Şimdi Ara

İphone 7 şarj su gibi gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son güncellemeyi yaptım 11.3 şarj su gibi gidiyor telefonumu 9 ay önce aldım pil sağlığıda 89 günde 3 kere şarj ediyorum yoğun kullanıyorum konum kapalı sosyal medya sadece videoda izlemiyorum sizinkiler nasıl bir sorun olabilir mi telefonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6s cihazım pert durumda şu an 95 batarya sağlığı var fakat cihaz günde 2 kere full doluyor yetmiyor yetmiyor yetmiyor

• Aynı kardeşim rahat 1.5 saat az gidiyor lanet olsun 11.3'e

• Aynı şekilde iphone 7 şarj su gibi 11.3'te

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde aynı şekilde iphone aldığıma pişman oldum valla
  • Aynı, alalı 17-18 ay oldu pil sağlığı 83 o kadar da dikkat ediyorum ama çok azaldı. Günde 2-3 kere şarj ediyorum şuan.

• Yazılımsal olabilirmi arkadaşlar

• TELEFONU kapatıp açın
  • Arka plan etkinliklerini kapatın

• quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

Arka plan etkinliklerini kapatın

Kapalı ama farketmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece bende böyle sanıp temiz kurulum yapmayı düşünüyordum. benim de aynı şekilde arkadaşlar. işin ilginci sanki dolum süresi de uzadı gibime geliyo. %90 lardan sonra yarım saatten fazla sürüyor %100 olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

sadece bende böyle sanıp temiz kurulum yapmayı düşünüyordum. benim de aynı şekilde arkadaşlar. işin ilginci sanki dolum süresi de uzadı gibime geliyo. %90 lardan sonra yarım saatten fazla sürüyor %100 olması.
    Sen nediyon kardeşim yarım saate ne bazen 1 saatte anca doluyor ama bu sürekli olmuyor ayda bir felan

• Yeni güncelleme geldi düzelttiler diyorlar, birazdan deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4799 -- 25 Nisan 2018; 13:28:32 >
  • 6s'ler gibi bence 7'lerde de pil ile ilgili kronik bir sorun var bence. yaklaşık 2 sene 5s kullandım şarjda takılıyken kullanıyordum,%100 den %1 lere kadar kullanıyordum. batarya sağlığı hala %90 üzerinde. 1,5 senelik iphone7'im var şuan batarya sağlığı %87 garip şekilde.
  • Beyler tavsiye etiğiniz bi batarya var mı?

• iOS 13'e geçtim. 88% batarya perte çıktı desem yeridir. iOS 13'den önce normal kullanımda rahat 2 gün giden batarya hemen hemen yarım güne düştü. Yani günde 2 şarj!

İlk aldığımda(1 yıl oldu) 1,5 saatte şarj doluyordu. LTE, WhatsApp, VK, Instagram, Bundle, Nabız, Kulaklıkla Müzik 2 günü çok rahat buluyordu. Güncelleme geldi pil sağlığı 1% düştü, arkasına bir güncelleme daha 1% daha, arkasına 1 güncelleme daha derken kullanım süresi kısaldı, şarj olma süresi ise 2 ve iOS 13'de 3 katına çıktı!

Cihaz yurtdışı olduğu için özel serviste, orijinal bataryayı söküp değişik bir marka batarya taktılar. 3x5 saat şarjdan sonra normale döner dediler. Hadi bakalım!

Bu da olmazsa ilerleyen zamanlarda yüksek amperli batarya alacağım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bessonnitsa -- 2 Kasım 2019; 6:30:17 >
  • Bessonnitsa kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 22:19:48 >
    Apple bilerek yapıyordur. Serviste batarya ücretini ödesin diye.

• Henüz 24 saat dahi olmadı ve 3 seferlik şarjın biricisini yaptım. Dediğim gibi beklemedeyim. Bir-iki güne belli olur!
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 22:17:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.