Şimdi Ara

iPhone 7 Toz Alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 7 Jetblack 256GB cihaz ön sensörler ve arka kamera toz alıyor. Garantisi vs. kalmadı. Temizleme ve önlem alma konularında tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• Güncel
  • bulaşık da yıkıyor mu diyesim geldi
    https://support.apple.com/tr-tr/HT207123
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel
  • Keşke 128gb alsaydın onlar toz almıyormuş

• Bilader ne alakası var az ciddi olun. Cihaz bilgisi verdim işte sormayın diye. Belki modelden fark ediyordur kasa farkı filan vs. İşiniz gücünüz goygoy
  • Bessonnitsa kullanıcısına yanıt
    32-256 gblık telefonların belleği fizikse olarak tamamen aynı boyutta. Hiç farkettiği de görülmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkür ederim. i7'nin kasası açılıp temizlenmesi ve uzun süre toz vb. almaması için önlem alınması mümkün mü?
  • Demek 256 gb jetblack... kötü olmuş... O modelde hiç böyle bir sorun olmazdi. Sanirsin 32gb...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    iPhone 7 resmen ilk, fiziksel olarak 2. Toza dayanıklı iphonedir. Toz alması oldukça zor. Eğer kasayı açarsanız toz girer, çünkü ekranın etrafındaki yapışkan bantı koparmış olursunuz

• Cevap için teşekkür ederim. Teknik bir cevap oldu gerçekten! Bahsettiğiniz bant yenisi ile değiştirilebilir mi?
    Kameraya toz sokmayı nasıl başardınız anlamadım ama içini açıp düzeltebileceğiniz birşey değil zaten

https://support.apple.com/tr-tr/HT207123

• Kamerada küçük 1 toz tanesi var ama zararı yok. Sensörler önemli. Işık farkını geç algılıyor mesela! Sözü geçen bant veya conta, değiştirilebilir mi?
    Değiştirebilmesi gerekiyor ama ben yine de size telefonun içini açmamanızi öneriyorum

• riske atmayın güzel bi teknik servise verin bence

• Anladığım kadarıyla çözülmesi teknik olarak mümkün bir sorun. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Applea basvur belki yardimci olurlar

Bazen bazi firmalar garantisi bitse de insafa gelip yardım ediyorlar olmadı teknik servis temizler herhalde

Benim lg g2me de toz girmisti cok can sıkıcı bir durum geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler. Antalya'da bildiğiniz yetkili teknik servisler hangileridir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.