Şimdi Ara

İphone 7 ve forum üyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok dikkatimi çeken bir husus forumun gidişatı hakkında bilgi vereceğim ip 7 çıktığı için . Öncelikle 6s sahipleri 7 den farkı yok deymez gibi paylaşımlar yapacak sonra herkes yavaş yavaş ip 7 ye geçince 6s çöp oldu muhabbeti olcak aynı şuan ip 6 ya yapılan muamele ben ip 6 kullanıyorum 5s bile müthiş hızlı iken bu telefonlar nasıl çöp oldu biri açıklarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürü psikolojisi, çöp falan değil 5 bile çatır çatır gidiyor. Maksat kendine yeni tlfn almak için bahane bulma vb.

ben 7+ almayı düşünüyorum 6s+ ile çok bir farkı yok onu da biliyorum. Ama merak ediyorum diğer telefonu da, hayata da birdaha gelmeyeceğiz 6/6+, 6s/6s+'ı olupta 7 alan adama da birşey demem parası vardır almıştır, canı istiyodur almıştır baskıcı rejimlere kızıyoruz mahalle baskısına kızıyoruz bizim forumdaki de tam bir mahalle baskısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __fatih__ kullanıcısına yanıt
    7 ve 6s arasında fark yok zaten olay 7plus ve siyah renklerde bence :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 plus 128 jet black alıcam büyük ihtimal. Şuan iphone 6 kullanıyorum ve yavaşladı dersem yalan söylemiş olurum. Halen canavar gibi telefon sorunsuz aslında. Tamamen yeni cihaz almak için bahane üretmemiz denebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben şuan iphone 6 kullanıyorum ekranı küçük gelmeye başladı ve 1 gb ram yavaş yavaş tekletmeye başladı cihazı o yüzden iphone 7 plus alacağım ha çok mu gerekli ? değil tabii ki türkiye pazarına ilk girdiği gün almıştım ayın 26 sında 2. yılı doluyor 1-2 sene daha çatır çutur kullanılır ama sıkıldım artık iphone 7 plus da ilgimi çekti ve kısmet olursa alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 9 Eylül 2016; 3:21:10 >
  • Bende iPhone 6 kullanıyorum ve en ufak yavaslama kasma hıc bır sorunu yok telefonun, 7 plus alacagım ama benımkısı keyfı ve zevkı degısım olaca. Yanı 6 nın yavaslaması ıle alkalı falan degıl. Ve kesinlikle cihazdımdan cok cok memnunum yanı degısmeye fılan gerek yok esasen ama dedıgım gıbı bu ıs bır hastalık işi.
  • 5s bile çatır çatır çalışıyor. Bir de 32 gb. Tadından yenmiyor bir de. Para varsa alınır tabi. Ben de ikinci tel olarak 6s aldım. Çok kullanmasam da ona sahip olduğumu bilmek yetiyor. Gayet mutluyum :) Para varsa alınır tabi, ama ben bi daha almam bu saatten sonra. Yazık verdiğimiz paralara.

Teknolojinin tuzağına düşmemek gerek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.