Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: quasim0d0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.168
Favori
3.398.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışından alinan telefonun turkiye apple da 1 yil garantisi kesin var mi ? Arkadaslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan bilgisayarda iPhone 7 32 GB 2879 TL, 128 GB 3199 TL. Fiyatlar iyi mi yoksa yurt dışından getirtmek için beklemek gerekli mi bilemedim. Yurtdışı için 8 de düşünülebilir tâbi ki.

• blue legend kullanıcısına yanıt
    128 lik çok iyi fiyat

Hocam sitede farklı fiyat var hangi mağazada bu dediğiniz fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Vatan bilgisayarda iPhone 7 32 GB 2879 TL, 128 GB 3199 TL. Fiyatlar iyi mi yoksa yurt dışından getirtmek için beklemek gerekli mi bilemedim. Yurtdışı için 8 de düşünülebilir tâbi ki.

Sitede farklı fiyat , aldınız mı hocam

21.02.2018 bugün baktım iphone 7 128 gb modelinin fiyatı 3.599,00 görünüyor. 3200 olsa gerçekten güzel fiyatmış.
  • Dün gece baktım 19 adet için 3199 tl idi. Jet black 3599 idi yalnız, yoksa alacaktım.

• Merhaba

Hepsiburada N11 gibi sitelere cesaret edemedim. Turkcell'den dün ,İphone 7 Plus'ı 3.699 TL'ye aldım. Türk Telekom'da 3.899 ve Vodafone'da 3.949 TL.
    Şu anda halen Turkcell bu fiyata devam ediyor sanırım. Belirlenen sayı satıldığında 3.999 TL olacak yazmışlar.

EDİT : 12:40 itibari ile baktım stok tükenmiştir yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 21 Şubat 2018; 12:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Şuan HB 'de indirimde İphone 7 Plus 32 GB TR garantili 3587 TL + Axess ile 100 TL daha iniyor bilginize ;)3487 İyi fiyat

Bu gün Hepsiburada'da 3.749 TL yapmışlar.
  • prof.intörn P kullanıcısına yanıt
    Dün yüzde 3 indirim vardı tüm telefonlarda bugün de tv lerde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de mart ayı içerisinde iPhone 7 almayı düşünüyorum. Yalnız birkaç sorum var arkadaşlar. Sizce 32gb mı yoksa 128gb mı almak lazım ? Bir de hangi siteleri takip etmemi önerirsiniz ? Nerelerde indirim oluyor ve kart için de sizce hangi kartı çıkarmak mantıklı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Şuan HB 'de indirimde İphone 7 Plus 32 GB TR garantili 3587 TL + Axess ile 100 TL daha iniyor bilginize ;)3487 İyi fiyat

Bu gün Hepsiburada'da 3.749 TL yapmışlar.

Dün dündür bugün bugündür hocam :) Extra %4 ve 100 TL axess ile güzel indirim olmuştu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 22 Şubat 2018; 8:44:2 >
  • Kusura bakmayın geç cevap verdiğim için. Vatan bilgisayar gece indiriminde salı ve Çarşamba gecesi 3199 TL ye düştü simsiyah rengi hariç. Bu fiyata mağazadan kredi ile alma şansı olmayacaktır. Ailem umre nedeniyle şu anda Medine'de. 7 128 GB 2750, 8 64 GB 3180 TL ye mal oluyor. Kararsız kaldım ne yapmalı?

• bakone B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 128 gb

• Bir akrabam ilk çıktığında 4000 liraya İPhone 7 Plus aldı. Bir telefona o kadar para verilir mi seneye 2000 e düşer bu telefon dedim. Geçen tesadüfen bir gördüm akrabanın 1.5 sene önce 4000 e aldığı telefon piyasada 3750 ye satılıyor :D

Nasıl bir memleket olduysak eskiyen bir malın bile değeri düşmüyor. Eskiyen araba ev telefon vs ucuzlayacağına pahalanıyor.

Herşeyi geçtim 3 sene önce falan 230 liraya aldığım kahve Makinesi bile şu an 600 lira olmuş. İnanamadım 600 lira olduğunu görünce.

Benim farkettiğim zaman geçtikçe piyasada tek ucuzlayan şey PlayStation fiyatları. Başka da ucuzlayan bir ürün mal vs yok

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Boyle giderse 5-10 sene sonra bic bisey alamiycaz ztn cok ciddiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_iphone-7-plus-32-gb-gold-akıllı-telefon-apple-türkiye-garantili-1168081.html

Mediamarkt ta 3599 tl ye düşmüş. 10 taksit imkani da var

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_iphone-7-plus-32-gb-gold-akıllı-telefon-apple-türkiye-garantili-1168081.html

Mediamarkt ta 3599 tl ye düşmüş. 10 taksit imkani da var

İnternete ozel o magazada 4000/10 taksittir...

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Ürünün faturasıyla gidip herhangi bir mağazadan kredi başvurusu yapıyorsunuz ve aldığınız fiyat üzerinden kredilendiriliyor. Yani bu fiyat üzerinden 10 taksit..

• Suanda ip7 32gb veya 6s 32gb modellerinde buyuk elektronik magazalarda indirim var mi arkadaşlar.6s i 2.500 den aşagi da 7 yi de 3.000 den asagida alma yontemi varsa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.