Şimdi Ara

iPhone 7 Plus - JetBlack - 128 GB - 2600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

19 Nisan 2017 tarihinde ABD'den alinmistir. A1661 kodludur. Pasaport kaydi yapilmistir.

Herhangi bir fiziksel darbesi yoktur ve yere dusmesi yoktur. Alindigi gunden itibaren kabindan cikartilmadan kullanilmistir. Uzerinde cok kucuk kilcal cizik disinda herhangi birsey bulamazsiniz. 10 uzerinden 9.5 alir kasasi.

Tum kutu icerigi ile ve kutusuyla verilecektir. Kulaklik, sarj aleti, sarj kablosu ve esktra olarak siyah deri kabi.

Cihazin tek kusuru Haptic Engine yani titresim motorunun oldugundan daha fazla sesli calismasidir. 2 hafta once durup dururken boyle bir durumla karsilastim. Videosunu koyuyorum onu izleyip gorebilirsiniz.

​ABD garantisi Turkiye'de gecmediginden dolayi buradan degisim hizmeti alamadim. Ama siz veya bir yakininiz ABD veya Avrupa ulkesine giderse dogrudan degisim yaptirarak telefonu sifir hale getirebilirsiniz.

Fiyat: 2600 TL

Video:https://youtu.be/NMzzNpyJbiM

iPhone 7 Plus - JetBlack - 128 GB - 2600 TLiPhone 7 Plus - JetBlack - 128 GB - 2600 TLiPhone 7 Plus - JetBlack - 128 GB - 2600 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 13 Aralık 2017; 20:18:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.