mı? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

• Arkadaşlar bu ürün niye bu kadar ucuz? Hem 128 GB hem Plus.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-128-gb-akilli-telefon-320940077#product-detail

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fierce Tiger

Arkadaşlar bu ürün niye bu kadar ucuz? Hem 128 GB hem Plus.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-128-gb-akilli-telefon-320940077#product-detail

İphone 7 128 gb yaziyor hocam plus yazmiyor

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Aynisi bana oldu.Ama ben aldiktan sonra okudum haberleri.Mat siyah almiştim.Hat takmadigim icin iads aldılar.Mat siyahda soyulma jet blackte çizilme oluyor.Silverdd sorun yok

• Pek sicak sayilmaz ama vatanda ara ara duşuşler oluyor.Bugun yine duşmuş 7 32gb 2.900 şuanda

• Fiyat Mediamarkt-kazananlar kulübü- 2850 ek olarak 100TL Maxipuan.

İyiFiyat.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-32-gb-siyah-akilli-telefon-apple-turkiye-garantili-332922520#product-installments

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Aynisi bana oldu.Ama ben aldiktan sonra okudum haberleri.Mat siyah almiştim.Hat takmadigim icin iads aldılar.Mat siyahda soyulma jet blackte çizilme oluyor.Silverdd sorun yok

Diğer renklerde de var GOLD fln gördüm ama silveri gormedim gibi. Bu kdr para verip böyle bir riski göze almak tedirgin ediyor. Biraz daha bekleyeceğim gibi. Tesekkurler

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmişe dönersen aynisi iphone 5te de oldu.Space gray rengi koyu renkti.Soyulmalar oluyordu.Hatta dediginiz gibi gold renkte de sikintilar vardi.Ama iphone çikti çikali silver da hic bir sorun gormedim.En dogal,en boyasiz olan renk oldugu icin.Yani aslinda sorun i7den kaynaklanmiyor.Siyah ve simsiyah renkten kaynaklaniyor.Dikkat ederseniz sonraki surumlerde de kalkti bu renkler

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Evet eski serilerde de varmış ilginc olanı neden duzeltemiyorlar. NOTE 4 var bende en ufak kozmetik sorun yok kaç senedir. Sadece şebeke sorunu okuyor arada o nedenle degistireyim dedim ama iphone da öyle söylendiği gibi sorunsuz bir cihaz değilmis.

• swap cihaz sıfır iphone 7 128 gb 2800 TL 'ye buldum arkadaşlar. bu fiyatlar normal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

swap cihaz sıfır iphone 7 128 gb 2800 TL 'ye buldum arkadaşlar. bu fiyatlar normal midir?

swap almam hocam swap dediğiniz cihazlar fabrikada parça değiştirilip yapılmış cihazlar değil mi

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.