Şimdi Ara

iPhone 7 telefonumun üzerinden araba geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah arabadan inerken telefonu yere düşürdüm beni bırakan arkadaşım da haliyle telefonu düşürdüğümü bilmediği için arabayla geçti gitti üzerinden. Ama sadece telefonun üst yarısından geçti. Telefonu aldım üzerinde hiç bir çizik bile yok ama arkasında bir kısımda çok ufak bir yamulma var ve telefonun kamerası çatlamış. Sormak istediğim soru telefonun arkasını değiştirsem mi ve eğer değiştirirsem ne gibi bir fiyata yapılır bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havabuzgibiama -- 11 Nisan 2017; 20:29:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasko varsa halolur diye düşünüyorum. Yoksa da garanti iyi ücret çıkarır gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 11 Nisan 2017; 20:30:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun dostum. Kasko varsa halleden arkadaşın dediği gibi fakat öbür türlü kullanıcı hatası olduğu için para vermek zorunda kalırsınız. Dikkatli ol bundan sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • resim var mi?

• Arkayı değiştirsem diyorsun ama unutma arkada kapak yok yani sen arkayı değiştirmek istediğinde cihazın kasası değişecek.

• Apple kasa değişimi yapmaz. 1800 lira verip yenisiyle değiştirebilirsiniz.

• resim var mı?
  • servis kasa değişimi yapmıyor cünkü kasada imei no ve seri no yazar ancak normal bi tamircide çıkma yada yan sanayi bi kasa taktırabilirsiniz oda iphone 7 daha yeni çıktı çıkma kasada zor bulunur büyük ihtimal
  • Kamera çatladıysa sadece kasa değişimi kurtarmaz gibi.

• Rahatsiz etmiyosa ekran sağlam kasada eğim var ise kullan derim 1600-1700 tl verip yenisini almak mantikli değil cihazi kullanip 1600-1700 tl eylülde cikicak olan cihazda kullanirsin..yensini alirsan zarar edersin ..!!!!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    1600-1700 ne telefonu alıyor son vergiler ve kur fiyatlarından sonra o fiyatlara 7 ile aynı düzeyde telefon çıkacağını sanmıyorum

• kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Sen anlamadin sanirim 1600-1700 iphone 7 gelmiyo değil mi sende haklisin da senin hesap ile bnm hesap ayni değilll nie anlamiyon kardeşimm cihazii servise verip 1600-1700 tl karşiliğinda yeni cihaz veriyor diyorum sana ortaliği karilştirma:))ayricAa türkiye garantilisi alan düşünsün 2700 128 iphone 7 aldim kur filan ilgilendirmiyor beni:)

• iPhone 7 telefonumun üzerinden araba geçti

• Kameradaki çatlak attığım fotoğrafta o kadar belli olmamış normalde tam ortasından geçen bir çizik var. Eğer çakma kasa değişimi yaparsam daha kötü bir kasa verme ihtimalleri var. Bir arkadaşımın iPhone 6sına bir sebepten dolayı kasa değişimi yapılmıştı ve her yeri çizik köşeleri zedelenmiş bir kasa takmışlardı.

Telefon pert falan değil zaten abartmaya gerek yok arka kamera da hala fotoğraf çekiyor sadece güneş ışığı direkt gelince yansıma yapıyor o kadar.

• Yazık olmus cıhaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havabuzgibiama

iPhone 7 telefonumun üzerinden araba geçti

hocam aliexpress de kamera camlari var ama nasil olur bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Sen anlamadin sanirim 1600-1700 iphone 7 gelmiyo değil mi sende haklisin da senin hesap ile bnm hesap ayni değilll nie anlamiyon kardeşimm cihazii servise verip 1600-1700 tl karşiliğinda yeni cihaz veriyor diyorum sana ortaliği karilştirma:))ayricAa türkiye garantilisi alan düşünsün 2700 128 iphone 7 aldim kur filan ilgilendirmiyor beni:)

Merhaba,

2700 e 128 gb iphone 7 nereden aldınız acaba hangi ülke ? Bir de kur sizi nasıl etkılemıyor bıraz acar mısınız ? Hollanda dan iphone 7 getirtmeyi düsünüyorum d a:)

• passat3234 P kullanıcısına yanıt
    1 aralikta almiştim iraktan gelmişti şuan ne kadar bilmiyorumm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 13 Nisan 2017; 16:13:20 >
  • arkadaslar bende 6s var. telefonun arkasinda model a16888 yaziyor ama ayarlardan hakkinda ya girince model mkq le baslayan birsey yaziyor. bunlar ayni mi olmaliydi ?

alakasi yokmus arastirdim internetten tesekkurler )

merak eden arkadaslar :https://www.google.ru/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwixu6bD0KHTAhVBQZoKHSK0AxwQFggtMAI&url=http%3A%2F%2Fwww.iphoneturkey.com%2F2013%2F12%2Fiphone-ve-ipad-model-numaralari-ve-anlamlari.html&usg=AFQjCNHOJicvQ3RnitXs6a1UzM4CQyMsfg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne bilim ben ya adamı -- 13 Nisan 2017; 17:32:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.