Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BlackMon Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
33.031
Cevap
1.169
Favori
3.402.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sayfa'dan şuan garanti sorgulayamıyoruz. yurtdışı cihaz garanti durumu nedir?

2 aylık iphone 7 32 gb yurtdışı 2200 tl ye buldum iyi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sChAdOw -- 28 Mart 2017; 14:38:56 >
  • sChAdOw kullanıcısına yanıt
    Sıfırları 2500 TL 300 daha ver sıfır al kafamda soru işareti kalmaz, hatta istanbulda isen bende alacağım beraber alalım pazarlık şansımız olur 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camperz

i7 red i nerden temin edebilirim

Hocam beyaz iphone 7 ile aralarında 500 tl fark var!

Özellikleri aynı,senin yerin de olsam kaliteli kırmızı bir silikon kılıf alırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • var mı güncel fırsat hepsiburadan alayım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Sıfırları 2500 TL 300 daha ver sıfır al kafamda soru işareti kalmaz, hatta istanbulda isen bende alacağım beraber alalım pazarlık şansımız olur 😆

iphone 7 32gb haftasonu almanyadan alacaktım hesapladım 2750ye filan geliyor.

2500 nerede ve nasıl oradan alalım uğraşmamış oluruz?
  • arkadaşlar araştırdığım kadarı ile iphone 7 32gb ile 128gb de kullanılan ssd ler farklı imiş ssd hız testlerinde iphone 7 128gb lık model 32gb lik modele göre 4 kat daha yüksek hızlara ulaşmış test sonuçlarını gördükten sonra bütçeyi zorlayıp 128gb lik modeli almaya karar verdim fiyat araştırmasına devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

var mı güncel fırsat hepsiburadan alayım mı ?

benim gibi küçük hesaplar peşinde değilsen şuan en uygun ve en güvenilir iphone 7 hb de arada sırada gg ne n11 dede fırsatlar olsada hiç biri hb gibi ürünün arkasında durmuyor bence 50 tl gibi ufak farkları önemsemiyorsan hb den alın derim
  • dost..:) kullanıcısına yanıt
    sanırım son zamanlarda ki hb konularını görmediniz. sıcak fırsatlar konu dışına bir göz atın derim. iyi geceler...
  • İphone 7 hafta sonu 3.399 TL Teknosa,Vatan,Mediamarkt satıyordu. Bir anda hepsi 3799,01 TL yapmış.

Ben HB,GG,N11 gibi sitelere pek güvenmiyorum. Alışverişim oluyor ama bu kadar yüksek meblağ alışveriş yapmam. Her ne kadar uygun olursa olsun. Satıcıları bir araştırın bakalım ulaşabiliyor musunuz. ? 200-300 TL az bir rakam değil ama kafa rahatlığı açısından daha büyük firmalardan almanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

İphone 7 hafta sonu 3.399 TL Teknosa,Vatan,Mediamarkt satıyordu. Bir anda hepsi 3799,01 TL yapmış.

Ben HB,GG,N11 gibi sitelere pek güvenmiyorum. Alışverişim oluyor ama bu kadar yüksek meblağ alışveriş yapmam. Her ne kadar uygun olursa olsun. Satıcıları bir araştırın bakalım ulaşabiliyor musunuz. ? 200-300 TL az bir rakam değil ama kafa rahatlığı açısından daha büyük firmalardan almanızı öneririm.

Yüzlerce kişi almış yorumlar çok iyi hocam ne gibi sorun çıkabilir ki kapalı kutudan

• gnell G kullanıcısına yanıt
    İstanbulda hocam amerikadan falan getiriyorlar sanırım o kadar uygun olmasının sebebi odur, arkadaşım aldı kullanıyor hatta. pasaporta kaydettirmek gerekiyor. istanbuldaysanız bende almayı düşünüyorum ama cok anlamıyorum tufaya gelmeyelim beraber alalım düşünüyorsanız sizde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

İphone 7 hafta sonu 3.399 TL Teknosa,Vatan,Mediamarkt satıyordu. Bir anda hepsi 3799,01 TL yapmış.

Yüzlerce kişi almış yorumlar çok iyi hocam ne gibi sorun çıkabilir ki kapalı kutudan

N11 ve HB dan uzak durun. Gittigidiyor bunlardan daha iyi. N11 satıcıyı kollar. HB kötü yorum yazılmasına müsade etmez. Gittigidiyor alıcıyı daha çok garantiye alır. Mesela GG mediamarkt geçenlerde ip7 çip ile 3100 tl ye geliyordu. Böyle birşey gelirse karşıma bende GG dan alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gnell

quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

iphone 7 32gb haftasonu almanyadan alacaktım hesapladım 2750ye filan geliyor.

2500 nerede ve nasıl oradan alalım uğraşmamış oluruz?

Vergi iadesiyle 2500 e falan gelmesi lazım.

• Hepsiburada'dan 7+ 128 gb black modelini almak üzereyim. detaylar hakkında bilgilendireceğim daha sonra.
  • Turkcellde 3209a geliyor 32gb, 7000puanı olana.
  • Arkadaşım yurtdışından gelecek.

Iphone 7 plus red special edition 128gb 3900 tl (+pasaport kaydı) civarında.

Tabi burada garantisi olmayacak.

Sizce fiyat nasıl? Garanti olayını gözönünde bulundurursak almak mantıklı mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Arkadaşım yurtdışından gelecek.

Iphone 7 plus red special edition 128gb 3900 tl (+pasaport kaydı) civarında.

Tabi burada garantisi olmayacak.

Sizce fiyat nasıl? Garanti olayını gözönünde bulundurursak almak mantıklı mıdır?

Ürüne bakmayın;

4000 lira garantisiz kayıtsız bir telefona vermeye değer mi sizce ?

Şahsi fikrim değmez. Bütçeye göre değişir ama bütçem varsada 300-500 koyar apple storedan alırım hiç değilse garantisi belli yeri belli.

• anladığım kadarıyla 1 yıllık uluslararası garanti olayı artık yok apple için?
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    üstad ankaradayım.

evet amerikadan gelenler ancak o fiyata verebilir gördüğüm kadarıyla.

bir de her yerde 3300 civarındaydı sanki bir anda 3800'e çektiler fiyatı zam mı geldi? kur artmıyor bir süredir ama bilemedim...
  • 7 plus alsam hbden bankam ile konuşup taksit yaptırabilirmiyim axess kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.