Şimdi Ara

iphone 7 plus mı lg v30+ mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

iphone 7 plus mı lg v30+ mı

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2023)
Giriş
  • Arkadaslar merhaba birinden iphone 7 plus 128 GB 2800 tlye buldum ama 2. el 5 ay kullanılmıs yurtdısı pasaport kayıtlı telefon,bir de sıfır 2700 tlye lg v30+ var sizce hangisini almalıyım 2. el 5 ay kullanılmıs yurtdısı pasaport kayıtlı iphone 7 plus 128 GB jack black mi, yoksa sıfır lg v30+ mı siz olsaydınız hangisini aldırdınız acil yardımınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali1234567ali -- 15 Ekim 2018; 20:32:27 >

• Ben hiç düşünmeden v30 plus alırdım.
  • İkisinide almazdım. Eğer şartsa birini almak o zaman iphone temiz kullanılmışsa onu alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz garantiliyse 7 plus ile yoluma devam edersim.!!

• Milletin 2. El garantisi bitmeye yakın olan cihazını alana sıfır v30 daha mantıklı bu arada Nokia 8 i de incele

• V30 un yanında elma hantal duruyor birde

• Bende v30+ alirdim.

Bi dk la zaten gecen hafta v30+ aldim.

Olsun bir daha alirim o derece :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinden birini almak kesin tercihse iPhone'u tercih ederdim. LG V30+ kağıt üstünde göründüğü gibi bir cihaz değil kameraları tek kelimeyle berbat. Ayrıca kullandığı ekran panelini kullanan diğer telefonlarda ekran sorunları ortaya çıktı. LG herzaman ekran konusunda sorun yasatiyor. iPhone da şöyle bir sıkıntı var oda pasaport kayıtlı olması. Eğer yurtiçi birtane bulabilirsen onu öneririm. Ama illaki bunu alacaksan tanıdık birisi olmasina dikkat et.

• V 30+ alırdım kullanıcılar ekranından memnun ayrıca ses ve arka kamera harika ön kamera kötü biraz ama o segmentte zaten çok ön kamerası aman aman bir cihaz yok kötü derken gündüz filan işinizi görür iphone 7+ ön kamerası öyle aman aman iyide değil v30+'ın ön kamerası ile aynı diyebiliriz geriye kalan her şeyde v30+ ayrıca ekranı şöyle böyle diyene kullanıcıları içinde rastlamadım distribütör cihazı alırsan sorun yaşamazsın!

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bir kaç aya bende düşünüyorum bu cihazdan almayı gerçekten güzel cihaz inşallah fiyatı yükselmez xz1 düşünüyordum en son 2100 dü bir uçtu sonrası malum

• iphone garantisiz ve 2. el v30+ sa sıfır.değerli tavsiyeleriniz icin sizlere teşekkür ederim yine de baska tavsiye edebilecek olan yok mu cok kararsızım bu ikisi arasında
  • Kamera ve ekran kalitesi önemliyse direk v30+.

• V30:

-Daha hafif
    -Daha küçük gövdede daha büyük, daha keskin, HDR destekli OLED ekran
    -Gorilla Glass 5
    -Çok daha iyi ekran/gövde oranı (%81 vs %67)
    -IP68 vs IP67
    -SD kart girişi
    -F/1.6 vs F/1.8 diyafram açıklıkları. F/1.6 %30 daha fazla ışık alır.
    -Google camera kurma imkanı ile açık ara daha iyi kamera.
    -Çok kullanışlı ultra geniş açılı 2. kamera. Ana kameranın 2.5 katı kadar daha geniş görüş açısı.
    -Color spectrum özellikli kamera sensörü sayesinde zorlu şartlarda bile doğru beyaz dengesi.
    -3.5mm jack
    -QUAD DAC sayesinde piyasadaki açık ara en iyi ses kalitesine sahip (200-300$ seviyesine kadarki müzik çalarlarla yarışabilecek seviyede) telefon.
    -24-bit/48kHz ses kaydı. Ayrıca mikrofonlara ek olarak ahize de ses kaydı yapabiliyor. Bu durum ses yüksekliğinin çok yüksek olduğu durumlarda (konser vs) ortaya çıkıyor ve bozulma olmadan ses kaydı imkanı veriyor.
    -FM radyo
    -Hızlı şarj
    -Kablosuz şarj
    -Kısıtlamasız NFC
    -Çok daha iyi şarj süresi
    -Daha düşük sar değeri

Iphone 7 Plus:

-3D touch ekran
    -2X zoomlu kamera
    -720p 240 fps yavaş çekim
    -Daha iyi ön kamera.

IOS'un özelliklerini bilmiyorum. O yüzden iki platformun birbirine göre avantaj ve dezavantajlarını bilemiyorum. Donanımsal olarak durum bu.

• ben 2 el telefon almam ama satarım.

kimin kimle konuştuğu belli değil.
    istediğin kadar kimlik fotokopisi al ispatlayıncaya kadar göbeğin çatlar.

cafe de derbi maçı izlerken polis kontrolünde arkadaşım aldığı 2.el telefon yüzünden
    arama kararı çıkmış. 2 gün karakolda geçirdi. hiç unutmuyorum.

sıfır al rahat et. benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 19 Ekim 2018; 10:12:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.