Şimdi Ara

iPhone 7 Plus için 360 derece ekran koruyucu kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu tip bir ekran koruyucu almak istiyorum ama aşağıdaki kılıfla kullanabilir miyim? Bu tarz ekran koruyucusu ve kılıf kullanan var mı?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Armor,PR-2130.html

• Tükenmiş zaten kılıf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 dan kastınız eğer tüm ekranı koruyan ise kullanamazsınız. Başlarda bende tam kaplayan koruyucu ile kullanmayı denedim ama kılıf koruyucuyu kaldırıyor ve baloncuk yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

360 dan kastınız eğer tüm ekranı koruyan ise kullanamazsınız. Başlarda bende tam kaplayan koruyucu ile kullanmayı denedim ama kılıf koruyucuyu kaldırıyor ve baloncuk yapıyor

ben linkteki kılıfı kullanıyorum ama sizin dediğiniz tüm ekranı kaplayan kılıfı takamayacağım anlaşılan
  • Aynen bende o kılıfla kullanmıştım bir iki gün ama sürekli balonu temizlemeniz gerek ayrıca koruyucuyu kaldırıyor ve toz alıyor içine. Tavisye etmem yani

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

Aynen bende o kılıfla kullanmıştım bir iki gün ama sürekli balonu temizlemeniz gerek ayrıca koruyucuyu kaldırıyor ve toz alıyor içine. Tavisye etmem yani

Dostm 360 kılıftan memnunmusun peki yere düşmede darbede vs gerçekten koruma sağlıyor mu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.